Avril-translated interviews

In Rock Magazine (2014)

16. srpna 2014 v 14:34 | Doriz
Avril pro In Rock Magazine řekla, že během pobyvut v Brazílii napsala několik songů, a řekla o nich že už nesjou tak popové. Dále uvedla, že hlavním cílem The Avril Lavigne Foundation je aby lidé se zdravotním postižením mohli být šťastní a usmívat se. Taky by se ráda zase věnovala navrhování oblečení, ale i herectví, vaření a kreslení, protože to dělá jí radost...

Avril o Deryckovi a M&G v rozhovoru pro KISS 92.5

5. června 2014 v 20:40 | Kačuliii & Doriz
Zde rozhovor který Avril poskytla pro rádiovou stanici KISS 92.5! :))


Během propagace červnového a jediného koncertu Avril v rodné Kanadě, se rádiová stanice KISS 92.5 rozhodla udělat krátký telefonický rozhovor. Témata byla dva "Reakce Avril na zdravotní problémy jejího ex-manžela Derycka a nejasnosto které se objevily ohledně Meet&Greet".

První otázka se týká Derycka Whibleyho, který se nějakou dobu potýká s vážnou závislostí na alkoholu. Autor rozhovoru se přiznal, že měl možnost se osobně setkat s frontmanem skupiny Sum41 během nevydařeného rozhovoru na toto téma. Sama Avril přiznala že se před několika dny setkala jak se svým ex-manželem tak se svojí ex-tchýni, když byla na koncertě v Los Angeles.

"Deryck se má docela dobře. Jsem na něho pyšná. Mám ho moc ráda. Patří do mé rodiny, takže jsem ho moc ráda viděla. Přišel na můj koncert aby mě podpořil, je to úžasný člověk . Chci aby byl šťastný a zdravý." - takto se Avril vyjádřila o celé situaci.

Další otázka se týká "zákazu přibližování se k fanouškům" během Meet&Greet. "Myslím si, že jsem v kontaktu s mými fanoušky" - přiznala trochu zaskočená Avril, s tím, že v některých zemích nebo městech je ochranka ve skutečnosti velmi citlivá na to když se fanoušci až moc přiblíží ke zpěvačce, a proto pravidla během M&G jsou přísné. Ovšem není to něco co si přála Avril.


TADY si můžete rozhovor poslechnout


translated by a-lavigne.blog.cz

PEOPLE Magazine - A Rocking Romance

5. listopadu 2013 v 18:46 | Káťa
Po poměrně dlouhé době přicházím s dalším rozhovorem! :) Omlouvám se, že se tak dlouho nic ode mě neobjevilo, ale měla jsem hodně školy. :( Teď už to snad bude lepší a rozhovory budou častěji! :))

Ještě co se nového alba týče: Už dnes ráno se umístilo na 1. příčce v České republice, stejně tak jako v Litvě, Turecku, Řecku, Hong Kongu, Malaisii, Filipínách, Slovensku a Thajsku! Celkem ve 21 zemích je v TOP 3 a v dalších 52 zemích v TOP 10!!!
Album už také posoudili někteří kritici - Billboard ho ocenilo 83 body ze 100 a MetaCritic 77 body, což je zatím Avrilino nejlépe hodnocené album!

Avril Lavigne je v neprozkoumaných vodách. "Nikdy jsem nic takového nedělala," říká Avril, 29. "Vždy jsem své vztahy držela v soukromí. Ale teď cítím spokojeně v této fázi svého života - a v tomhle mimořádném vztahu." Jako na zavolanou se ozývá její manžel, frontman skupiny Nickelback, 38. "Velmi spokojeně!" vtipkuje a pokládá si hlavu na její klín.

Interview for Rock Show Critique

1. října 2013 v 18:27 | Káťa
Mám pro vás rozhovor, který Avril poskytla pro Rock Show Critique. Psala jsem to dost v rychlosti, tak snad tam nebude moc chyb. Usmívající se Užijte si ho! Usmívající se

Avril Lavigne z ničeho nic doslova vletěla na scénu v roce 2002 s jejím debutovým albem Let Go. Let Go zamířilo až na 2. druhé místo ve Spojených státech s třemi TOP10 singly Complicated, Sk8er Boi a I'm With You. Její druhé album Under My Skin obsadilo číslo jedna a stalo se třikrát platinovým. Třetí album The Best Damn Thing také dosáhlo prvního místa a singl Girlfriend skončil na prvním místě žebříčku USA jako dosud jediný. Od doby vydání čtvrtého alba v roce 2011 se hudební průmysl dost změnil a bylo tudíž obtížné navázat na předchozí výsledky. Goodbye Lullaby obsadilo čtvrté místo a do dnešního dne bylo certifikováno pouze jako zlaté. Vůbec poprvé se svým turné nejela do Spojených států. Místo toho se vrátila zpátky do studia k nahrávání pátého alba. Nadcházející album Avril Lavigne si budetem moci poslechnout už 5. listopadu. A my jsme měli nedávno příležitost si s Avril promluvit o jejím nadcházejícím albu.

Rock Show Critique: Tvé páté album vychází 5. listopadu. Prozradíš nám, na co se můžeme těšit a jak bys ho porovnala s předchozími alby?

Avril Lavigne: Je to velký rozdíl. Na albu budou letní songy, balady, rockové a poprockové songy. Většina nových písní bývá o rozchodech, lásce a podobných věcech, ale ty mé ne. Bude tu hodně odlišných věcí, takové vyprávění příběhu. Některé písně mají svůj osobitý ráz. Na albu jsou písně Hello Kitty nebo Seventeen, kde se nostalgicky vracím do doby, kdy mi bylo sedmnáct a ohlížím se zpět. Společně s Chadem jsme napsali duet, náš první duet, který se jmenuje Let Me Go. Je to balada o cestě lásky životem. Jo a ještě v jedné písni bude Marilyn Manson.

Avril answered for fans questions!

29. září 2013 v 11:28 | Doriz
Avril si na své narozeniny připravila pro fanoušký překvapení. Mohli jí celý den posílat různé otázky, a někteří měli to štěstí že jim Avril odpověděla! :)


Q: Co máš nejraději při natáčení videoklipů?
AL: Nejúžasnější věc je, že můžu hrát - být tak trochu herečka.

Q: Při zpívání které písničky se bavíš nejvíc?
AL: Girlfriend!

AVRIL BANDAIDS FIRST LIVE Q&A WITH AVRIL LAVIGNE

24. září 2013 v 19:07 | Káťa

Přidávám jeden z mých posledních překladů (možná i úplně poslední Usmívající se). Jedná se o rozhovor, který během MuchMusic Awards pořídili fanoušci Avril z Avril Bandaids. Usmívající se Nebudu překládat všechny otázky, jen něco málo, protože je to docela dlouhé. Devon a Sharifa, kteří s Avril rozhovor dělali, mimo jiné prozradili, že před začátkem rozhovoru si manažer Avril vzal seznam otázek, na které se chtěli zeptat. Zkontroloval je a bohužel vyškrtl otázku týkající se ženské spolupráce na připravovaném pátém albu, o které se sama Avril zmínila v nedávném rozhovoru.

AB: Pro 5. album jsi změnila nahrávací společnost. Nyní znovu pracuješ s LA Reidem. Jaké je to s ním pracovat v porovnání s RCA. (pozn. bývalá Avrilina nahrávací společnost)

Avril: Pracovat s LA Reidem je jako dělat si, co chci. Vždy jsem si mohla dělat, co jsem chtěla. Jediný konflikt jsem měla s mou nahrávací společností v průběhu vytváření desky Goodbye Lullaby. Někteří lidé prostě nerozuměli, co jsem chtěla dělat a jaká byla moje vize. Naštěstí jsem zpátky u LA Reida a s ním je vše skvělé! Vždy mi říká: "Avril, víš, že tě vždy nechávám dělat si, co chceš a tak, jak to cítíš. Já jsem tu proto, aby jsi toho dosáhla.". Pro mě to tedy znamená kompletní svobodu a můžu jít směrem, jakým chci, je to opravdu krásný pocit. Myslím, že je dobré mít někoho za sebou, když chcete být kreativní. Jsem velmi šťastná. Všichni jsou nadšení a to je skvělé.

Avril Lavigne Approves of Miley Cyrus, Reveals Drake Is Her Biggest Fan

22. září 2013 v 14:59 | Káťa
Avril si popovídala s redaktory E!News během I Heart Radio Festival. Dozvíme se o setkání s Drakem, o jejím názoru na Miley a také o tom, co plánuje na své narozeniny. Usmívající se"Rock N Roll" zpěvačka, která se vdala za Chada Krogera z Nickelbacku, prozrazuje, že manželský život zatím probíhá 'velmi, velmi dobře'. "Miluji to a jsme spolu velmi šťastní. On hodně cestuje a já také, takže se snažíme dělat to nejlepší, abychom mohli být často spolu a podporovali jeden druhého," říká Avril.

Rockerka, která byla dříva vdaná za muzikanta Deycka Whibleyho, dodává: "Je pěkné být s dalším muzikantem. Neplánovala jsem to tak, ale je to cool, protože on rozumí tomu, co dělám."


Vanity Fair Italy - Translation of the Interview

9. září 2013 v 20:51 | Káťa
Mám pro vás přeložený rozhovor pro Vanity Fair. Je to trochu se spožděním, protože jsem teď pár dní byla pryč, ale snad mi to prominete. Usmívající se Dozvíte se pár nových informacích a zajmavá je především odpověď na předposlední otázku. Usmívající se

"BYLO TO TAK ZÁBAVNÉ. Oblečení bylo krásné a hraní si s módou je něco odlišného od toho, co obvykle dělám." Avril Lavigne mluví o focení pro Vanity Fair. Z tisíc kilometrů vzdáleného místa, z Číny, přichází její styl, který vypadá, že nic nepředstírá.

Oblečená v jejím vlastním stylu, nestarající se o módu, s drzostí, když je vám 16 a dělající drzá gesta k profesorům, když se otočí zády, dělalo pro mnoho let její "značku". V době debutu Avril byla opravdová Complicated holka, s písní, která měla v roce 2002 globální úspěch. Více než 10 let poté Avril stále zpívá její nezájem o make-up a dívčí šaty. «I like it better with my jeans all ripped up» říká v jejím druhém singlu z nového alba Avril Lavigne, na které se můžeme těšit 5. listopadu. V hudebním videu nicméně nosí krátké šortky s punčochami, černý korzet, šátek a je jednoznačně sexy.

Mezi tím se Avril podruhé vdala za frontmana skupiny Nickelback Chada Kroegera. Pro obřad, který se konal v červnu, si vybrali gotickou atmosféru hradu ve Francii a Avril si oblékla černé šaty s hlubokým výstřihem na zádech.Avril Lavigne Google Hangout - translated

5. srpna 2013 v 20:23 | Káťa
Přeložila jsem rozhovor z těchto videí!:) Nepřidávala jsem tam novinky, o kterých jsme Vás informovaly předtím!

Avril v rozhovoru prozradila, že na novém albu vypráví určitý příběh, v písních se objevují témata, která se v těch předešlých zatím neobjevila. Na albu budou popové i rockové písně, HTNGU se řadí mezi ty popové. V některých písních uslyšíme pouze Avrilin hlas a piáno. Na albu "Avril Lavigne" bude více experimentovat (např. Hello Kitty, píseň Bad Girl je hodně provokativní a rocková), nepřijdeme ale ani o love songy. Z předešlé hudby je její nejblíbenější písni I'm With You, z nového alba je to Give You What You Like.

Avril Lavigne And Chad Kroeger Invite You To Their Romantic Secret Wedding

6. července 2013 v 17:00 | Káťa
Když Avril Lavigne a Chad Kroeger společně pracovali na duetu If I Have Said That I Loved You během vytváření Avrilina alba, nemohli vědět, že se tento duet stane jejich svatební písní. Balada má symbolizovat vše dobré ohledně jejich vztahu, kdy byli nejprve muzikanty, poté partnery a nyní manželi. A byl to perfektní výběr pro první tanec, poté co si navzájem řekli své "ano" na den Kanady na Chateau de la Napoule, středověkém hradu nedaleko Cannes na jihu Francie.
"Prostě jsme si jeden druhému padli do náručí," říká stále nadšená novomanželka Avril ze vzpomínky na jejich první tanec. Obřad při svíčkách byl zlatým hřebem čtyřdenních oslav - zahrnující rozlučku pro ženicha a nevěstu na soukromém ostrově - kterou pár připravil pro 110 přátel a rodinu. Mezi hosty byli například členové Chadovy kapely Nickelback Daniel Adair, Ryan Peak and Mike Kroeger (jeho bratr a svědek) a hudební manažer L.A. Reid.
Rock ´n´ rollový král a královna Chad a Avril zvolili okouzlující gotické téma pro obřad na hradě, který byl zorganizován svatební aranžérkou Mindy Weiss, která už organizovala mnoho svateb celebrit. Mnoho tmavě rudých růží a blikající černé svíce byly perfektním pozadím pro okouzlující černé šaty Monique Lhuillier.
Nyní jsou na řadě líbánky - "Bude to pět až šest zastávek v různých městech, to je vše, co můžu prozradit," říká novomanžel Chad, který nám dovolil být součástí tohoto perfektního dne.
 
 

Reklama

--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------