Avril-family

Avril's family

24. března 2011 v 15:45 | Niky
Ačkoliv tento blog funguje skoro tři roky, stále ještě tu mám nezaplněné rubriky - například Avril's FAMILY.

AVRIL A JEJÍ RODINA

Avril se narodila do dělnické rodiny. Její otec Jean-Claude Lavigne, který je francouzsko-kanadského původu, jí pojmenoval po francouzském slovu pro měsíc duben [Avril]. Ve věku dvou let začala Avril zpívat kostelní písně se svou matkou Rosanne Judy. Judy si tehdy uvědomila talent svojí dvouleté dcery, když jí v kostele slyšela zpívat píseň Jesus Loves Me. Začala jí nepřetržitě podporovat a za to jí je dodnes Avril vděčná - "Děkuji mamce za to, že je tak obětavá matka pro všechny svoje děti a za to, že mi pomohla rozjet mou hudební kariéru. Děkuji za nepřetržitou podporu."
Avril má staršího bratra Matthewa a mladší sestru Michelle. Oba jí škádlili, když jako malá zpívala. "Můj brácha Matt mi vždycky klepal na zeď, protože jsem si vždycky zpívala před spaním a on to považoval za opravdu otravnou záležitost."
I přes neshody v dětsví má však Avril se sourozenci úžasný vztah. Oba patří do "Týmu Lavigne" a Matt jí doprovází po celém světě při koncertech a propagaci. Avril si toho velmi váží: "Děkuji ti za to, že na mě vždycky dáváš pozor, že mě chráníš, že mě miluješ a za to, že jsi součástí Týmu Lavigne. Miluji tě, bráško. Jsem tak šťastná, že tě mám."
zleva: taťka Jean-Claude, mamka Judy, brácha Matt, Avril a ségra Michelle
Když bylo Avril pět let, celá rodina se přestěhovala do městečka Napanee. I přes problémy, s nimiž se Avril ve škole potýkala, jí rodiče ve zpěvu maximálně podporovali. Taťka jí koupil mikrofon, bicí, klávesy a několik kytar. Vytvořil jí i domácí studio v suterénu domu. Avrilino poděkování taťkovi: "Děkuji za povzbuzování mě ke zpívání a za to, že jsi mě nutil cvičit každý večer po škole. Miluji tě."
Když bylo Avril 14, rodiče jí přihlásili do karaoke soutěží a také do různých country soutěží, v nichž zpívala písně od Gartha Brookse, The Dixie Chicks a Shanii Twain. V té době Avril začala psát vlastní písně. První nazvala Can't Stop Thinking About You.
 
 

Reklama
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------