Únor 2013

Avril - twitter # 175

28. února 2013 v 6:46 | Kačuliii |  Avril-twitter
Gabriel Panduro, Avril dobrý kamarád a vlasový stylista, zveřejnil dvě fotky s Avril!:)

Look into her eyes, She never lies...!

L. A. Reid: "Avril is back!!!"

27. února 2013 v 17:13 | Niky |  Avril-news
Nového singlu Avril jsme se dnes sice nedočkali (nakonec se jednalo o nový singl Demi Lovato - Heart Attack - mimochodem doporučuji poslechnout!), ale opravdu to vypadá, že už nebudeme čekat moc dlouho!! Pro nás optimistickou zprávu dnes přidal na twitter L. A. Reid:

"Listening to @AvrilLavigne's new single. Can't wait to share with you all. She is back and BADASS!"

yop!!! :)

Avril's interview with YM (October 2002)

22. února 2013 v 12:25 | Niky |  Avril-translated interviews
Aby to tu nestálo a měli jste přes víkend co číst, rozhodla jsem se pro překlad jednoho z prvních rozhovorů, které Avril poskytla. Jedná se o rozhovor pro magazín YM, který vyšel v říjnu 2002. Doufám, že se Vám to bude hezky číst a že se třeba dozvíte i něco nového :) Kdo například věděl, že album Let Go se mělo jmenovat Anything But Ordinary? Nebo to, že Mark, Avrilin bývalý basista, byl členem skupiny Sum 41? :) Přeji příjemné čtení. A mimochodem - sepsání tohoto článku mi zabralo celkem dost času, takže ocením komentáře :)

Jakákoliv jen ne obyčejná

Dává přednost skejťáckým kalhotům před upnutými, mluví sama za sebe (i když jí to občas dostává do problémů) a raději by jezdila na skejtu s klukama, než aby probírala make-up s holkama. Avril Lavigne je prostě svá za každé situace.
,,Dříve jsem měla ve zvyku prát se s klukama a vymlátit z nich tu jejich blbost," vzpomíná Avril na dny, kdy bývala členkou hokejového týmu. ,,Rodiče se o mě báli, jelikož jsem byla opravdu malá a vyhublá. Ale mámy těch kluků na mě vždycky: 'Avril, do toho!' Bylo to úžasné." Avril (při rozhovoru se nezapomíná zmínit, že se její jméno rýmuje s 'Advil') má prý dokonce video, na kterém je natočena, jak dává vítězný gól. V té době jí bylo 10 let.

VÍCE V CELÉM ČLÁNKU

Avril - unknown photo #509

20. února 2013 v 20:26 | Kačuliii |  Avril-unknown photos
Objevila se krásná fotka!!:) Těšíte se už na nový singl?:)

Avril Lavigne Reaches Semi-Finals of Ryan Seacrest's Most Anticipated Albums of 2013

19. února 2013 v 19:58 | Kačuliii
Avril se dostala do semi-finále v anketě nejočekávanější album 2013, kterou vytvořila jedna z největších rozhlasových stanic v Severní Americe:) Hlasovat můžete ZDE! překonáme fanoušky Miley, Demi a Davida Cooka?:)
Anketa končí v pondělí 25.2.2013!;)

Here's To Never Growing Up - out February 27?

19. února 2013 v 16:51 | Niky |  Avril-news
Moderátor Ryan Seacrest se ve svojí rádiové show včera rozpovídal o singlu jisté zpěvačky, který bude mít za 10 dní premiéru.. S jistotou to říct nemůžeme, ale je patrné, že Ryan hovořil o svojí dobré známé - o nikom jiném než o Avril! :)

Ryan: "Jsem velice nadšený ohledně novinek, které budeme hrát již brzy. Ale především... myslím si, že SPOUSTU lidí bude absolutně unešeno z jednoho konkrétního nového singlu, který bude mít za 10 dní premiéru. Jeho autorka mě nechala poslechnout si jeho část a nemůžu to přestat poslouchat.. Rozhodně to bude bodovat v hitparádách! A rozhodně je to vhodný singl na návrat do rádií."

Tak doufejeme, že řeč je opravdu o Avril a že nás 28. února čeká to nejmilejší překvapení!

Design #41

15. února 2013 v 23:50 | Niky |  Designs
Vím, už bylo "trošku" načase vyměnit ten vánoční :-D Ovšem vzhledem k tomu, že já sama moc vydařené designy nedělám, jsem závislá na mojí oblíbené (troufla bych si jí až nazvat osobní) grafičce Sheyle. Gracias, zlato!! :) A pro vás - návštěvníky: doufám, že se tu cítítě stejně pohodlně jako já.

Avril Lavigne - In Mexico Documentary (Live MTV Canada 2008) Full

12. února 2013 v 19:53 | Kačuliii |  Avril-other videos
Aby to tady nestálo! Doporučuji mrknout na toto video. Je to dokument o Avril, když byla v Mexiku! Můžete zde vidět opravdu dobrý scény, mě osobně se nejvíce líbí, jak jí nějaký ty brouky nebo co to je!!:D:)
Děkujeme Zdeňkovi Košíkovi, který nám toto video přidal na FB stánku Chceme Avril Lavigne v ČR.

Avril Lavigne Is The New Face Of Chinese Iced Tea

10. února 2013 v 10:14 | Kačuliii |  Avril-news
Letos v létě v Číně se Avril fanoušci budou mít! Avril se stala novou tváří ledového čaje. Mrkněte na obal! Závist čínským fanouškům, ktěří budou Avril teď potkávat skoro v každém obchodě!;)

Avril's 5th album - New song!

8. února 2013 v 10:17 | Kačuliii |  Avril-news
Avril napsala na twitter, že už vybrala první singl svého 5. alba. Bude se jmenovat: Here's to never growing up. Na twitteru se rozjela diskuze, například Steve Fekete, že se nemůže dočkat až budou zas společně hrát!:)
Gabriel Panduro napsal, že se nemůže dočkat a Avril: mee to! Let's have some fun with video shoot and cover Gabe Babe.
Rodney napsal, že děkuje Avril za nový singl. a Avril: Ty miluješ bubny! To je rockový!! Ty to živě zabiješ!
Gabriel napsal: Jsem na tebe a team tak pyšný! (pozn. dále nevím jak bych to rozumně přeložila!:D takže volný překlad:) ) Ve studiu jste to nakopali do zadku! Píseň je "killer as f**k" Video bude velmi brzy!

Promiňte za ty vložky, že jsem něco nechala anglicky, chci aby jste si to přebrali po svém , protože to tu nechci psát třeba blbě a navíc nejsem výborný angličtinář a hlavně!:D některým zkratkám nerozumím!!!;):D


Avril - twitter # 174

8. února 2013 v 9:58 | Kačuliii |  Avril-twitter
Před 5 hodinama:
Skvělá zpráva... Vybrala jsem první singl... "Here's to never growing up" !!!

Před 2 hodinama:
Jooo mimochodem, Martin Johnson je producent mého nového singlu.Byla s ním legrace. On je talentovaný...

Martin na mě řve a zpívá šťastně, trochu hlasitěji a bláznivěji.


Grammy Winning Producer Chris Lord-Alge Joins Avril Lavigne's Production Team

7. února 2013 v 17:31 | Kačuliii |  Avril-news
Avril páté albu bude více ovlivněné rockem (možná víc, než si myslíme!) Minulý týden jsme se dozvěděli, že Avril pracuje s rockovými producenty jako je Matt Squire a David Hodges. Poslední novinka potvrzuje, že ve čtvrtek ráno se připojil do Team Lavigne také známý, Grammy oceněný mixer a producent Chris Lord-Alge. Chris také pracoval například se skupinou Nickelback, Meat Loaf, Stevie Nicks a Third Eye Blind.
Na této fotografii můžeme vidět Avril a Chada s Chrisem Lord-Algem ve studiu.

Avril's next album out in March?

5. února 2013 v 18:38 | Niky |  Avril-news
Digitalspy přišlo se zprávou, že by nové album Avril mělo vyjít v březnu.

Avril Lavigne údajně plánuje vydat páté studiové album v březnu.

Zpěvačka na albu pracuje od vydání posledního studiového alba Goodbye Lullaby (2011). Nové album bude produkované nahrávací společností Epic Records, jejíž hlavou je LA Reid.
Společnost nyní odhalila, že nové album Lavigne by mohlo být vydáno v průběhu března.
Samotná Lavigne s přesným datem vydání stále tajnůstkaří, ovšem nedávno prostřednictvím twitteru naznačila, že album vyjde již velmi brzy.
"Nová hudba je připravená. Již velmi brzy. Díky za veškerou podporu a za to, jak jste byli trpěliví. Snažím se dělat v každém ohledu to nejlepší."
Poslední album Lavigne Goodbye Lullaby dosáhlo v americkém hudebním žeříčku US Billboard čtvrtého místa a devátého v Británii.

Juno Awards 2013 - commercial

4. února 2013 v 10:53 | Niky |  Avril-commercials videos
Nová reklama, ve které Avril, Chad a Michael Bublé lákají na letošní předávání cen Juno Awards.
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------