Avril-internet articles

Ukradenou fotku z mobilu Avril Lavigne musíte vidět

15. září 2014 v 15:08 | Kačuliii&Doriz
Určitě jste slyšeli o tom, že nějaký hacker se naboural do mobilů spousty celebritám, a tak se na veřejnost dostalo plno soukromých (intimních) fotek... Avril mezi ně patří taky. Nejdřív se objevily tyto tři fotky, a později ještě jedna, na které se Avril líbá s nějakou kamarádkou... No a dneska mi Kačule poslala článek www.extra.cz, kde se objevila jedna zajímavá fotka... Podle mě je to fotomontáž, Avril má ve svém mobilu 12 let starou fotografii? No posuďte sami...


V c.č. najdete další fotky a taky odkaz na ten článek ;)

Slavná zpěvačka sundala snubní prsten a pořádně se zřídila

5. září 2014 v 9:12 | Kačuliii&Doriz
Včera večer mi Kačule poslala tento podle mě zajímavý článek. Možná se můžeme ptát, proč Avril nenosí snubní prstýnek, ale podle mě, to že ho nosíte z vás hned šťastné manžele nedělá... Já sama si myslím že mezi Avril a Chadem žádné problémy nejsou :) vzpomeňme si na fotku kterou Avril zveřejnila na jejich výroči :) a to že si Avril vyrazí někam s kamarádkami bavit se, co je na tom špatného? ;) každopádně co si o tom myslíte vy? :)

Extra.cz - Fanoušci museli zaplatit bezmála 8 000 Kč, aby mohli vytvořit tyhle extrémně trapné fotografie s Avril Lavigne!

27. května 2014 v 10:48 | Kačuliii
Zde je ten článek, který jsem četla.
Klikněte na obrázek

Abych byla upřímná, tak nějak extra informace nemám, proto vás chci odkázat na blog mé kamarádky Roxy a přečtěte si tento článek.
Nevíme, co je na tom pravdy, ale to o čem píše Roxy, tak je to možné. Abych pravdu řekla, tak to nemůžeme soudit. A kdybych věděla, že si někteří hrají na fanoušky a pak vám mohou ublížit? Davala bych si taky pozor.

c.č.

Super.cz - Známá zpěvačka odhalila své ženské křivky v bikinách: Na pláži přemítala o manželské krizi

21. května 2014 v 15:32 | Kačuliii
Jak dlouho jsem nebyla na blogu, tak dlouho jsem neprojížděla Super.cz, kde se vždy dočtete plno falešných drbů. Ale jelikož jsem byla nějaký čas mimo obraz a zatím jsem na žádný článek na toto téma nenarazila...Nevíte, co je na tom pravdy?

Avril Lavigne na válečné stezce s Epic Records?

8. února 2014 v 13:51 | Doriz
Napjaté vztahy mezi Avril a Epic Records už nejsou tajemstvím. Koncem minulého roku rozčílená zpěvačka přiznala, že ER se rozhodlo přesunout premiéru alba "Avril Lavigne" bez ohledu na to co si přála Avril. Dnes si několik pozorných fanoušků všimlo, že Avril nejspíš ukončila spolupráci se společností. Přišli na to díky Twitteru kde Avril unfollowala ER.

Samozřejmě nemusí to byt pravda, protože tyhle sociálni sítě nejsou nejspolehlivější, ale nelze si nevšimnout takto důležité, a docela utěšující zprávy. Je snad Avril s Epic Records na válečné stezce?

V minulosti se už několikrát stalo, že Avril přestala sledovat profily hudebníků a producentů, se kterými se přestala přátelit, a nebo se mezi nimi objevily nějaké neshody. Jako například spory s producentem písně "Here's to never growing up" Martinem Johnsonem, se kterým se Avril pohádala devět dní před premiérou. Co přesně se odehrálo mezi Avril a ER, a proč se Avril rozhodla ukončit spolupráci se možná dovíme v příštích měsících. Prozatím víme jedno - stále jsou zde lidé se kterými má Avril dobré vztahy a to s Antoniem L.A. Reidem.translated by a-lavigne.blog.cz

iReport.cz: Avril Lavigne splácala Marilyna Mansona s Hello Kitty

26. listopadu 2013 v 16:54 | Abbey Lachtan Dawn
Čerstvě vdaná teen-idolka se nás svou pátou řadovou, eponymní deskou snaží přesvědčit, že má stále co říct. Netrápí ji, že vlastní identitu ztratila už několik let zpátky.


AVRIL LAVIGNE
AVRIL LAVIGNE
Sony Music
13 trax / 45:59 min
Tracklist: Rock N Roll, Here's to Never Growing Up, 17″, Bitchin' Summer, Let Me Go (feat. Chad Kroeger), Give You What You Like, Bad Girl (feat. Marilyn Manson), Hello Kitty, You Ain't Seen Nothin' Yet, Sippin' On Sunshine, Hello Heartache, Falling Fast, Hush Hush
Bylo by až nechutně snadné smést aktuální tvorbu Avril Lavigne ze stolu. Z nějakého důvodu ale hvězdička Avril ještě nevyhasla. Možná je to právě proto, že se její posluchači snaží pod nánosem laku na nehty a producírováním se v podvazkách najít tu holku, kterou byla dřív. Talentovanou, svou, drzou, jedinečnou. Její písně byly chytlavé, ale ne hloupé. Když jí bylo sedmnáct, oprávněně rozvířila vody hudebního byznysu. Druhým albem dokázala, že umí víc, než jen drandit ulicemi na skejtu. Věrohodné bylo nejen její dojímání u klavíru, ale i hopsání s kytarou. Dala teenagerům, co potřebovali - mít s kým se ztotožnit.

Avril Lavigne ITUNES WORLDWIDE PERFORMANCE

24. listopadu 2013 v 21:12 | Abbey Lachtan Dawn

Zde se dozvíte jak se Avril daří s novými singly + cdčkem "Avril Lavigne". Seznam je aktualizovaný - nahoře máte vždy napsaný datum poslední aktualizace. :-)

Odkazy na recenze alba "Avril Lavigne"

20. listopadu 2013 v 21:22 | Abbey Lachtan Dawn

Na Avril bandaids se objevují postupně recenze na album Avril Lavigne ze zahraničních stránek.
Kdyby nebyly texty tak dlouhé a obsáhlé, troufla bych si na ně, ale takhle asi ne. Myslím si ale že z článků zhruba pochopíte,o co tam jde :D..A tyto odkazy se hodí aspoň teda pro ty, co anglicky dobře umí a porozumí tomu :)

Ceskatelevize.cz : Avril Lavigne na nové desce plácá rukama v průměrnosti !

20. listopadu 2013 v 13:16 | Abbey Lachtan Dawn
tenhle článek snad netřeba ani komentovat.. -.- uvádějte nás jako zdroj a je jako autory..

edit: DALŠÍ ČLÁNKY
chcete se ještě pobavit? přečtete si i

---

Někdejší pop punková princezna Avril Lavigne vstupuje po dvou letech znovu na scénu. Od poslední desky Goodbye Lullaby se stačila vdát… a to je tak všechno. Žádné velké hudební prozření ani vyspění se nekoná a blondýnka na eponymní novince přináší zmatený popík, který sem tam ulítne do jiných žánrů.

Nejpodivnější a nejlepší - PopDust chválí videoklip Avril

22. srpna 2013 v 10:02 | Doriz
Našla jsem jeden článek, ve kterém najdete samou chválu na videoklip pro Rock N Roll! :)

"Ukázalo se, že když Avril Lavigne začíná dělat komplikované věci, vycházejí z toho umělecká díla" takhle se o videoklipu pro Rock N Roll vyjádřil ve svém článku PopDust. Další jsou také pozitivní. "Animovaná Avril! Billy Zane padouch z Titanicu?! Děsivý chlápek v masce? Avril bojuje s humrem?" a na konci nás přesvědčí o tom, že všechny ty šílenosti pro to, že miluje Rock'n'roll!


To je jeden z mnoha pozitivních názorů o novém videoklipu zpěvačky. Klip byl rovněž pochválen na webu Idolator.com, který měl sice trochu sarkastický úvod, ale nakonec přiznal, že se na to dívá stále dokola.


translated by a-lavigne.blog.cz
 
 

Reklama

--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------