Červen 2012

Avril out and about in Los Feliz - 28. 06. 2012

30. června 2012 v 11:14 | Niky |  Avril-paparazzi 2012
Avril byla ve čtvrtek spatřena ve společnosti Chada Kroegera v Los Feliz. Všimněte si, že má Avril další nové tetování! Po lebce na ruce a nápisu 'fuck you' na prstě si Avril nechala zvěčnit francouzský citát 'La vie en rose' - ve volném překladu něco jako "Růžový život" či "Život skrze růžové brýle". Zajímavostí je, že stejně tak se jmenuje jedna píseň od Edit Piaf..

Design #39

28. června 2012 v 13:49 | Niky |  Designs
Po delší době tu máme nový vzhled stránky. Celkem změna, nemyslíte? :)) Já osobně jsem z něj nadšená. Ještě menší úpravy a bude to tu celkově zrekonstruované, chci ještě v následujících dnech - než předám blog jiným adminkám - pozměnit rozcestníky.
Za layout moc vděčím mojí nejoblíbenější grafičce Nicol :]


Hledá se spolumajitel na léto

23. června 2012 v 14:24 | Niky |  My messages
Na léto bych potřebovala výpomoc s blogem. Jednalo by se o období od 4. července zhruba do půlky září. Našel by se někdo, kdo by měl zájem stát se dočasným adminem? V případě zájmu a spokojenosti obou stran by posléze bylo možné zůstat adminem a vypomáhat mi i po létě, až se na blog vrátím. Přes léto na něj ale nebudu mít vůbec čas. Veris mi slíbila, že by se tu o to postarala, ale přeci jenom bych se cítila lépe, kdyby v tom nebyla sama a ještě alespoň jednu spolehlivou osobu bych k ní našla.
Měli byste na starosti pouze přidávání článků - novinek - o Avril. Ať už to budou nové informace o albu či nové fotky z akcí, z koncertů, z časopisů... - prostě vše, jak to tu běžně chodí. O nic jiného byste se starat nemuseli - jako je úprava designu nebo rubrik -> to nebude třeba.

Ovšem samozřejmě nedám heslo od blogu jen tak někomu. Blog bude v září slavit čtvrté narozeniny a tak bych o něj nerada po čtyřech letech přišla jen proto, že bych přibrala někoho nezodpovědného, kdo by ho třeba zrušil nebo tak. Tudíž mám pochopilteně nějaké podmínky pro případné zájemce:
* alespoň minimální zkušenosti s blogem případně jinými webovými stránkami (přinejhorším zaučím)
* tu osobu bych měla znát! není to podmínka, ale samozřejmě upřednostním někoho, kdo mi sem občas napíše komentář nebo koho znám z Facebooku Chceme Avril Lavigne v ČR
* zájemce, kterého nebudu znát a uslyším o něm poprvé, musí být ochoten dát mi na sebe kontakt - nemá na mysli email, kde je jednání anonymní! nejlépe číslo na mobil nebo třeba skype, abych v případě, že si s vámi nebyla jistá, udělala něco jako krátký "pohovor".
* a málem bych zapomněla - samozřejmě by ta dotyčná osoba měla být fanoušek Avril.

Nic jiného mě momentálně nenapadá.... Budu ráda, když se někdo přihlásí, protože pokud ne, budete to VY, kdo bude o novinky o Avril na tomto blogu částečně ochuzen (pokud by Veris neměla v létě tolik času). Navíc to přeci vypadá, že Avril plánuje velký comeback, tak bude novinek zřejmě hafo a já opravdu nebudu mít možnost je přidávat.. Byla bych ovšem ráda, kdyby to tu přes léto žilo! Protože já se v září vrátím, stejně jako jsem to udělala minulý rok.

Zájemci mě kontaktujte na email a-lavigne.blog.cz@email.cz - napište mi, proč máte zájem vést tento blog :-)
Předem děkuji všem a berte na vědomí, že Vašich nabídek si vážím!!
Niky

Avril at the airport in Los Angeles - 17. 06. 2012

18. června 2012 v 22:36 | Niky |  Avril-paparazzi 2012
Po více než měsíci stráveném ve Francii se Avril vrátila zpátky do Los Angeles, kde na ní na letišti čekali paparazzi, takže tu máme několik fotek.

Avril's poster in Bravo

13. června 2012 v 23:52 | Niky
Zítra vychází nové číslo časopisu Bravo - jedná se o speciál s plakáty. Mezi nimi najdete i obrovský plakát Avril - viz fotografie na titulce. Je opravdu úžasný :))

Exclusive Abbey Dawn New Look Q&A With Avril Lavigne

13. června 2012 v 11:02 | Niky |  Avril-translated interviews
Nový exklusivní rozhovor s Avril. Otázky jí pokládali fanoušci..

1) Co je inspirací pro tvůj styl?
Miluju nakupování v Japonsku! Vždycky jsou v módě krok před námi a nosí oblečení bez výhrad. Také miluji každodenní kousky oblečení. Ráda kombinuji, ale většinou se snažím svůj look dokončit mikinou s obří kapucí nebo ďábelskými podpatky.
2) Jaký je tvůj oblíbený denní look?
Momentálně to jsou moje oblíbené legíny s lebkou. Ale vždycky s sebou pro jistotu mám i mikinu a podpatky.
3) Jaký je tvůj nejoblíbenější outfit, co jsi kdy měla na sobě?
Za celou dobu? Je toho tolik, z čeho mám vybírat... Kdybych měla vybrat jeden outfit, co mě momentálně napadá, pak by to byly TYTO šaty, které jsem měla na Teen Choice awards. Tyhle šaty jsou cool!

Avril in France - 11. 6. 2012

12. června 2012 v 18:29 | Niky |  Avril-paparazzi 2012
Tak toto fakt ne... Avril si oholila část vlasů... O_o Co na to říkáte? Já osobně dávám palec dolů, tohle je podle mého názoru rozhodně její nejhorší vlasový styling za celou dobu. Co si o tom myslíte VY?

New pic - FHM magazine (2012)

10. června 2012 v 21:10 | Niky
Objevila se tato krásná fotka pro magazín FHM.

Soutěž o Abbey Dawn tričko

6. června 2012 v 13:31 | Niky
Díky nově spuštěnému shopu www.ADkolekce.cz pro Vás mohu uspořádat soutěž o toto Abbey Dawn tričko:

VEŠKERÉ INFORMACE K SOUTĚŽI V CELÉM ČLÁNKU:

New Abbey Dawn shop

4. června 2012 v 20:49 | Niky
Mám pro Vás super překvapení! :-)
Byl spuštěn nový internetový obchod s Abbey Dawn věcma! Jak Vás tak znám, tak mi sem polovina lidí začně psát, jak na to stejně nemá peníze.. Na to zareaguji předčasně a to dvěma způsoby. Tento obchod se bude brzy rozšiřovat, takže tam najdete mnohem více věcí. Do té doby času dost, navíc čas letních brigád se blíží, tak začněte šetřit! :-) A další překvapení je, že naše stránka s tímto obchodem bude spolupracovat, takže z toho plynou určité výhody i pro Vás, návštěvníky! V blízké době se tady na blogu - nebo pravděpodobně spíše na našem Facebooku - objeví soutěž, ve které budete moct VYHRÁT ABBEY DAWN TRIČKO! A to není vše... Nebude to totiž poslední soutěž tohoto typu, se stránkou máme v plánu spolupracovat dlouhodobě. Tak co na to říkáte, jste nadšeni? :-)

http://www.adkolekce.cz/

--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------