Srpen 2013

Would you sing with Avril Lavigne?

31. srpna 2013 v 20:10 | Kačuliii |  Avril-other videos
Káťa: "Ahoj! Všichni víte, že hrozně ráda zpívám se svými fanoušky. Děláme to na mých koncertech a vždy se máme skvěle. Vy, lidi, jste ti nejlepší fanoušci na světě. Takže mám pro vás otázku: Kdybych vás poprosila, abyste si se mnou zazpívali jednu z mých písní, udělali byste to?"
--- následují nahrávky fanoušků, kteří Avril říkají, že si s ní rádi zazpívají ---
"Úžasné, doufala jsem, že to řeknete. Takže, jmenuje se to Raise Your Voice a vše, co musíte udělat, je nahrát svůj hlas. Já pak nahraju verzi píseň a vy všichni budete zpívat refrén. Je to pro velmi důležitou věc. Děláme to pro Women's College Hospital. Nemocnici, která pomáhá ženám více než 100 let. A je to něco, čemu já velmi věřím, a jsem si jistá, že vy také. Tak se ke mně, prosím, připojte a nahrajte svůj hlas. "
Děkuji Dominice Rychlí :);)

2 fotky do Wish You Were Here Project!:)

31. srpna 2013 v 19:39 | Kačuliii |  Avril - do ČR
Vím, že to nepatří k Avril, ale jak se těšíte do školy?:) Jak prožíváte poslední noci před vstáváním?:D:)
Jinak zpět k tématu. Zde máte 2 krásné fotky do Wish You Were Here Projektu!!:) Kdo neslyšel o tomto projektu? - ČTI!:)

Avril Lavigne's Lesbian Kiss

30. srpna 2013 v 10:42 | Kačuliii |  Avril-interviews videos
Káťa: Na začátku interview se všichni baví o VMA, Avril se letos rozhodla nezúčastnit předávání cen, protože nevystupovala, ani nebyla nominovaná. Moderátoři se opět vrací ke kontroverznímu vystoupení Miley, kde Avril říká, že není v pozici, která by ji opravňovala se k tomu vyjadřovat. Zároveň ale dodává, že se Miley podařilo strhnout veškerou pozornost a to je podle Av dobré. Poté se ptají Avril na zážitky, na které by nejraději zapomněla. Avril říká, že nejhorší jsou technické problémy u vystoupení. Všechny vystoupení zpívá úplně na živo a je pro ní hrozné, když se stane, že najednou ve sluchátkách nic neslyší. Znervózní a její vystoupení pak nejsou nejlepší. Na konci rozhovoru vypráví koncept videa a potvrzuje, že s Danicou to byl její první polibek s holkou.

Sraz v Hradci Králové

30. srpna 2013 v 10:36 | Kačuliii |  Avril - do ČR
Nazdárek!:)
Tak jak se těšíte na sraz?:) Já se ho celkem obávám, ale zároveň se těším, že budu mít možnost Vás některý poznat + uvidím mou dlouholetou "blogovací" kamarádku :D !!!:)) Takže sraz dáme na vlakovém nádraží..Myslím, že se nějak poznáme (styl Avril nebo nějaké její oblečení (?) nebo máte nějaký nápad?:)) Sraz bude 7.9 ve 14:00, ale netuším do kolika!:):D Takže je to individuální - kdo bude chtít, odejde!:) Nicky (moje spoluorganizátorka) vyrobí transparent. Roxy vymyslela, že by jsme udělali vycházku k Labi, do Jiráskových sadů nebo na Velký náměstí, a kdyby pršelo, tak někam prostě zalezeme!!!:)):D Jinak jsem chtěla s sebou vzít 2 kamarádky - na focení a natáčení, ale 1 mi včera psala, že neví a tak nevím jestli pojede ta 2. :D no uvidíme :);) kdyžtak to nějak odfotíme a odtočíme samy!!!:) Jinak jsem vymyslela hru - snad ji stihnu vyrobit :D a přemýšlela jsem, kde by jsme si ji zahráli, kde by byl nějaký prostor - přemýšlela jsem na nádraží, protože je to tak trošku seznamovací hra týkající se Avril (snad to vyjde:D) Zde je Událost na FB. :);)
Kolik nás bude?:))

Avril on the Bubba Show - Radio Star 100.7 Pittsburgh

30. srpna 2013 v 10:14 | Kačuliii |  Avril-interviews videos
Káťa: Moderátorka Avril říká, že nejoblíbenější píseň její dcery je Remember When a zároveň se ptá, jestli Avril může prozradit, o kom píseň byla napsaná. Avril je překvapená, nicméně jméno člověka neprozradí. Říká, že to není důležité, protože tvoří hudbu pro ostatní a každý se s touto písní ztotožňuje jinak.

Sing With Avril

29. srpna 2013 v 20:55 | Káťa |  Avril-news
Kanadská zpěvačka Avril Lavigne je známá pro své rock 'n rollové vibrace. Nyní vyzývá své fanoušky z Toronto a z celého světa, aby ji pomohli nahrát jednu z jejích starých melodií. The Avril Lavigne Foundation spolupracuje s Women's College Hospital a nabízí tak fanouškům životní šanci zazpívat si s Avril na remixované verzi zpěvaččiny inspirativní balady "Keep Holding On".

"Jsem nadšená, že se můj hlas spojí s hlasy mých fanoušků a společně tak podpoříme Women's College Hospital," říká Avril. "Cílem The Avril Lavigne Foundation je pomoci dětem, jejich rodinám a komunitám cítit se jako rockové hvězdy. Proto jsme velmi pyšní, že můžeme být součástí něčeho tak úžasného, jako je speciální kampaň pro komunitu v Torontu."


Avril - twitter 234

29. srpna 2013 v 10:10 | Kačuliii |  Avril-twitter
Zde mám 2 pochvaly z twitteru od jiných celebrit!!:)
Jinak dnes ráno (7:20 jejich času) - náš je to myslím, 13:20 (?):D, Avril bude hostem v rozhlasové stanici 100.7 Star na Bubba show. Můžete to poslouchat ZDE :)

Avril Lavigne - Intervista con Gina J per Radio 95.5 TIC FM

29. srpna 2013 v 10:04 | Kačuliii |  Avril-interviews videos
Káťa: Vše co zde Avril říkala, již bylo zmíněno. Novinkou je akorát to, že duet, který nazpívala s Chadem jako svatební píseň na albu neuslyšíme. Avril říká, že snad jednou bude píseň vydána, ale pro její nové album stačí zatím jen jedna jejich společná píseň.
Děkuji Avril-Italy.net

Avril - twitter 233

29. srpna 2013 v 9:33 | doriz |  Avril-twitter
Před 10 hodinami: Tohle historické místo se rádo chlubí slavnými umělci, kteří zde hráli a kteří jsou podepsáni na této zdi. Získejte zde můj podepsaný singl! (Nashville)

Avril - twitter 232

28. srpna 2013 v 23:11 | Kačuliii |  Avril-twitter
Před 1 hodinou: Pokud jsi v USA a nestihl jsi včera #AvrilRNRGiveaway, neboj se! Dnes mám na rozdání více CD!
Další CD se nacházejí po celém USA! Podívejte se na mé album na FB a najdi, kde se skrývají podepsané CD!

Avril - twitter 231

28. srpna 2013 v 23:11 | doriz |  Avril-twitter
Avril do svého alba #AvrilRNRGiveaway na facebooku přidala několik nových fotek. Já se s těch jejích nápadů jednou zblázním...jo a tenhle článek jsem dělala skrz mobil - žádná legrace. Pokud se zas najde nějaký chytrolín co nám bude nadávat že na blogu nic nového není, osobně si Tě najdu a umlátím tě tím mobilem k smrti!

Před 52 minutami: Miami! Najdi tuhle slavnou restauraci, známou pro rock'n'roll a získej můj podepsaný #AvrilRNRGiveawy!

Avril Lavigne - Behind The Scenes of Rock N Roll

28. srpna 2013 v 23:00 | Kačuliii |  Avril-"making of" videos
Peggy mi poslala odkaz na toto video!:) Děkuji!:)

Šiřte to dál!:)

28. srpna 2013 v 18:22 | Kačuliii |  Avril - do ČR
Nazdárek!:)
Byla bych velmi ráda, kdyby jste šířili dál tuto petici!:) Momentálně je tu 611 lidí!!:)
Rozhodně se zase nebudu dlouze rozepisovat a dávat Vám všechny odkazy znova a hlavně se opakovat. Proto bych byla velmi ráda, kdyby jste si přečetli tento článek - Ti, kteří ho ještě nečetli!:)


5.album - 5.listopadu

28. srpna 2013 v 11:32 | Kačuliii |  Avril-news
Je to oficiálně potvrzené od Avril!:) 5. album s názvem Avril Lavigne vyjde 5.listopadu 2013! Káťa nám vypsala něco zajímavého, co Avril v rozhovorech říkala!:)

Poslechněte si rozhovor s Avril pro MIX 105.1
Radiu Mix vysvětluje, proč se rozhodla nové album pojmenovat po sobě. Na albu prý můžeme očekávat spoustu odlišných věcí, a proto pro ní bylo nemožné vymyslet název, který by ho vystihl líp než její jméno. Říká také, že je hrozně vděčná za podporu L.A. Reida, který jí nechce říkat, co by měla dělat. Naopak po ní chce, aby následovala své srdce a nechává ji být takovou, jaká je.

Zde je rozhovor pro rádio Kiss 95.1
V rozhovoru pro Kiss se Avril vrací k popisování příprav svatebního dne. Říká, že plánování svatby zabralo rok a téměř každý den je napadl nějaký detail, který museli promyslet, aby vše bylo dokonalé a hosté se bavili. Dále se ji moderátorka ptá, co si myslí o vystoupení Miley Cyrus na VMA. Avril říká, že Miley je mladá a že se snaží vyjádřit sama sebe skrz muziku. Lidé to podle ní můžou mít rádi i nemusí, ale všichni o tom mluví a o tom to prý celé je.

Děkuji Avrilbandaids.it
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------