Leden 2011


Avril in InRock Magazine - February 2011

31. ledna 2011 v 20:07 | Niky ツ |  Avril-scans
Tak přece jenom nějaká ta novinka o Avril :) V japonském vydání magazínu InRock jsou jí věnované hned dvě stránky - moc si toho asi nepřečtete, ale můžete se pokochat dosud nespatřenou krásnou fotkou! Snad se brzo objeví v lepší kvalitě.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Allison Iraheta - No One Else (Song written by P!nk)

31. ledna 2011 v 19:18 | Niky ツ
To je vtipné :D Jen co stopnu přidávání článků o Kristen Stewart, tak je krize na novinky. Dneska jsem našla jen jednu a to vlatně ani není novinka.

Věděli jste, že P!nk před rokem napsala píseň nazvanou No One Else pro Allison Irahetu? Song se objevil na jejím debutovém albu Just Like You. Allison se zúčastnila osmé řady pěvecké soutěže American Idol a mimochodem během jedné show vystupovala s písní So What. Tady ta píseň ↓
Text v celém článku ↓


Kristen Bell is excited about Neutrogena deal

31. ledna 2011 v 10:00 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Hollywoodská hvězda Kristen Bell je nadšená, že se stala tváří nové linie značky Neutrogena.
Hvězda filmu You Again údajně vydělala okolo 500 000 dolarů tím, že se svou tvář propůjčila televizním a ostatním reklamám právě této značce.
Bell řekla pro People.com: "Jsem opravdu nadšená, že jsem novou tváří Neutrogeny Naturals, protože v tuto značku velmi věřím."
30ti-letá herečka dodala: "Snažím se žít zdravým životním stylem a být schopná reprezentovat tuto linii, kterou skutečně používám a ráda jí zařazuji do svojí každodenní rutiny. Je ideální."
Kristen se připojila k velvyslancům Neutrogeny jako je Vanessa Hudgens a Hayden Panettiere.

Můj vlastní překlad, kopírujte se zdrojem!

Amanda out and about in West Hollywood - 27. 01. 2011

30. ledna 2011 v 19:00 | Niky ツ
Amanda byla ve čtvrtek spatřena v Hollywoodu, jak opouštěla kadeřnictví. Pak se zastavila pro benzín. Já fakt nemůžu z toho jejího svetříku :D
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Important information

30. ledna 2011 v 18:41 | Niky ツ |  My messages
Důležitá informace - pokud možno, přečtěte si tento článek.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
No, oddaluji to už celkem dlouho a teď myslím nadešel správný čas. Chci Vám oznámit, že oficiálně přestávám přidávat články o Kristen Stewart. Už jsem se tu zmiňovala o tom, že budu muset někoho z blogu smazat a to z důvodu, že se toho teď objevuje plno o Avril. To ona je hlavní celebritou tohoto blogu a vždycky to tak bude, takže se chci věnovat především jí. Ona a P!nk - ty budou na tomto blogu vždycky, protože pro mě znamenají nejvíc. Obě dvě poslouchám už skoro deset let a jejich hudba i jejich životní styl anázory mi toho dali neuvěřitelně mnoho.
No a měla jsem teda dilema, o KOM přestanu přidávat? Kristen Bell, Kristen Stewart, Amanda Seyfried. Tyhle tři připadaly v úvahu. Rozhodování zase tak těžké nebylo - Kristen Bell mám na blogu z těhle třech nejdéle (přidala jsem jí na blog hned po Avril). Navíc o ní není žádný pořádný český blog ani česká fanstránka, co by o ní pravidelně aktualizovala.. A ona je prostě taková milá, miluju všechny filmy s ní!
O Amandě sice myslím dvě české fanstránky jsou, ale neaktualizují moc pravidelně. A když nad tím tak přemýšlím, tak právě Amanda mi po Avril a P!nk přirostla k srdci nejvíc - přidávání jejích fotek si vyloženě užívám. Však víte, je to naše sluníčko :)
A proč jsem se tedy rozhodla pro Kristen Stewart? Ona je úžasná, talentovaná a samozřejmě jí mám strašně ráda (jinak by tady na blogu nebyla). Navíc se toho o ní moc neobjevuje, takže si možná říkáte, že si moc neodlehčím tím, že jí přestanu přidávat. Ale uvědomila jsem si, že o ní je milion českých blogů a dokonce i fanstránek. Novinky o ní budu stále sledovat a to u mých affs a na zahraničních stránkách. Ale asi nemá smysl mít jí tu. Navíc si už ani přidávání článků o ní neužívám tak, jako tomu bylo dřív. Sice mi blogaření o ní bude opravdu chybět (teď na mě padá smutek..), ale určitě si díky této změně trochu oddechnu.
Takže prozatím tady nechávám Avril, P!nk, Kristen Bell a Amandu Seyfried. Děsíte se slova prozatím? Já taky. Mám pocit, že časem stopnu ještě jednu celebritu... ale teď nebudu předbíhat.
Jen chci ještě říct, že je nemažu z důvodu, že bych na ně neměla čas a nestíhala. To ne! O to nejde. Spíš jde o to, že čím víc celebrit na blogu, tím větší zmatek tu pak asi je a hlavně já jsem taková, že tu o všech celebritách prostě chci mít úplně všecko! A už takhle vždycky novinky o Avril, které bych nechávala na titulní straně nejraději co nejdéle, odsunu do archívu až moc rychle :/ Snad chápete, proč jsem se tak rozhodla. Čím míň tu hvězd bude, tím kvalitnější pak budou články. Tak to prostě je.

A teď jedna veselejší zpráva :) B. pro mě udělala nový layout! Už jsem viděla náhled a teda máte se na co těšit! Je úžasnej a je na něm použita nejnádhernější fotka s Avril :) Kdy bude nastaven ještě nevím, ale co nejdříve to půjde.
Uff, to je vše. Na blogu nepíšu moc článků tohohle typu, ale když už se do toho pustím, stojí to za co, že? :D

Most-watched videos in this week's YouTube charts

30. ledna 2011 v 17:37 | Niky ツ |  Avril-hitparades, music & other charts
Nejsledovanější videa na YouTube tento týden. Avril na krásném 4. místě a P!nk na šestém. Dostaneme je výš?

 -> 9 090 990 shlédnutí
-> 6 722 408 shlédnutí
3. Bear Fight!!
-> 4 717 073 shlédnutí
4. Avril Lavigne - What The Hell
-> 4 475 043 shlédnutí
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz5. Sponge Bobble!
-> 4 170 696 shlédnutí
-> 4 161 007 shlédnutí
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
-> 3 749 237shlédnutí
-> 2 529 566 shlédnutí
-> 2 486 240 shlédnutí
Čísla se samozřejmě každou chvilku mění, ale teď by to mělo být aktuální - přepisovala jsem to teď od všech videí.
Kopírujte se zdrojem!

Amanda leaving gym in Hollywood - 27. 01. 2011

30. ledna 2011 v 15:30 | Niky ツ
Když Amanda mířila ve čtvrtek z tělocvičny ke svému autu, zastavila se, aby pomohla malému pejskovi, který vyskočil z okénka zaparkovaného auta. Amanda zvedla šťěnátko a dala ho zpátky do auta. Musela to však pak udělat ještě jednou, protože pejskovi se v autu zřejmě nelíbilo :D Přijde mi, že paparazzi z toho udělali tak trochu záchranářskou akci roku, přitom jsem se dočetla, že ten pejsek byl údajně jednoho z nich!! Video k fotkám, kde je všechno vidět, najdete TADY.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Web chat with Avril - 29. 01. 2011

30. ledna 2011 v 12:10 | Niky ツ |  Avril-translated interviews
PuSiNkA-SiMs mě poprosila, jestli bych ten chat s Avril nepřeložila. Nejdřív se mi do toho nechtělo, ale pak jsem si řekla, že tomu třeba někdo prostě vůbec nerozumí a vědět to chce, tak jsem to přeložila. Vynechala jsem pár věcí - třeba ten začátek, kde Avril shrnula, co dělala poslední roky - to všichni víme (práce na novém albu, AbbeyDawn.com, nadace, parfémy...). Bohužel ale teď zrovna nemám ideální podmínky k odposlechu videí - jsem v celkem hlučném prostředí a sluchátka k PC tu nejsou. Většinu věcí jsem pochytila, ale některé bohužel ne - místo nich jsou v citacích tři tečky. Kdybyste někdo zjistil, že tam mám nějakou velkou chybu (může se stát, ale snad by nemělo), tak mi to určitě napiště do komentářů. A pokud pochytíte Vy něco, co mi tam chybí - tak taktéž-> do komentářů :) Dík

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
"Spoustu inspirace k tomuto albu pochází z mých životních zkušeností a věcí, jimiž jsem si prošla a které jsem viděla."
"Ráda nakupuju. Navrhuju oblečení, takže ráda získávám inspiraci v Tokiu, protože to je moje oblíbené místo na světě co se módy týče... Takže Tokio je pro mě rozhodně ideální místo k nakupování - miluju oblečení tam a taky tam získávám inspiraci k vytváření svojí módní značky 'Abbey Dawn'."
"Když jsem poprvé slyšela moje nové album konečně hotové, byla jsem velmi nadšená... Bylo to tak trochu jako nějaký seriál, protože jsem si na jeho výrobu vzala hodně dlouhou dobu. A teď jsem tak nadšená, že ho budu moci sdílet s váma všema."
"Která píseň je pro mě nejvíc vyjímečná na novém albu? Jmenuje se 'Goodbye' a podle ní jsem album 'Goodbye Lullaby' pojmenovala. Je to píseň, kterou jsem produkovala... Myslím, že je to song, který spojí lidi, protože je to tak upřímná píseň! Je to moje oblíbená skladba."
"Jestli jsem nervózní než jdu na podium? Ani ne, spíš jsem vzrušená, je to hodně adrenalin."
↓VÍCE↓

Avril's new interviews with E! NEWS & web chat - 29. 01. 2011

30. ledna 2011 v 10:09 | Niky ツ |  Avril-interviews videos
Nové rozhovory ze včerejška. První je pro E! News, v druhém videu Avril odpovídá na otázky od fanoušků ze včerejšího chatu. Skvělá videa, konečně se dozvídáme i něco nového :)P!nk tries her hand at building baby’s crib

29. ledna 2011 v 16:16 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
P!nk se pokusila vlastnoručně sestavit dětskou postýlku :)
Navzdory svým nejlepším pokusům sestavit dětskou postýlku ve čtvrtek večer těhotná P!nk - která čeká svoje první dítě - připouští, že vítězství nebylo úplně její.
"OK, dětský pokojíku, dneska v noci jsem to jen já a ty," tweetovala zpěvačka (31). "Kolik si myslíte, že zvládnu sestavit dětských postýlek?"
Nicméně za méně než hodinu poté P!nk - vyzbrojena sadou nástrojů - přiznala, že její tvrdá práce nikam nevedla. "Nemyslím si, že nějaká z nich funguje," napsala. "Prostě tam jen sedí."
Stále věřila ve svoje úsilí - bez ohledu na výsledek! - P!nk oslovila svého manžela Careyho Harta, že mu předvede svoje schopnosti. "Podívej, až přijdeš domů, budu mít sestavenou dětskou postýlku, bude viset ze stropu na hedvábí a stejně tak i přebalovací stůl," dodala.
Naštěstí se nakonec ukázal Carey, aby zachránil den.
"OK, nebudu lhát. Jsem úplně rozptýlená dětským oblečením a Carey přišel domů a sestavil tu dětskou postýlku," prozradila. "Hodně (u toho) klel."
A Careyho rada pro manželčiny další pokusy? "Odstup od dětského pokoje," vtipkoval v pátek ráno.

Můj vlastní překlad, kopírujte se zdrojem!

Avril's chat with Saturday Night Online - TONIGHT

29. ledna 2011 v 13:00 | Niky ツ |  Avril-news
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Vzpomínáte si na informaci, kterou jsem sem dávala 18. ledna, že se Avril objeví v sobotu 29. ledna na chatu se Saturday Night Online? Dnešní den je tu a tak tu pro Vás mám bližší informace. Pokud máte na Avril nějakou otázku, tak dnes máte příležitost! Jediné, co pro to musíte udělat je zaregistrovat se TADY a pak jen doufat, že si Avril vybere právě Váš dotaz a odpoví vám. Chat bude probíhat od 19:00 do 20:00 jejich času, což pro nás znamená zhruba od půlnoci!

Amanda with friends shopping at Home Depot in Hollywood – 26. 01. 2011

29. ledna 2011 v 12:27 | Niky ツ
Poslední tři dny nedali paparazzi Amandě pokoj... Dneska se z období od 26. do 28. ledna objevilo hned šest setů fotek. Dneska je nejspíš všechny nepřidám, ale během pár dnů je tu najdete. Začínám fotkama ze středy, kdy si Amanda zašla na nákup s přátely.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------