Avril a Chad svatba

Avril and Chad - Wedding photos

4. července 2013 v 22:16 | Kačuliii
Je úžasná!:) do tohoto článku budeme přidávat další a další fotky co se objeví!:)

Avril Lavigne and Chad Kroeger: Inside the wedding

4. července 2013 v 21:52 | Káťa
Článek, který se určitě vyplatí si přečíst. Usmívající se Zase se dozvíme něco nového a to, co prozradil Chad, je opravdu dojemné. :'))

Nevěsta byla oblečená v černé, tématem byla gotika, ale sliby byly tradiční. Místem konání svatby byl Chateau de la Napoule v Mandelieu-la-Napoule nedaleko Cannes. Vše se odehrálo ve večerních hodinách dne 1. července.
"Vzali se na hradě ze 14. století. Avril nám řekla, že se vždy chtěla vdát na hradě, byla tím doslova posedlá," říká Alison Eastwood, šéfredaktorka magazínu Hello! Canada. Vše muselo proběhnout velmi rychle, protože akce proběhla v časných hodinách 2. července - v den, kdy šel magazín do tisku. Eastwood nazvala svatbu "opravdu nádhernou". Ceremonii předcházela rozlučka se svobodou pro nevěstu a ženicha pro 110 hostů.
"Raději než se obléknout jako pohádková princezna, Lavigne vybrala gotické téma," říká Eastwood a dodává, že šaty Avril byly černé, stejně tak jako dort a většina výzdoby. "Vlasy měla upravené do mírných vln v řeckém duchu, rudý tyl pod sukní a její závoj byl také černý."

Princess!!:)

4. července 2013 v 20:42 | Kačuliii
Tuto fotku musím dát do samostatného článku!!:) Je úžasná!!:) (Jinak jsem aktualizovala scany časopisu Hello! Canada)
Jinak se objevily nové informace (nevím co je na tom pravdy!)
  • Dort byl také černý
  • Chadovi oči se zalily slzami, když viděl jít Avril s jejím otcem uličkou!:)

Avril na Super.cz - Pravá rockerka: Avril Lavigne se vdávala v černých šatech

4. července 2013 v 11:38 | Kačuliii

The wedding invitations!

4. července 2013 v 9:04 | Kačuliii

Avril Lavigne and Chad Kroeger wedding photos in Hello! Canada - ET Canada

4. července 2013 v 8:56 | Kačuliii

Sneak peek of Avril Lavigne and Chad Kroeger’s wedding photos

3. července 2013 v 19:53 | Kačuliii
Klikni na obrázek!:)

World Exclusive: Avril Lavigne and Chad Kroeger marry

3. července 2013 v 11:08 | Doriz
Přeložila jsem vám článek o svatbě Avril a Chada, který Avril včera večer zveřejnila na svém twitter, jeho autorem je HELLO! magazine, kterému muc děkuju. Omlouvám se za chyby, a pokud se najde něco, co nebude dávat smysl - tak pardon :-D tohle je můj první přelozený článek. Enjoy it. :)

Avril Lavigne se provdala za muže svých snů, frontmana kapely Nickelback Chada Kroegera, během romantického obřadu v jižní Francii.
Kanadský král a královna rock'n'rollu si řekli "ANO" prvního července - rok poté co spolu začali chodit - ve třpytivém Chateau de la Napoule, což je středověký hrad nedaleko Cannes.
Emociální obřad při svíčkách, byl vrcholem třídenní oslavy pro 110 nejbližších přátel a rodiny. "Chtěla jsem se ujistit, že to bude pro naše hosty šílená dovolená, a zážitek na celý život" řekla Avril, která měla oblečené černé šaty od Monique Lhuillier když šla svatební uličkou.
Hudební duo se do sebe zamiloval loni, během nahrávání Avriliného pátého alba, a poté co strávili týden v Paříži, kterou Avril nazývá nejromantičtější ve svém životě, ji Chad 8. srpna požádal o ruku. "Bylo to velmi přirozené. Byli jsme přátele, co spolu trávili skvělý čas, a prostě se to stalo" řekla Avril pro HELLO!.
Chad řekl: "Připadalo mi to, že zasáhnul osud, a jen jsem si říkal: nenech tohle utéct pryč."
Jako všechno v jejich životě, i plánováni svatby byla týmová práce - ale oba přiznali, že nevěsta převzala nad vším kontrolu. "Tuhle svatbu jsem plánovala opravdu dlouhou dobu" řekla Avril. "Ukázala jsem mu všechno, a on mě nechal vzít otěže a odrazit od něj pryč myšlenky " (omlouvám se, ale zde jsem nevěděla jak přesně to přeložit :-D)
Výsledkem, byl dokonalý obraz pro jejich start pohádkového života.
"Když máte ten prsten na svém prstu, soustředíte se na každý den, a začnete říkat nějaké osobě manžel a nebo manželka, je to opravdu zvláštní pocit" řekl Chad.
"Věříme v to, že spolu zůstaneme navždycky" dodala Avril. "Jednoho dne, založíme rodinu. Těším se, až budu vyrůstat s Chadem."


Avril Lavigne and Chad Kroeger Are Married - All the Inside Details!

2. července 2013 v 22:34 | Káťa
Článek z E! News, kde se najde i pár nových informací, které tu ještě nezazněly. Usmívající se Je to můj první překlad, tak buďte prosím trochu shovívaví. Usmívající se Vím, že překladům od Niky se to ani náhodou nevyrovná! Smějící seUsmívající se


Avril Lavigne a Chad Kroeger si řekli své "ano" na středověkém hradě Chateau de la Napoule.
Zpěváci byli obklopeni 50 nejbližšími přáteli a rodinou. Avril a Chad si navzájem řekli své sliby na nádvoří hradu s úchvatným výhledem na pobřeží.
Po skončení obřadu byli hosté pozváni k bufetu s místními humry, mořskými okouny a hovězím masem. Bufet byl doplněný "nekonečnými sklenicemi" šampaňského Laurent-Perrier.
V souladu s jejich hvězdným rockovým stylem pokračovala party celou noc. Ohňostroje se nad mořem rozzářili o půlnoci a DJ hrál až do 6 hodin ráno. Na úterní ráno byl pro hosty připraven svatební brunch.
Zdroj potvrdil, že to byla pravá rock and rollová svatba. Oslavovalo se celé 4 dny, které byly zakončeny obřadem s hostinou, následným ranním brunchem a odjezdem páru na jejich svatební cestu. Všichni se skvěle bavili a Avril s Chadem byli nadšeni, že vše proběhlo tak skvěle.
Avril vybrala Cannes, protože Francie je její nejoblíbenější místo, miluje francouzské jídlo, prostředí a kulturu a v poslední letech tu strávila spoustu času.
Pár chtěl, aby celá svatba byla utajená tak, jak nejvíc je to možné. Hostům původně nebylo řečeno ani přesné místo konání svatby, byli tam až později převezeni.

Minulý měsíc Avril pro E! News řekla: "Chceme, aby svatba byla jedinečná a unikátní, aby to byla velká událost, ale zároveň chceme být obklopeni pouze blízkými přáteli a rodinou."

Wedding ceremony with Chad Kroeger, France 01/07/2013

2. července 2013 v 22:04 | Doriz
A máme zde další fotky ze svatby, tentokrát z večera, když se šli všichni podívat ven na ohňostroj :).
 
 

Reklama

--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------