Květen 2013

Avril Lavigne interview by John Mingione

28. května 2013 v 20:00 | Kačuliii |  Avril-interviews videos
Avril zde mluví o novém albu :)
UPDATE - 1.6.2013Avril's new interview with Saturday Night Online

26. května 2013 v 10:42 | Niky |  Avril-interviews videos
Nový rozhovor pro Saturday Night Online.

Avril zprvu vysvětluje, že opravdu není ranní ptáče, že žije život rockové hvězdy - hraje koncerty večer a pak jsou s kapelou vzhůru až do rána a spí do oběda. Stejně takový režim má, když je v nahrávacím studiu. A to jí vyhovuje. Dále se baví o videoklipu Here's To Never Growing Up, neříká však nic nového.. Pak se reportér ptá na Abbey Dawn, zda značka stále funguje a Avril mu ukazuje svoje boty, které jsou právě značky AD. Avril prostě miluje navrhování věcí, všechno vlastně začalo tím, když navrhovala trička do turné shopu. A Avril si řekla, že je to cool a že by chtěla navrhovat více věcí - třeba i kalhoty a jiné. Avril miluje tvoření jako takové, mezi další zájmy patří vaření a kreslení. Avril vaří zdravě, především organická jídla. Miluje saláty, polévky a ryby. Vaří především pro rodinu a přátele a to si potom vychutnává i přípravu stolu; vše je prý o prezentaci, jak říká. Podle Avril není lehké najít opravdové přátele, které by v jejím životě zůstali. A jako příklad toho pravého přítele uvádí Evana Taubenfelda. A moderátor okamžitě zahlásí, že tenhle kluk je mistr ve skládání Rubikovy kostky. Avril potvrzuje, že je velmi chytrý a dokáže snad cokoliv. Dále se baví o tom, že je skvělé, když má kolem sebe Avril na cestách rodinu. Brácha Matt s ní dlouho cestoval po světě a to pro ní bylo úžasné, mít kolem sebe někoho, kdo by jí chránil. Je to taková ta stabilita.. Při rozhovoru s sebou měla Chada. Avril zastává názor, že rodina je vždy na prvním místě. To jsou totiž ti, kteří s vámi na konci dne zůstanou. Pak přicházejí na řadu otázky od fanoušků a jeden z nich se ptá, čí jméno je na Avrilině telefonu nejpoužívanější. Avril se směje a říká, že Chad. Další zajímavou otákou je to, zda Avril někdy někoho požádala o autogram. A Avril vpomíná na dobu, kdy jí bylo 14 a vyhrála soutěž, díky které si mohla zazpívat se Shaniou Twain. Té si řekla o autogram. A pak si ještě řekla Johnymu Rzeznikovi (zpěvák Goo Goo Dolls - jejich písničku Iris si Avril s Deryckem nechali zahrát pro první svatební tanec).

Avril in the pizzeria in Napanee, Canada - 22. 10. 2011

25. května 2013 v 20:47 | Niky |  Avril-events 2011
Asi všichni milujeme pizuu :) A stejně tak i Avril. Už je to nějaký ten pátek, co po ní byla pojmenována pizza v jedné pizzerii v Napannee, odkud Av pochází. A dnes tu pro vás mám tuhle úžasnou fotku z října 2011, kdy Avril tuto pizzerii navštívila :)

// Mimochodem do TOHOTO článku s videem s rozhovorem pro 95.5 WPLJ jsem přidala nějaké přeložené poznámky, které mě v rozhovoru zaujaly, takže check it (: //95.5 WPLJ in New York (May 17, 2013)

24. května 2013 v 17:29 | Kačuliii |  Avril-events 2013
Video naleznete tady!:)

95.5 WPLJ NYC INTERVIEW - MAY 17

24. května 2013 v 16:41 | Kačuliii |  Avril-interviews videos
Vypsala jsem pár záchytných bodů, které mě v rozhovoru zaujaly :)

Avril říká, že je šťastná, že může vydat novou hudbu pro fanoušky, protože ví, že na ní čekali opravdu dlouhou dobu. Opět potvrzuje, že album vyjde v září a říká, že album je již hotové a že ví, že tohle tvrdí už dlouho. Ale že ono už dlouho hotové je. Ale kdykoliv má volnou chvilku, snaží se na tom stále ještě pracovat a dodělávat detaily. Jinak jméno pro album Avril stále nemá, sice má pár nápadů, ale zatím se nemůže rozhodnout. Co se photoshootu k albu týče, tak je již hotový :)
Pak se taky reportér ptá, kdy Avril naposledy jezdila na skatu a ona říká, že s Chadem jezdili doma na skatu před 2 týdny :-D Vybalili prý všechny staré skateboardy Avril a pak se na nich honili, což byla zábava.
Dalším tématem je Abbey Dawn, Avril potvrzuje, že kolekci není konec (moje pozn.: v Evropě ale zřejmě bohužel ano). Avril miluje navrhování oblečení a také ráda kreslí. A ráda by jednoho dne nějakou ze svých kreseb prodala, protože by to bylo cool pro její charitativní nadaci.
Dále Avril mluví o LA Reidovi. Je to až dojemné, jak nádherný mají vztah! Když ho Avril vychválila do nebes, řekla: "Prostě mi řekl: 'Dělej cokoliv chceš, jsem tady proto, abych ti pomohl uskutečnit to'." :))
Pak Avril mluví o tom, jak se doba změnila co se hudby jako takové týče. A mimochodem je to vážně zajímavé se nad tím zamyslet - když Avril začínala, byla tu Britney Spears, Christina Aguilera atd.. Pak přišla divoká Avril s kapelou plnou kluků a kravatou kolem krku. Byl to boom. V dnešní době je to vše o popových elektro songách..
Jinak nakonci Avril říká, že je možné, že z duetu s chadem Let Me Go se možná stane singl.

Fresh 102.7 FM (New York, May 17, 2013)

24. května 2013 v 14:26 | Kačuliii |  Avril-events 2013
Zde je jedna malinká fotka!:)

Avril's new interview with Nylon

23. května 2013 v 22:12 | Niky |  Avril-translated interviews
OK, takže jsem viděla, že o překlady máte zájem větší, než jste doposud projevovali. Docela mě to nakoplo, takže here is it :) Překlad nejnovějšího rozhovoru s Avril pro NYLON.

Má za sebou jedno z nejtemnějších období svého života. Nyní ovšem přichází se svěžím zvukem, novou láskou a svým známým postojem být sama sebou.
Avril Lavigne se cítí nejlépe ve tmě. "Jsem noční tvor," připouští v suterénu nahrávacího studia v západním Hollywoodu. Většina města šla již spát, její práce teprve začíná. Oblečená ve společenském oblečení s rockerskými prvky - kožené bundičce, mini sukni, vintage Gun 'n' Roses tričku a botách na podpatku - dodělává Lavigne poslední úpravy na jejím pátém studiovém albu, které by mělo vyjít v září. Říká, že tohle bude její nejlepší album. "To ale vlastně říká o svých albech každý," připouští. "Melodie, na kterých momentálně pracuji, jsou super chytlavé. Na to ale přijdete sami." Se vší zdvořilostí a úsměvem na rtech slibuje, že její nová práce je mnohem více rozmanitá než její předchozí věci. "Už to nejsou jenom písně o vztazích a o klukách," prohlašuje.

Nylon magazine - July 2013

23. května 2013 v 11:56 | Niky |  Avril-scans
A teď tu máme samotné scany (thnx AvrilsMusic.net). Moje otázka je, zda chcete, abych to přeložila..? Když uvidím, že je o to zájem, tak se do překladu pustím, až budu mít čas. Jinak scany jsou v HQ, takže pokud vám stačí přečíst si rozhovor v AJ, neměl by to být problém ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Avril's "F_CK YOU" tattoo

23. května 2013 v 11:45 | Niky |  Avril-news
Jak jste si mohli všimnout při prohlížení fotek pro Nylon, Avril má evidentně vytetované "F*CK YOU" na prostředníčku pravé ruky. Podle mě se asi naprosto zbláznila... Ale uvědomuji si, že zrovna tetování jsou věc, kterou bychom neměli soudit, je to každého záležitost. Ať si to slovo nechá vytetovat třeba desetkrát, když chce :D

Avril Lavigne Let Marilyn Manson Shave Her Head - MTVNews.com

22. května 2013 v 21:09 | Kačuliii |  Avril-interviews videos
Avril zde mluví o tom, jak si nechala oholit hlavu :);)


Avril's and Chad's interview with Access Hollywood @ Billboard Awards 2013

21. května 2013 v 23:16 | Niky |  Avril-interviews videos
Další rozhovor z předávání cen Billboard. Zprvu Chad mluví o tom, jak pořizoval zásnubní prstýnek pro Avril a žertoval, že mu opravdu pomohl k tomu, aby Avril řekla "ano". Avril potvrzuje, že žádost o ruku proběhla ve všední pracovní den, takže nabídkou ke sňatku byla opravdu překvapená. Chad dal fotku prstýnku do scrapbooku; Avril si totiž po celou dobu nahrávání alba pořizovala fotky do scrapbooků. Mimochodem mohly by se aspoň nějaké části z toho objevit, bylo by úžasné mít možnost do nich nahlédnout :) Zpátky k žádosti o ruku. Chad poté poklekl na koleno a Avril říká, že to byla velmi romantická chvíle, jelikož byli obklopení hudebními nástroji jako je piano, kytary atd. A právě hudba je přivedla dohromady.
Jinak ten konec mě vážně rozesmál, Chad je naprosto úžasný! Říká, že Avril na všechno, co se týče svatby, říká ano. Prostě přikyvuje, protože to je cesta k úspěchu, jak mu tvrdí kamarádi, kterým takto funguje manželství. A další věcí, které si je prý vědom, je to, že cokoliv se v jejich vztahu zkazí, tak bude jeho chyba (jako chlapa) a má se okamžitě za vše omluvit a bude to OK :D Zatím to prý funguje, haha :)
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------