Březen 2012

Avril - twitter #158

30. března 2012 v 22:37 | Niky |  Avril-twitter
Včera: "Dneska ve studiu pohneme zadkama! Hahahaha. Pracujeme tvrdě, hrajeme tvrdě!"
Včera: "Nahráváme další vokály... Ve tři ráno. Ha!"
Dnes: "Už zbývají jenom dva dny v nahrávacím studiu. Nemůžu uvěřit tomu, jaká to byla zábava."

Nylon Magazine

29. března 2012 v 17:40 | Niky |  Avril-translated interviews
Máme tu další nový článek, tentokrát ze stránky Nylon.com

Avril Lavigne je jednou z mála lidí, kteří poctili titulní stranu magazínu Nylon ne jednou, ale dvakrát... a to z dobrého důvodu. Od doby co poprvé vtrhla na scénu v roce 2002, si kanadská rockerka vytvořila image punk-rockového stylu. Nyní se muzikantka vrhla i do světa krásy a to díky spolupráci se Sally Hansen. Hovořili jsme s 27-letou zpěvačkou v New Yorku o její nehtové kolekci, novém albu a o tom, proč poselství jejích písniček zůstává i po deseti letech stále stejné.
Jsi jedna z mála lidí, kteří byly na obálce Nylonu dvakrát. Na co si z toho vzpomínáš?
Jo! Pamatuju si, že focení s Nylonem bylo zábavné, uvolněné a mělo pohodové vibrace. Bylo to milé, protože někdy, když dělám photoshoot, musí vše vypadat perfektně, zatímco tohle focení bylo opravdu uvolněné.
Takže spolupracuješ se Sally Hansen. Jak se to stalo?
Měli jsme setkání, kde jsem si vyzkoušela proužky z řady Salon Effects a zamilovala jsem se do nich, takže jsme se rozhodli spolupracovat. Moje návrhy odrážejí můj osobní styl a oblíbené barvy. Miluju lebky, hvězdičky, knoflíky a všechny tyhle zábavné věci.


Avril Lavigne On Her Favorite New Nail Trend & The Next Color She Will Dye Her Hair

28. března 2012 v 22:17 | Niky |  Avril-internet articles
Nahrávací studio, letadlo, auto, zákulisí - všechno tohle jsou místa, kde si nyní Avril Lavigne dělá nehty se svojí novou řadou trendy nehtových pásků Sally Hansen.
Zpěvačka, skladatelka, návrhářka a módní guru spolupracuje se Sally Hansen, aby vytvořila limitovanou edici nálepek na nehty. Založené především na barvách a vzorech, které miluje, Avril navrhla 12 vzhledů samolepících proužků na nehty, které budou v prodeji od dubna.
Ale pozor - Sally Hansen a její spolupracovníci tento produkt neradi zazývají jako samolepky. "Nejsou to samolepky," řekla Avril, "Jsou to opravdové proužky z laků na nehty."
Navrhovací proces začal zhruba před rokem. Avril vysvětlila: "Měli jsme setkání v konferenční místnosti.... což bývá vždycky legrace. Ale když jsem viděla ten výsledný produkt, pomyslela jsem si, že to je úžasné."
Avril byla fanoušek nalepovacích proužků na nehty ještě předtím než měla vlastní kolekci. "Miluju je, protože nemám moc času na to, abych si dělala nehty. A tohle si můžu udělat prakticky kdekoliv." Nečekáte, až to zaschne, žádné šmouhy, žádné problémy - to jsou asi nejdůležitější věci, když si vyděláváte zpěvem a hraním na kytaru na podiu před tisíci fanoušky.
Ještě před vydáním samotné kolekce bylo spoustu dohadování mezi Avril a týmem Sally Hansen. "Chtěla jsem stále více barev," řekla Avril. V období, kdy během turné měla zelené proužky ve vlasech, chtěla neonově zelené proužky na nehty, co by jí ladily k vlasům. A její další barva vlasů? "Myslím, že půjdu do modré... Nevím proč, ale miluju modrou."
Kromě jejích proužků na nehty nemá zpěvačka mnoho návyků co se krásy týče. "Myslím, že bych pravděpodobně zemřela bez svojí černé tužky na oči, ale kromě toho si vystačím s jednoduchostí." Slavná zpěvačka ani nechtěla nechat manikérku, aby jí proužky nasadila. "Ráda si je dělám sama," řekla ostýchavě. "Mám na to svojí vlastní techniku, takže to mám rychle hotové. Navíc je to zábava."

Zdroj: beautyhigh.com <> Můj vlastní překlad, kopírujte se zdrojem!


Avril - twitter #157

28. března 2012 v 21:22 | Niky |  Avril-twitter
Jak nás Avril informovala na twitteru, strávila jeden den v New Yorku, kde se zúčastnila tiskové konference uspořádané na propagaci její spolupráce se značkou Sally Hansen, pro kterou navrhla speciální nálepky na nehty.

Včera: "Po deseti dnech v kuse ve studiu s Chaden a Davidem se cítím opravdu zvláštně, když se nepohybuji kolem hudby. Nemůžu se dočkat, až se dostanu zpátky!"
Včera: "Hádám, že dnes v noci budu muset pilotovat tohle letadlo."
Dnes: "Miluji svoje nálepky na nehty Sally Hansen!!! Navrhla jsem je společně s dalšími deseti styly."

Avril - twitter #156

26. března 2012 v 18:30 | Niky |  Avril-twitter
Několik vzkazů z twitteru z posledních dní :) Avril v podstatě stále jen tvoří novou hudbu. A když budeme myslet pozitivně, myslím, že je velká pravděpodobnost, že album vyjde do konce roku! Snad co nejdříve :) Can't wait... <3

22. března: "Jsem tak šťastná, že v nahrávacím studiu pracuji s tak talentovanými a úspěšnými muzikanty. Skvělé nové zkušenosti, během kterých se toho hodně učím. Tolik vytváříme!"
23. března: "A kouzla pokračují.. Jsem v nahrávacím studiu s Davidem Hodgesem (pozn. autora: byl ve skupině Evanescence, spolupracoval s Kelly Clarkson, Christinou Perry, Jasonem Mrazem aj.) a s Chadem. Máme tu tolik písní. Nemůžu se dočkat, až je všichni uslyšíte ;) "
25. března: "Dnes spoustu zpívání ve studiu s Davidem Hodgesem a Chadem K z Nickelbacku. A píšeme další novou píseň."
Před 14 hod.: "Dnes opět nahrávací studio... Jaj."
Před 5 hod.: "Zdravím New York!!! Hahaha. To byl ale úžasný let :) Jsem tu na jeden den, abych propagovala mojí úžasnou kolekci nálepek na nehty Sally Hansen Real Nail Polish Strips!"
Před 4 hod.: "A pak hned zpátky do Los Angeles do nahrávacího studia!"
"Já a moje princezna Gabriel Panduro v autě po našem letu s červenýma očima. Mám tě ráda, Gabe Babe xoxo."

SOUTĚŽ o Abbey Dawn doplněk - HLASOVÁNÍ

25. března 2012 v 19:06 | Niky
Termín pro posílání soutěžních fotek je tímto uzavřen; nyní přichází na řadu samotné hlasování! Která z fotek (v celém článku) bude mít Váš hlas a tím jí pošlete do dalšího kola? To si můžete buď nechat pro sebe nebo se s námi o svůj názor podělte v komentářích :) Tři fotky, které budou mít nejvíce hlasů se dostanou do finále a admini tohoto blogu poté vyberou vítěze. Tak všem zúčastněným přeji hodně štěstí! Hlasování je otevřené do pátku 13. dubna.
Cenu do soutěže (foto níže) věnoval internetový obchod abbeydawnobchod.sk - DĚKUJEME!

Just Jared's 30th Birthday Party in Los Angeles - 23. 03. 2012

24. března 2012 v 20:04 | Niky |  Avril-events 2012
Avril se včera zúčastnila narozeninové party slavného hollywoodského blogera Just Jareda.

Abbey Dawn for sale

23. března 2012 v 22:13
Tak konečně dorazila jarní kolekce oblečení a bot Abbey Dawn do obchodu Iron Fist. Na některé kousky se můžete podívat na jejich webových stránkách (ODKAZ), ještě tam chybí několik fotek, ale jsou tam už uvedené ceny a informace. Jinak obchod se nachází v Praze OC Harfa.
O něco příznivější ceny najdete v online česko-slovenském obchodu Abbey Dawn, kam již také dorazila jarní kolekce. ODKAZ

Nezbývá mi než Vám popřát HAPPY SHOPPING :-)

A když už je řeč o Abbey Dawn, tak připomínám, že máte do neděle (zhruba do 17:00) na to, abyste poslali fotku do soutěže, v níž můžete vyhrát Abbey Dawn naušnice! Odkaz na soutěž v menu.

The Avril Lavigne Foundation - competition

22. března 2012 v 20:37 | Niky |  Avril-news
Blíží se povinné nastavení profilu TimeLine na Facebooku a tak se Avrilina nadace The Avril Lavigne Foundation rozhodla uspořádat takovou menší soutěž :)

U profilu TimLine je (-jak všichni jistě víte-) úvodní fotografie. A právě tu bude facebooková stránka The Avril Lavigne Foundation potřebovat. Proto žádají fanoušky, aby jim pomohli vymyslet nový design.

Ideální fotka by měla nějakým způsobem ztvárňovat poslání nadace a jejich moto R.O.C.K.S. - zkratky Respect (respekt), Opportunity (příležitost), Choices (volby), Knowledge (znalost) a Strenght (síla). To vše v podpoře nemocným dětem a dětem žijícím s postižením.
Vaše návrhy byste měli poslat na email contact@theavrillavignefoundation.org do 28. března 2012 do 23:59 (nejsem si jistá, jak je to s časovým posunem, takže v případě, že byste se chtěli zúčastnit, to raději odešlete den předem). Do předmětu zprávy zadejte "Facebook Cover Photo Contest".
Tím, že email odešlete, souhlasíte s podmínkami a pravidly, které najdete v angličtině TADY.
Vítěz bude kontaktován emailem do dvou týdnů po konečném termínu odeslání. Vítězný design bude zveřejněn ZDE na minimálně jeden týden v dubnu 2012. (Pozn. autora: no to teda... Aby se nepředali! :D )
Vítězný design bude vybrát samotnou Avril a týmem The Avril Lavigne Foundation.
Vítěz se může těšit na podpis Avril a tašku z oficiálního e-shopu.

Tak co, zúčastníte se někdo? :-)

Win An Autographed Skateboard Deck From Proactiv

22. března 2012 v 16:59 | Niky |  Avril-miscellaneous
Včera byla vyhlášena soutěž, jejíž vítěz získá skateboard podepsaný od Avril. Případní zájemci se musí stát odběrately kanálu Proactiv na Youtube (odkaz ZDE) a čekat na další informace a pokyny. Zatím se ale bohužel neví, zda je to pro soutěžící z celého světa nebo jen pro určitou část fanoušků např. z Ameriky.

Avril with Jessie J

19. března 2012 v 13:54 | Niky |  Avril-photos with celebrities
Jedna starší fotka (z června 2011) pocházející přímo od Avril :-)


Avril - twitter #155

18. března 2012 v 16:49 | Niky |  Avril-twitter
Pátek: "Dneska odpoledne jsme měli skvělé setkání s lidmi z Global Philantrophy v rámci spolupráce s The Avril Lavigne Foundation! Blíží se vzrušující akce!"
Sobota: "Dnes bylo úžasné vidět náš program Easter Seals. Hudba opravdu dokáže udělat změnu v životě v tolika směrech, o kterých jsem dosud neměla ani tušení."

Z twitteru The Avril Lavigne Foundation - sobota: "Zpíváme karaoke s Avril Lavigne a jejím Rockstar klubem! Je to tak cool!!"

Včera Avril poslala na twitter jednu fotku s tímto komentářem: "Zde je moje fotka s neuvěřitelnými dětmi z Easter Seals. Byla to pro mě velmi skromná a zároveň nádherná zkušenost.
Před 11 hodinami: "Zpátky v nahrávacím studiu.."
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------