Září 2014

Birthday party in Las Vegas 27/09/2014

28. září 2014 v 22:25 | Doriz |  Avril-events 2014
Fotky ze včerejší oslavy narozenin! Avril tam vypadala opravdu božsky, co myslíte? :)


Arriving & leaving, Las Vegas 27/09/2014

28. září 2014 v 22:23 | Doriz |  Avril-events 2013
Fotky z příchodu na oslavu :)


Avril - twitter 282

26. září 2014 v 9:00 | Doriz |  Avril-twitter
Před 5 hodinami: Děkuji LA rodinko! První blahopřaní a narozeninový dortík. Mňamka! Děkuji moc.


Hello!!!:))

22. září 2014 v 13:52 | Kačuliii
Tak se Vám zase ozývám z Anglie. :)

Teď mám v práci málo hodin, takže mám více volného času. Novinky o Avril sleduji a posílám Doriz, jelikož se mi kolikrát nechce, jak jsem utahaná třeba z ranní směny apod. Je krásné tu mít více volného času, jelikož počasí je tu krásné a zatím jsem zažila jen 1 chladné anglické ráno. Ale zase je to tu všechno moc drahé a musím řešit, jak vyjdu. To je teď asi můj velký problém.

V Anglii jsem si našla partu Slováků, ale bohužel mi 2 kamarádky tento týden odjíždí. Ale je tu s nimi sranda a zpříjemňují mi tu pobyt. Chodíme popíjet do parku apod. i přesto, že pít na veřejnosti tu je zakázané a alkohol tu je mooc drahý. Pivo strašné, ale narazila jsem v jednom obchodě na Plzeň. 3 lahve mě vyšly na 5 liber. Což není málo, ale po dlouhé době jsem si aspoň trochu "pochutnala".:D Jídlo tu nemají také zrovna levné, ale už jsem se zorientovala a vím, kde nakupovat, aby to vyšlo podobně jako ceny v ČR. :)

Moc se omlouvám, ale nechápu, proč mi to blog.cz pořád obrací :/


Another photos from Avril's phone

21. září 2014 v 15:41 | Doriz&Kačuliii |  Avril-other photos
Už jsem vám sem psala o hackerovi co ukradl fotky z mobilů mnoha celebrit a taky i Avril. Dneska se objevily další tři. Rozhodně se nejedná o žádné intimní fotky. Jsou pořízené v době The Avril Lavigne Tour když byla Avril v Mexicu. Avril je na nich nádherná :). Rozhodně nic za co by se měla stydět ;).

AVRIL LAVIGNE SOUTĚŽ 2014 (výherce)

21. září 2014 v 10:29 | Doriz
Dobré nedělní dopoledne!

Děkuji moc všem co se přihlásili do soutěže o Avril. Nepsala jsem zde nějaká strašná pravidla, a mezi soutěžícími se našly asi dvě slečny co na všechny odpovědi odpověděly dobře (mít ty ceny dvě tak je dám jim). Ale všichni jste se moc snažili, a perfektně se vám dařilo, takže jsem si řekla, že budu akceptovat 5 chyb. Někdy se to ani moc jako chybu nedalo počítat, protože jste měli odpovědět z jakého města jsou tyto fotky, u dvou fotek jste odpověděli dobře a u jedné ne... Bylo vás 25 přihlášených, přišlo mi 12 odpovědí z toho u dvou slečen se našlo víc jak 5 chyb takže jejich odpovědi nemůžu počítat (ale strašně moc děkuji za účast a za odpovědi!!!) a taky aby to bylo alespoň trochu fér pro ty co měli chybičku třebas jen jednu.
Překvapila mě otázka číslo 20, ve které jsem se vás ptala na to KDE se Avril s Chadem vzali. Opravdu mi šlo o místo ale většina z vás napsala datum :D :). Dále pak asi dvě sleenčy při otázce 12 (tetování Avril) napsaly kytara... já sama nejsem totálni znalec Avril, nevím všechno, ale zajímalo by mě jaké tetování jste měly na mysli? ;)
Jinak staršně hezky se mi četla odpověď na otázku č. 29... kdo je Avril. Psali jste tam mos hezky o tom kdo pro vás Avril je :) někdo napsal že je to zpěvačka, textařka, módní návrhářka, a někdo napsal "ta nejůžasnější osoba která navždycky změnila můj život".

No dobrá dobrá, už dost toho vykecování...

Výhercem soutěže se stává... (teď by to chtělo takovou tu znělku z Miss :D :D)


Avril a Chad rozvod?

18. září 2014 v 11:46 | Doriz&Kačuliii |  Avril-news
V posledních dnech se všude po netu objevují články o tom, že se Avril s Chadem rozešli (rozvádějí se). Jako první jsem o tom četla na stránkách US Magazinu, a dneska se to objevilo i na slovenském a polském webu. Podle časopisu US Weekly Chad svým známým potvrdil že jejich vztah je u konce, a chystají se rozvést. Dvojice se rozhodla svoje manželství ukončit proto, že mezi nimi je spíš pracovní vztah než manželský. V poslední době měli hodně problémů a hádali se.

Co je na tom pravdy nevím, budeme si muset počkat až tuhle informaci potvrdí a nebo vyvráí Avril nebo Chad.

Jaký je váš názor?

Zde máte odkaz na článek, který jsem včera četla, a ještě jeden co mi dnes poslala Kačule.Ukradenou fotku z mobilu Avril Lavigne musíte vidět

15. září 2014 v 15:08 | Kačuliii&Doriz |  Avril-internet articles
Určitě jste slyšeli o tom, že nějaký hacker se naboural do mobilů spousty celebritám, a tak se na veřejnost dostalo plno soukromých (intimních) fotek... Avril mezi ně patří taky. Nejdřív se objevily tyto tři fotky, a později ještě jedna, na které se Avril líbá s nějakou kamarádkou... No a dneska mi Kačule poslala článek www.extra.cz, kde se objevila jedna zajímavá fotka... Podle mě je to fotomontáž, Avril má ve svém mobilu 12 let starou fotografii? No posuďte sami...


V c.č. najdete další fotky a taky odkaz na ten článek ;)

Pozdrav z Anglie

15. září 2014 v 14:53 | Kačuliii

Tak jsem skoro týden a půl v Anglii. Musím říct, že první týden tu byl velmi náročný, ale zvládla jsem to!:) Ještě 19 týdnů!!:D

Jela jsem sem pod Student Agency a chodím tu do školy a zároveň pracuji. Měla jsem pracovat v jednom hotelu a byl zde problém, že jsem měla pracovní místo slíbené, a když jsem přijela, tak o mně ani nevěděli. Byla jsem docela v šoku, tak jsem volala do Student Agency, a ještě ten den jsem měla domluvený pohovor jinde. Takže teď pracuji jako číšnice v jednom hotelu. Musím říct, že je to pro mě velmi náročné. :D Nejsem zvyklá zas tolik pracovat a doma jsem vyspávala tak 10 hodin. Dnes mám konečně volno a naspávám to, jelikož spát 5 hodin denně je pro mě masakr!:D Ale prý si zvyknu.


AVRIL LAVIGNE SOUTĚŽ 2014

15. září 2014 v 11:07 | doriz
Jásejte! Blog.cz konečně funguje, a já vám sem můžu konečně dát soutěž!


Moc se omlouvám, všechno už jsem měla dávno hotové, ale z žádného prohlížeče se na blog nešlo přihlásit... takže ještě jednou OMLOUVÁM SE.

Jako první bych moc chtěla všem co se přihlásili poděkovat, vůbec jsem nečekala že vás bude tolik, moc mě to potěšilo!

Takže co teď? Teď vám sem přináším 29 otázek, na které musíte odpovědět.

Odpovídejte do komentářů, budou schované abyste si odpovědi neodepsali od sebe :-). Odpovídat můžete do pátku, a o víkendu se dozvíte kdo vyhrál!

!!!!! Jakékoliv dotazy pošlete na e-mail: a-lavigne.blog.cz@email.cz !!!!!

Zdali budete odpovídat poctivě sami, a nebo budete odpovědi hledat na netu, to už je vaše věc :-) brala bych abyste to psali z vlastní hlavy... ale nemůžu každého z vás kontrolovat.

Výherce vylosuji pomoci stránky random.org (vylosované číslo bude číslo výherného komentáře)

Tak hodně štěstí, a těším se na vaše odpovědi! :-)

POKUD SE VÁM TO ZOBRAZUJE TAK NEHEZKY NAPLÁCANÉ NA SEBE, OMLOUVÁM SE ALE JE TO VINA BLOGU!


Slavná zpěvačka sundala snubní prsten a pořádně se zřídila

5. září 2014 v 9:12 | Kačuliii&Doriz |  Avril-internet articles
Včera večer mi Kačule poslala tento podle mě zajímavý článek. Možná se můžeme ptát, proč Avril nenosí snubní prstýnek, ale podle mě, to že ho nosíte z vás hned šťastné manžele nedělá... Já sama si myslím že mezi Avril a Chadem žádné problémy nejsou :) vzpomeňme si na fotku kterou Avril zveřejnila na jejich výroči :) a to že si Avril vyrazí někam s kamarádkami bavit se, co je na tom špatného? ;) každopádně co si o tom myslíte vy? :)


Avril Lavigne soutěž 2014 (přihláška)

3. září 2014 v 12:32 | doriz

Dneska mi dorazil balíček, který obdrží někdo z vás kdo vyhraje Soutěž o Avril!
Jako první tady mám takové přihlašovací kolo, ráda bych aby se do soutěže zapojilo minimálně 10 lidí, aby to mělo nějaký smysl, a chci mát takovou pojistku že když mi na mail napíšete, tak s vámi opravdu můžu počítat. Takže bych vás poprosila, abyste na e-mail: a-lavigne.blog.cz@email.cz poslali:

• Vaše jméno/příjmení (prosím alespoň jedno z toho)
• Věk
• Kontrolní otázka: Jak se jmenuje poslední album Avril?

Pošlete mi to prosím z e-mailu který alespoň obden kontrolujete, až soutěž začne tak vám napíšu.

Přihlásit se můžete do 9. září 2O14

A o co vlastně soutěžíte?

--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------