Leden 2013

Message by Avril #29

29. ledna 2013 v 18:18 | Niky |  Avril-messages
Nová zpráva od Avril. Bohužel, hudby se to netýká. Ale týká se to druhé nejúžasnější věci (dle mého názoru), kterou Avril po hudbě dělá - její charitativní nadace.

Ahoj všichni,
nejprve Vám chci popřát šťastný Nový rok! Minulý rok jsem si užila tolik zábavy během práce, kterou jsem s Vámi strávila zvyšováním povědomí a finančních prostředků pro svou nadaci. Společně se nám povedlo, aby se tisíce dětí cítily jako hvězdy. Opravdu cítím, že jsme tým a nemůžu se dočkat toho, co nás v tomto roce čeká!
Dnes Vám hrdě oznamuji, že rozšiřujeme nadaci Avril Lavigne Foundation do dalších deseti amerických a kanadských měst. Díky Vaší podpoře jsme vybrali deset jedinečných a zábavných rekreačních programů, které plně reprezentují naší R.O.C.K.S. misi - poskytnout respekt (R), příležitosti (O), volby (C), znalosti (K) a sílu (S) dětem a mladistvím, kterí žijí s vážným onemocněním či postižením.
Trochu více informací o každém z měst najdete níže, více se o nich dozvíte v průběhu roku na stránkách Avril Lavigne Foudation, Facebooku a twitteru. Opravdu se těším na to, až uvidím, jak si všechny děti tyto programy zamilují. A doufám, že vy také!
Avril
Informace k programům v jednotlivých městech najdete TADY.

Avril - twitter # 173

25. ledna 2013 v 11:36 | Kačuliii |  Avril-twitter
Avril na Twitter přidala 2 fotky:)

Před 5 hodinama:
Team Lavigne in full efect.
The Team

Avril - twitter # 172

18. ledna 2013 v 14:01 | Niky |  Avril-twitter
V minulém článku (a komentářích) jsme společně rozebírali, že čekání na nové album je šílené a že se Avril již poměrně dlouho fanouškům neozývá. A hle, Avril jako by nás vyslyšela a přidala na twitter novou fotku :)

"Nová hudba bude k dispozici již velmi brzy. Děkuji za to, že jste mně tak podporovali a byli tak trpěliví. Ve všech směrech ze sebe vydávám to nejlepší."
"Přidávám ještě poslední dodělávky k nové písni, kterou jsem napsala."

Names of some new songs on Avril's fifth album

16. ledna 2013 v 14:23 | Niky |  Avril-news
Většina z Vás sem zřejmě poslední týdny chodí a očekává nové informace o Avril, o svatbě s Chadem a především o novém albu.. A jste možná zklamaní, že zde nic není. Není tomu ovšem proto, že bychom tu na to kašlali. I my denně hledáme novinky o Avril a snažíme se udržet blog v provozu, ovšem když je kolem Avril momentálně úlpné 'mrtvo', ani my nic nezmůžeme. Nezbývá nám než jen čekat, i když se už sama sebe ptám - proč vlastně stále čekáme? Vždyť před půl rokem Avril oznámia, že je album hotové... A kde nic, tu nic. Ano, na internetu sice stále kolují zvěsti o datu vydání alba a i případné tracklisty, ale já to sem odmítám dávat, jelikož nic nebylo oficiálně potvrzeno.

Jediná informace, která zatím vypadá, že je pravděpodobně ověřená, jsou názvy několika songů, které by se měly objevit buď na samotném albu, případně jako b-side songy. Jsou to:
Fly, Hello Kitty, Our Little Secret, Echo a This Must Be Love. Písně byly zaregistrované kvůli autorským právům.

Avril thanks for downloading the Giving Assistant!

3. ledna 2013 v 21:43 | Niky |  Avril-other videos
Nové video od Avril, ve kterém děkuje všem, kteří stažením Giving Assistant pomohli její nadaci Avril Lavigne Foundation.
http://avril.givingassistant.org/
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------