Avril-messages

Message by Avril #31

27. května 2014 v 17:03 | Kačuliii
Tato zpráva pochází z 15.května. Dříve jsem se k tomu nedostala. Přeji krásné čtení!:)

Zdravím z turné!
Posledních pár měsíců to byla zábavná jízda. Jako vždy - moji fanoušci byli úžasní a cením si vaší podpory nového alba, když jsem na turné. Kromě toho, že s vámi sdílím svou hudbu, mohu se setkat s tolika fanoušky během turné. Měla jsem štěstí a mohla jsem potkat více než 200 talentovaných mladých lidí z Japonska, Thajska, Číny, Singapuru, Filipín, Jižní Koreje, Indonésie, Malajsie a Tchaj-wanu, v rámci nového partnerství Avril Lavigne Foundation se Special Olympics.

Jedna z mých oblíbených vzpomínek pochází ze Shanghae, kde jsem navštívila Special Education School of Pudong New Area. Tato škola podporuje mladé lidi s fyzickým i mentálním postížením. Byla jsem tak ohromena nejen úžasným personálem, ale také pozitivním postojem všech sportovců, co jsem potkala. Jedním z důvodů, proč jsem začala spolupracovat se Special Olympics je, že se zaměřují na podporu skrze slova, akci a začleňování prostřednictvím jejich programu na celém světě. V Malajsii jsem měla super setkáni se sportovci, kteří se účastní prvního Unified Football World Cup. Turnaj bude hostit hráče s i bez postižení po celém světě.

Chci se s vámi podělit o mé oblíbené fotky, které jsou níže a moc si užívám setkání s úžasnými sportovci v Jižní Americe! Brzy také zveřejníme něco více o spolupráci Avril Lavigne Foundation a Special Olympics, takže zůstaňte naladěni!

XOXO
Avril Lavigne

PS: Nezapomeňte, že můžete nadaci podpořit tím, že si koupíte tričko R.O.C.K.S. v našem stánku na turné nebo online tady. Děkuji Vám!

Message from The Avril Lavigne Foundation

20. listopadu 2013 v 23:08 | Abbey Lachtan Dawn
Mám pro Vás nový vzkaz od Avril týkající se její nadace! PŘEKLAD NENÍ DOSLOVNÝ a jsou možné chyby, nejsem zas tak "perfektní" v angličtině.

Message by Avril #30

24. června 2013 v 20:23 | Niky
Nový vzkaz od Avril ;)

Ahoj všichni,
nové album vyjde již brzy, což je úžasné, jen jsem vás chtěla poinformovat o mojí charitativní nadaci the Avril Lavigne Foundation. Minulé léto jsem zažila skvělé chvilky během návštěvy kempu Easter Seals v Big Bear. Tam jsem se setkala s účastníky tábora i dobrovolníky, a dozvěděla se tak plno věcí z jejich zkušeností.
Jedna z věcí, kterou jsem tam zjistila, bylo to, že všichni účastníci tohoto letního kempu to tam milovali. Jenže někteří z nich nejsou schopní se do kempu vracet a to kvůli ceně pobytu. Od té doby spolupracuje moje nadace s nadací Easter Seals, abychom zjistili, jak těmto lidem pomoci!
Právě proto jsem pyšná, že mohu oznámit existenci programu CAMP S.T.A.R.S - zkratka znamená Summer Time Avri Rock Stars. Díky vaší podpoře pomůžeme padesáti postiženým dětem k uskutečnění jejich snu prožít následující léto v tomto kempu pro ně určeném. Bez vaší pomoci by si to dovolit nemohli. Program CAMP S.T.A.R.S. bude spolupracovat hned s pěti kempy v Americe a Kanadě. O programu se můžete více dozvědět zde.
K příležitosti tohoto oznámení pro vás také mám speciální video z mojí návštěvy kempu Oakes z minulého roku - zde. Sdílejte ho, pokud jste stejně jako já nadšeni z programu CAMP S.T.A.R.S.!
Xo,
Avril

Message by Avril #29

29. ledna 2013 v 18:18 | Niky
Nová zpráva od Avril. Bohužel, hudby se to netýká. Ale týká se to druhé nejúžasnější věci (dle mého názoru), kterou Avril po hudbě dělá - její charitativní nadace.

Ahoj všichni,
nejprve Vám chci popřát šťastný Nový rok! Minulý rok jsem si užila tolik zábavy během práce, kterou jsem s Vámi strávila zvyšováním povědomí a finančních prostředků pro svou nadaci. Společně se nám povedlo, aby se tisíce dětí cítily jako hvězdy. Opravdu cítím, že jsme tým a nemůžu se dočkat toho, co nás v tomto roce čeká!
Dnes Vám hrdě oznamuji, že rozšiřujeme nadaci Avril Lavigne Foundation do dalších deseti amerických a kanadských měst. Díky Vaší podpoře jsme vybrali deset jedinečných a zábavných rekreačních programů, které plně reprezentují naší R.O.C.K.S. misi - poskytnout respekt (R), příležitosti (O), volby (C), znalosti (K) a sílu (S) dětem a mladistvím, kterí žijí s vážným onemocněním či postižením.
Trochu více informací o každém z měst najdete níže, více se o nich dozvíte v průběhu roku na stránkách Avril Lavigne Foudation, Facebooku a twitteru. Opravdu se těším na to, až uvidím, jak si všechny děti tyto programy zamilují. A doufám, že vy také!
Avril
Informace k programům v jednotlivých městech najdete TADY.

Message by Avril #28 [Why I Smile]

6. září 2012 v 23:54 | Niky
Ahoj všichni,

nejdříve vám chci říct, že jsem velmi vděčná všem, kteří jakkoliv pomohli projektu mojí nadace the Avril Lavigne Foundation Rockstar Room - ať už se jednalo o dary či sdílení a propagace nadace. The Rockstar Room již navštívilo 25 000 lidí! Znamená pro mě strašně moc, když vidím, že se tolik z vás snaží podporovat mojí nadaci a společně se snažíme rozšířit povědomí o dětech žijících s vážnými onemocněními či postižením.

Dnes jsem se s vámi chtěla podělit o důvod, proč se usmívám. Možná jste si v projektu Rockstar Room všimli Ashley (fotka dole). Ashley je jedním z dětí, kterým Avril Lavigne Foundation pomáhá (R-respect,O-opportunity,C-choices,K-knowledge,S-strenght) společně s nadací Make-A-Wish.
Setkání se s lidmi jako je Ashley, kteří žijí s vážným onemocněním či postižením, a následné vyslechnutí jejich příběhů, mě inspirovalo, abych založila Avril Lavigne Foundation. Jejich odvaha je pro mě důvod, proč se usmívám. Doufám, že to inspiruje i vás :)
Olajkujte tento příspěvek na facebooku nebo ho 'retweetujte' na twitteru a tím veřejně prokažte podporu Ashley!

Pusu, Avril

Message by Avril #27 [Holiday Message From Avril]

24. prosince 2011 v 13:25 | Niky
Včera Avril zveřejnila na stránce AbbeyDawn.com tuto vánoční zprávu:

Šťastné svátky všem!
Před rokem jsem spustila stránku abbeydawn.com a teď bych ráda všem poděkovala za vaší podporu v uplynulém roce. Opravdu si užívám to, že s vámi mohu sdílet moje návrhy a styly. Doufám, že si užíváte kousky, které jsem dosud navrhla a že se těšíte na vypuštění kolekce pro jaro 2012. Já totiž ano! Už se nemůžu dočkat, až do prodeje půjde nová kolekce kabelek a bot!! Děkuji vám za všechnu vaši lásku a podporu.
S láskou,
Avril

Happy birthday Avril from fans

30. září 2011 v 9:47 | Veris
Tohle sem nejde nepřidat :) Především video od našich polských sousedů, kteří natočili pro Avril video k narozeninám a Avril si toho všimla a napsala si o tom zprávu na facebook :)

Středa v 22:56 : Mám ty nejlepší fanoušky! Děkuji Polsku za úžasné narozeninové video! xoxo
-> já si myslím, že je úžasné, že tohle Polsko pro Avril udělali :) a pro nás je to výzva, protože tohle video je důkazem, že Avril některé příspěvky opravdu sleduje :))


Message by Avril #26 [New Abbey Dawn Pieces]

15. dubna 2011 v 20:08 | Niky
Ahoj všichni,
jsem si jistá, že jste viděli všechny nové kousky Abbey Dawn, které jsme přidaly do kolekce. Bože můj, jsem tak zaneprázdněná prací na nových kouskách a stylů pro vás. Doufám, že pro vás všechny nové kousky budou srdeční. Děkuji mnohokrát za vaši podporu. Již brzy přidáme více nových kousků!
S láskou,
xo Avril

Mimochodem jedna mini novinka o Avril, kterou nechci přidávat v samostatném článku. Na AvrilLavigneVEVO byla zveřejněna "dirty version" videoklipu My Happy Ending - neboli "sprostá verze" se slovem SHIT ve druhé sloce. Podívat se můžete tady.

Message by Avril #25 [Welcome to AbbeyDawn.com]

22. prosince 2010 v 10:50 | Niky ツ
Úvodní zpráva od Avril na nově spuštěném webu AbbeyDawn.com

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Ahoj všichni,
vítejte na abbeydawn.com! Jsem tak nadšená, že je značka Abbey Dawn nyní dostupná všem mým fanouškům mezinárodně - a to vůbec poprvé! Právě jsme začali s mini kolekcí, protože nechceme, abyste museli čekat ještě déle. Budeme pokračovat v rozvoji tohoto webu a budeme přidávat další kousky do kolekce - mikiny, šaty, džíny, boty, doplňky a mnoho dalšího. Poprvé zavádíme několik kousků pro kluky - začali jsme s pár tričkama s motivem What The Hell, jenž jsou inspirované mým novým hudebním videem :) Vraťte se zpátky a uvidíte, co je nového!

S láskou, Avril xo

Message by Avril #24 {INFORMATIONS ABOUT NEW ALBUM}

10. listopadu 2010 v 19:58 | Niky ツ
Možná tomu ani nebudete věřit, ale Avril vydala oficiální prohlášení, ve kterém se dozvídáme spoustu novinek o novém album. Tak napříkald to, že album je hotové, k novému songu 'What The Hell' se již natáčí videoklip a Avril se již brzy vrátí na hollywoodské výslunní. Asi to moc prožívám, ale když jsem to četla, radostí jsem skoro brečela. To tříleté čekání je u konce.. Teď už definitivně, věřím tomu.

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Ahoj všichni!
  Jak to jde? Takže.. jen jsem vám chtěla říct, že.. jsem hotová s mým čtvrtým albem! No, vlastně je hotové víc než rok.. a nyní se moje nahrávací společnost rozhodla pro jeho vydání. Bože můj.. Jak milé! Díky hoši.
Dlouho jsem toužila vrátit se zpátky na turné a dělat to, co miluju nejvíc - HUDBU.
  Vím, že jste na album čekali dlouhou dobu.. muselo to tak být, ale ne z mojí vlastní vůle. Nad tímto albem jsem seděla víc než rok. Je pro mě velmi speciální. Několik nahrávek jsem dokonce sama produkovala - poprvé v životě. Napsala jsem je většinou sama nebo s přátely. Dala jsem do nich sama sebe a jsem na to hrdá.
  Tohle album pro mě bylo velmi složité - jak tvorbou, tak i vydáním. Poprvé v životě jsem se setkala se spoustou byroktarických manažerů. Jsou to lidi, kteří dělají svou práci nejlépe jak dovedou, ale pouze pokud dělají přesně to, co chtějí, milují a co je pro ně přirozené. A ne pokud je nutíte, aby se stali něčím, co nejsou.
  Je to nejvýznamnější a nejspeciálnější album, které jsem napsala - je upřímné, otevřené a velmi blízké mému srdci.www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.czOd začátku mojí kariéry bylo vždy moje poselství být sám sebou a postavit se za to, v co věříte. Následovat svoje srdce.
  Můj první song z tohoto alba se bude jmenovat "What The Hell". Tento song je pro mě z celého alba nejméně osobní. Ale je velmi zábavný a je to taková legrační hymna. Má jasné poselství o osobní svobodě. Je to nejvíce popová nahrávka na albu.
  Teď budu dva týdny natáčet videoklip, který se dostane na světlo světa v lednu. Jsem teď také velmi zaneprázdněná produkováním Abbey Dawn, který bude na netu poprvé k prodeji do všech koutů světa. Také se zabývám nadací The Avril Lavigne Foundation a zaměřuji se na své osobní štěstí a zdravý.

Miluju vás,
 xo Avril

Můj vlastní překlad, kopírujte se zdrojem!
 
 

Reklama

--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------