Květen 2011

Avril live at Rays Summer Concert Series - 28. 05.2011

31. května 2011 v 18:17 | Veris |  Avril-LIVE videos: 2010-2011
Videa Avril z koncertu, který proběhl po sobotním utkání baseballového zápasu Tampa Bay Reys proti Cleveland Indians.

What The Hell
P!nk & Carey leave a local restaurant - Malibu - 28. 05. 2011

31. května 2011 v 17:44 | LuKe
Z bílých šatů, které jsme přidali v minulém článků, se P!NK stihla ve stejný den obléct i do černých. :)


Avril - twitter #93

31. května 2011 v 14:44 | Veris |  Avril-twitter
Před 14 hodinama: 20 milionů fanoušků na Facebooku! Mí fanoušci jsou nejlepší! Miluju Vás. xo Avril


Avril, please, come to the Czech Republic

31. května 2011 v 14:32 | Veris |  My messages

Ahoj :),
bohužel nejsou žádné novinky o Avril, tak přidávám nějaké fotky fanoušků Avril. Nechci, aby to tady stálo. PROSÍM NEKOPÍROVAT. VŠEM MOC DĚKUJEME :) NO ŘEKNĚTE NEMÁ AVRIL ÚŽASNÉ FANOUŠKY?
Avril concert St. Petersburg, Florida USA - 28. 05. 2011

29. května 2011 v 20:48 | LuKe |  Avril-performances,concerts etc. 2011
Fotky Avril z koncertu, který proběhl po včerejším utkání baseballového zápasu Tampa Bay Reys proti Cleveland Indians. Má úplně přenádherné tričko se zlatým srdcem, nemyslíte? :)

Chceme Avril Lavigne v ČR

29. května 2011 v 12:17 | Veris |  My messages
Zdravím :),
jistě Vám Niky říkala o naší facebookové stránce "Chceme Avril Lavigne v ČR", momentálně naše stránka má už 560 fanoušků za necelé 3 dny, což si myslím, že je to moc pěkné číslo. Prosila bych Vás i nadále o pomoc, abyste naši stránku podpořili a pomohli nám získat co nejvíce fanoušků.

Nemáte facebook, ale i tak chcete dostat Avril Lavigne do ČR?

Tak posílejte na a-lavigne.blog.cz@email.cz svoje fotky - v ruce mějte papír, na kterém bude napsané Avril, please, come to the Czech Republic. Plus ti kreativnější z Vás to můžou ještě nějak dotvořit :). Na totkách můžete být buď samostatně nebo ve skupině. Tady v komentářích se případně můžete dohodnout na hromadných srazech v městech. Já z toho potom udělám video, které bychom se pokusili nějak doručit samotné Avril.

Veris

First Pitch at Rays Game - 28. 05. 2011

29. května 2011 v 8:36 | Niky |  Avril-events 2011
Zatím jsem tu pořád s váma :) Přidávám první fotky z toho, jak Avril nadhazovala před včerejším baseballovém zápase (videa v min. článku).


Avril - twitter #92

29. května 2011 v 8:25 | Niky |  Avril-twitter
Před 9 hodinama: "Na baseballovém zápase Tampa Bay Reys proti Cleveland Indians. Právě jsem hodila otevírací míček a čeká mě koncert po hře! Zábava :) "

Atlantis Paradise Island Resort in Bahamas - 27. 05. 2011

28. května 2011 v 18:19 | Niky |  Avril-paparazzi 2011
Avril je momentálně na Bahamách, kde každou chvilkou začne její koncert. No a byl by vyloženě hřích nejít si zalenošit na pláž a vykoupat se :)

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ

28. května 2011 v 10:49 | Niky |  My messages
Zdravím všechny návštěvníky tohoto blogu :)
Potřebuji Vám sdělit, jak to tu teď bude nějakou dobu chodit. Připravte se na určité změny. Zítra (neděle 29. května) totiž odjíždím pracovně na nějakou dobu do zahrančí. Konkrétně do půlky září. Přístup k internetu tam sice mít budu, ale čas na blog opravdu nebude.
Ovšem nemusíte se strachovat, zařídila jsem za mě plnohodnotnou náhradu - ne-li ještě lepší :)
O blog se po tuto dobu (tři a půl měsíce) budou starat TŘI ADMINI - Míša, Veris a Luke. Všechny tři možná znáte, měli totiž blogy o Avril :) Jsou to úžasní lidé, kterým naprosto důvěřuji, že to tady zvládnou a že si spolu budete všichni vzájemně rozumnět :)
Největší změnou bude to, že BLOG PO TUTO DOBU BUDE ZŘEJMĚ POUZE O AVRIL LAVIGNE. Možná sem občas někdo přidá i něco o P!nk, ale připravte se, že zřídkakdy. Každopádně o jejím porodu se zde určitě dozvíte :) Až se vrátím zpátky do ČR a tudíž i na blog, tak budu o P!nk opět přidávat články plnohodnotně. K dalším celebritám se myslím již bohužel nenavrátím, ačkoliv bych ráda.
K Vám - návštěvníkům - mám jedinou prosbu. Komentujte i nadále články tak skvěle, jako jste to dělali doteď. Chci, aby se tu Veris, Luke a Míša cítili pokud možno co nejlépe. Věřím, že jim s tím pomůžete :)
Email a-lavigne.blog.cz@email.cz funguje i nadále - všichni tři k němu dostali heslo, tudíž i nadále pokud možno můžete posílat jakékoliv informace o Avril, které by se zde mohly zveřejnit.
Facebooková stránka "Chceme Avril Lavigne v ČR" bude také fungovat nadále, novým adminům jsem veškeré informace včetně hesla předala. Proto nepřestávejte bojovat dále - my sem tu naší Avril přece musíme dostat!! Já jsem udělala to, co bylo v mých silách. Teď je to na Vás. Sledujte to na Facebooku, tam se již plánuje výroba videa, v němž by byly fotky nás - fanoušků - s nápisem "Avril come to the Czech republic".
Máte nějaké dotazy k blogu (nikoliv k mojí osobě a mému soukromí), které Vám mohu ještě před odjezdem zodpovědět? Zatím jsem tu skrze komentáře pro Vás :)
Toť myslím zhruba vše, co jsem měla na srdci. Už mě nic nenapadá.
Přeji Vám všem hezké léto.... A DĚKUJI za vše! JÁ SE VRÁTÍM!!! :-)
Niky

Avril Lavigne will sing for Rays during free concert in Florida

28. května 2011 v 9:52 | Niky |  Avril-translated interviews
Když přijde řeč na Avril Lavigne, zřejmě byste očekávali nářez a zvednutý prostředníček. Prostě obecné skopičiny. Ale vážně, lidi, ona chce jen spát. Nyní je starší, ne tak impulzivní a chlapecká. Už někdy dokonce nosí i jiné boty než Converse a Dickies. Vlastně zrovna když jsme s ní dělali rychlý rozhovor po telefonu, tak na sobě prý měla boty na podpatku od Louise Vuittona. Nízké, cudné podpatky.
Takže co můžeme očekávat na dnešním (28. května) koncertu, který se bude odehrávat po baseballovém zápase v Tampa Bay Ray? Kanadská zpěvačka vytáhle staré pecky jako Complicated i novinky jako What The Hell. Zřejmě bude dělat na podiu blbosti, ale dá vám to, pro co tam přijdete. A pak možná odejde a vezme si hezké šaty.
Už jsi někdy hrála na baseballovém zápase?
Nemyslím, že by se mi to stalo.. Bude to pro mě hodně odlišné. Jsem nadšená. Mám ráda nové zážitky. Myslím, že to bude opravdu zábava, protože se blíží léto a já miluju sporty. Miluju, když dostanu šanci jít na nějaký zápas. Víte, popcorn, pivo a všechno, co k tomu patří. Když jsem vyrůstala, hrála jsem baseball.
Byla jsi v tom dobrá?
Byla jsem nadhazovač. Vyhrála jsem championship. Za to jsem získala takovou fialovou trofej. Stále jí mám.

Z100's Party Plane in Bahamas - 27. 05. 2011

28. května 2011 v 9:49 | Niky |  Avril-events 2011
Fotky ze včerejšího rána, kdy Avril poskytla tento rozhovor.

--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------