Message by Avril #31

27. května 2014 v 17:03 | Kačuliii |  Avril-messages
Tato zpráva pochází z 15.května. Dříve jsem se k tomu nedostala. Přeji krásné čtení!:)

Zdravím z turné!
Posledních pár měsíců to byla zábavná jízda. Jako vždy - moji fanoušci byli úžasní a cením si vaší podpory nového alba, když jsem na turné. Kromě toho, že s vámi sdílím svou hudbu, mohu se setkat s tolika fanoušky během turné. Měla jsem štěstí a mohla jsem potkat více než 200 talentovaných mladých lidí z Japonska, Thajska, Číny, Singapuru, Filipín, Jižní Koreje, Indonésie, Malajsie a Tchaj-wanu, v rámci nového partnerství Avril Lavigne Foundation se Special Olympics.

Jedna z mých oblíbených vzpomínek pochází ze Shanghae, kde jsem navštívila Special Education School of Pudong New Area. Tato škola podporuje mladé lidi s fyzickým i mentálním postížením. Byla jsem tak ohromena nejen úžasným personálem, ale také pozitivním postojem všech sportovců, co jsem potkala. Jedním z důvodů, proč jsem začala spolupracovat se Special Olympics je, že se zaměřují na podporu skrze slova, akci a začleňování prostřednictvím jejich programu na celém světě. V Malajsii jsem měla super setkáni se sportovci, kteří se účastní prvního Unified Football World Cup. Turnaj bude hostit hráče s i bez postižení po celém světě.

Chci se s vámi podělit o mé oblíbené fotky, které jsou níže a moc si užívám setkání s úžasnými sportovci v Jižní Americe! Brzy také zveřejníme něco více o spolupráci Avril Lavigne Foundation a Special Olympics, takže zůstaňte naladěni!

XOXO
Avril Lavigne

PS: Nezapomeňte, že můžete nadaci podpořit tím, že si koupíte tričko R.O.C.K.S. v našem stánku na turné nebo online tady. Děkuji Vám!

 


Anketa

Líbí se Vám videoklip Here's To Never Growing Up?

Ano
Normál
Ne

Komentáře

1 Lucy Lucy | 27. května 2014 v 22:20 | Reagovat

Avril je zlata nechapem co niekori proti nej maju :P a pekny image :)

2 Abbey Lachtan Dawn Abbey Lachtan Dawn | 28. května 2014 v 13:51 | Reagovat

krásný dizajn...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------