Prosinec 2010

MTV Style Best Of 2010: Wildest Performance Outfits

31. prosince 2010 v 19:08 | Niky ツ
MTV sestavilo žebříček deseti nejdivočejších outfitů při vystupování. Umístila se i P!nk :) Je to zajímavá anketa, určitě se podívejte.
 • FLORENCE AND THE MACHINE (vystoupení na 2010 MTV Video Music Awards)
 • LADY GAGA (vystoupení na hudebním festivalu Lollapalooza v Chicagu)
 • KE$HA (její srpnové vystoupení v New Yorku)
 • KATY PERRY (srpnové vystoupení v baru Splash v New Yorku)
 • USHER (vystoupení na 2010 MTV Video Music Awards)
 • RIHANNA (srpnové vystoupení v New Yorku v Madison Square Garden)
 • M.I.A. (vystoupení na Spike TV Awards v LA)
 • NICKI MINAJ (vystoupení na 2010 MTV Video Music Awards)
 • 30 SECONDS TO MARS - JARED LETO (vystoupení na festivalu Lowlands v Holandsku)
 • P!NK (vystoupení na 2010 Grammy Awards)
 • "Nikdo nemohl předvídat, co by P!nk mohla odhalit, když si začala sundavat bílé šaty s kapucí během svého výkonu na Grammy Awards 2010. Zpěvačka se svlékla a ukázala své nahé tělo navlečené do kombinézy se třpytkami a strategicky umístěné bílé proužky, což byl outfit, o kterém se celý rok nejvíce mluvilo."
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Outfity ostatních umístěných v celém článku ↓

Avril with Brody and his mum at LAX airport in Los Angeles - 27. 12. 2010

31. prosince 2010 v 17:51 | Niky ツ |  Avril-paparazzi videos
Avril s Brodym a jeho mamkou na los angeleském LAX letišti.
[Fotky k videu tady]

Kristen Stewart’s Xmas Night Out with Garrett Hedlund

31. prosince 2010 v 14:30 | Niky ツ
Článek z HollywoodLife.com:

Nedávno jsme Vás informovali o tom, že Kristen Stewart nebude trávit Vánoce s Robertem, ale asi nikdo nečekal, že bude Kris o Štědrém dnu viděna s jiným mužem....
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Kristen Stewart nestrávila Štědrý den tím, že by plakala s vaječným koňakem v ruce kvůli vzdálenosti, která jí dělila od přítele Roberta Pattinsona.
Zdroj řekl pro HollywoodLife.com, že 20ti-letá hvězda snímků Twilight byla spatřena v Soho v Los Angeles právě na Štědrý den. Byla tam se svým kolegou z jejího připravovaného snímku On The Road Garrettem Hedlundem.
Zdroje říkají, že "seděli společně stranou" a zůstali tam až do 2:30 v noci! Ovšem zdroje dodávají, že Kristen a Garrett vypadali jako dobří přátelé a rozhodně se"nelíbali či nijak se nedotýkali".
I když byla Kristen zřejmě jen osamělá, protože její přítel trávil Vánoce daleko za oceánem, my víme, že Garrett je její obrovský (ne-li platonický) obdivovatel! Herec nedávno řekl pro MTV, že Kristen je "neuvěřitelná" a že všichni uvidí "oddanost, kterou dává do práce", až film vyjde.

Můj vlastní překlad, kopírujte se zdrojem!

Avril: TOMORROW NIGHT'S THE NIGHT

31. prosince 2010 v 10:47 | Niky ツ |  Avril-other videos
Video ze včerejška z večera, které Avril nazvala "Zítra je ta noc". Myslím, že název vypovídá za vše. Avril si dala s propagací toho večera hodně práce, takže doufá, že se její vystoupení bude dívat pokud možno co nejvíce lidí :)
Z twitteru: "Zítra je moje první vystoupení s What The Hell!"

Tak co, budete se koukat? Teď už víte KDE, akorát ten časový posun je nanic, no.. Zrovna na Silvestra se asi moc lidem nebude chtít vstávat kolem páté hodiny ranní.

Watch Dick Clark's New Year's Rockin' Eve with Ryan Seacrest Online

31. prosince 2010 v 10:00 | Niky ツ |  Avril-miscellaneous
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Slíbila jsem, že Vám sem dám odkaz, kde můžete online sledovat akci Dick Clark's New Year's Rockin' Eve with Ryan Seacrest, na níž poprvé Avril vystoupí s písničkou What the Hell. Hledala jsem to docela dlouho a přiznám se, že jsem s tím měla docela problémy. Nakonec mi pomohla moje milovaná roxanne, který tímto za nás všechny moc děkuju :)

SLEDOVAT ONLINE

Kdyby to na tom odkazu nešlo, zkuste to třeba ještě tady.

Akce začně v 10:00 večer amerického času a pokračovat bude i po půlnosti. KDY konkrétně se tam objeví Avril není známé. Vystupovat by ale podle mě měla mezi desátou a půlnocí.
No a teď je tu ještě časový posun. V New Yorku je o šest hodin méně než v Čechách (podle mých propočtů :D), tudíž jestli se chcete koukat online, budete si muset přivstat. Já jsem si spočítala, že by to teda mělo začínat kolem páté hodiny ranní. Netvrdím, že je to na sto procent pravda. Každopádně ráno 1. ledna se tady objevím okolo deváté hodiny a dodám sem vše, co bude v mých silách.
Doufám, že to bylo dostatečné info, jsem vyždímaná! :D
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Na fotce Ryan Seacrest a Dick Clark (hlavní moderátoři akce)

Tento článek laskavě NEKOPÍROVAT! (ani informace z něj! jsou pracně nabité)

Avril's new interview with Pop Eater

30. prosince 2010 v 19:14 | Niky ツ |  Avril-translated interviews
Nový rozhovor s Avril pro Pop Eater. Ve článku kromě pár starých věcí i nové citace! Dozvídáme se například něco o novém turné či kdy vyjde třetí parfém. Zajímavé čtení!

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Avril Lavigne se chystá na debut singlu 'What the Hell' na akci 'Dick Clark's New Year's Rockin' Eve With Ryan Seacrest' - vystoupení na této akci pro Avril znamená začátek roku, kdy bude tato kanadská rockerka velmi vidět. Nedávno oslavila Vánoce s přítelem Brody Jennerem a rodinou Kardashianů.
"What the Hell je opravdu zábavný, pozitivní párty song, takže se jeho debut skvěle hodil na akci New Year's Rockin' Eve," řekla pro PopEater.
Také řekla,"Chtěla jsem se trochu blýskat, takže jsem si na sebe na tu akci vzala stříbrné šaty a ostnaté boty."
"Píseň mi více připomíná nějakou mojí starou pop rockovou tvorbu," dodala Lavigne, jejíž čtvrté studiové album nazvané 'Goodbye Lullaby' bude do světa vypuštěno 8. března. "Zbytek nahrávek na albu je více svlečené a tmavší. Všechny písně jsou velmi emotivní. Na ostatních albech, která jsem dosud vydala, najdete songy, které jsou skoro všude. Tohle je to nejvíce konzistentní album za celou dobu."
Hodně se toho Lavigne stalo od jejího posledního alba 'The Best Damn Thing', které vyšlo v roce 2007. Tak například rozvod s Deryckem Whibley ze Sum 41, který s ní je však i nadále kamarád a spolupracovník. Lavigne začala chodit s hvězdou 'Hills', synem olympijské legendy Bruce Jennera. Bylo to pro Avril něco jako očista napsat temné, emocionální písně na album Goodbye Lullaby?
↓VÍCE↓

P!nk in Czech 'Bravo Girl'

30. prosince 2010 v 18:31 | Niky ツ
Plakát P!nk v novém vydání Bravo Girl. Cena časopisu je 30 Kč.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Kristen Bell likes when around it's always something going on

30. prosince 2010 v 15:30 | Niky ツ

Kristen Bell: Má ráda, když se kolem ní pořád něco děje

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.czProslavila se rolí Veroniky Mars ve stejnojmenném seriálu, teď ji můžeš vídat jako Elle v seriálu Hrdinové, anebo v kině v nové romantické komedii Kopačky.
30ti-letá Kristen měří pouhých 155 cm, je vegetariánka a nesnáší nečinné povalování na pláži.

Čím bys byla, kdyby ses nestala herečkou?
"Byla bych veterinářkou. Zvířata miluju odmala. Nedělám rozdíly mezi mazlíčky, jako jsou psi a kočky, a zvířaty chovanými na maso. Proto jsem od jedenácti let vegetariánka. Doma mám tři hafany, jmenují se Lola, Shakey a Sadie - té jsem se ujala po hurikánu Katrina, během kterého přišla o domov."

Dokonce podporuješ organizace chránící práva zvířat...
"Považuju to za normální věc. Nesnáším krutosti páchané na nevinných tvorech, a když se pořádá demonstrace za práva zvířat, neváhám se jí zúčastnit."
↓VÍCE↓

Kristen Stewart: “Motherhood confounds me”

30. prosince 2010 v 12:15 | Niky ツ
Kristen Stewart hovoří o tom, zda se vžila do role matky v Breaking Dawn :)

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
V připravovaném filmu "The Twilight Saga: Breaking Dawn" se Kristenina postava, Bella Swan, stává matkou. Je to  realita, o které herečka říká, že jí těžko rozumí.
"Moje nejlepší kamarádka má právě děťátko. Je v mém věku. No a já jsem teď vlastně taky máma, což je... šílené," řekla 20ti-letá herečka během jednoho rozhovoru.
Při otázce, zda jí tenhle zážitek pomohl nakopnout její vlastní mateřské instintky, pověděla: "Vlastně mě to nutí uvědomit si, že o tom absolutně nemám ani potuchy. Vidím to a říkám si 'O můj bože'."
Kristen Stewart měla před začátkem natáčení Breaking Dawn několik schůzek s Billem Condonem, aby jí zahrnul do příprav filmování. Kristen poté dočasně omezila některé věci ve svém jídelníčku. "Tak moc bych si chtěla dát cheesburger, ale víte, na pár týdnů musím být upírkou," řekla při obědě v restauraci Topanga, kde si dala vegetariánský burger. To je ironické, protože svou reálnou postavu neukáže ve většině filmu Breaking Dawn. "V prvním díle jsem neuvěřitelně těhotná," řekla Kristen dodávajíc, že poslední týden strávila zkoušením umělých těhotenských bříšek. "Nosila jsem je. Je to... šílené. Mám za sebou zkoušky. Zvětšuju se. V jednom bodě budu tak obrovská, že to vypadá nelidsky. Jako by jí to ubližovali. Jsou tam stopy po modřinách."

Můj vlastní překlad, kopírujte se zdrojem! Za kresbu u článku děkuju "Sam 09"

Avril - RYAN SEACREST SHOUTOUT

30. prosince 2010 v 10:15 | Niky ツ |  Avril-other videos
Další nové video z Avrilina oficiálního účtu na Youtube. Je ze zákulisí nácviku na show Dick Clark New Years Eve, kde Avril již zítra vystoupí se songy "What The Hell" a "Girlfriend". V pozadí můžete slyšet její kapelu hrát instrumenální skladby.
Z Avrilina twitteru: "Hej Ryane Seacreste, nacvičuju na vystoupení na silvestrovskou akci. Nemůžu se dočkat!"

Jinak Vám chci říct, že se na několika blogách objevil CELÝ text skladby What the Hell. Pro zajímavost jsem si vypátrala, kdo to zveřejnil jako první. Ten blog jmenovat nebudu, ale jen chci napsat, že nebyl uveden žádný zdroj. Já jsem si teď prošla několik oficiálních a taky zahraničních fanstránek a nikde nic není, takže to sem dávat nebudu. Myslím si, že už tady bylo zveřejněno dost mylných informací a já nechci zveřejňovat další. Dokud ten text nenajdu u věrohodného zdroje nebo na ofic. stránkách, tady se ho nedočkáte.

Rolling Stone's song review of 'What the Hell'

29. prosince 2010 v 18:59 | Niky ツ |  Avril-internet articles
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Na stránkách amrického magazínu Rolling Stone se objevila krátká recenze songu What the Hell. Někdo z reportérů měl tu možnost poslechnout si celý song a dal mu 3 a půl hvězdičky z pěti. Také si v recenzi můžete všimnout několika nových slov.
"Písničku What the Hell pomohl napsat Max Martin a je to píseň o hodné holce, která jde na divoký flám, zůstane venku dlouho do noci, vyměňuje kluky a vyžaduje psychologickou pomstu. Píseň začíná drze ('All I want is to mess around' - Všechno, co chci, je se jen tak flákat kolem) a rychle se změní v nemravnost: 'I am messing with your head/When I'm messing with you in bed' - Hraju si s tvou hlavou/Když se s tebou mažu v posteli. Hudba jednoduše patří k Avriliným nejchytlavějším.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Recenzi napsal Jody RosenMůj vlastní překlad, kopírujte se zdrojem!

82nd Academy Awards - arrivals - 07. 03. 2010

29. prosince 2010 v 15:30 | Niky ツ
Obrovská spousta fotek z Amandina příjezdu na letošního předávání Oskarů.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Avril and Brody at LAX Airport in Los Angeles - 27. 12. 2010

29. prosince 2010 v 10:33 | Niky ツ |  Avril-paparazzi 2010
Avril byla s Brodym a jeho mamkou v pondělí odpoledne vyfotografována na los angeleském letišti LAX. Podle některých informací letěli na dovolenou na Hawaii, ale kdo ví. Jinak checkujte ten její vychytanej noťas ;-)
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Avril -> NYE Countdown

29. prosince 2010 v 10:30 | Niky ツ |  Avril-other videos
Avril na svůj YouTube kanál poslala další kratičké video :) Odpočítává chvilky do odvysílání jejího prvního veřejného vystoupení se songem What the Hell..

Abbey Dawn is also available in Czech Republic :-)

29. prosince 2010 v 10:17 | Niky ツ |  Avril-info o Abbey Dawn
Hned po ránu pro Vás mám úžasnou zprávu :) Vypadá to, že naše prosby ohledně Abbey Dawn shopu byly vyslyšeny! Včera byla mezi země, kde je Abbey Dawn dostupné online, zařazene Česká republika :) Takže pokud si něco z Avriliny značky Abbey Dawn chcete oficiálně objednat, tak není problém. Slovensko mimochodem bohužel zařazeno nebylo, takže jim nezbávý než pokračovat v píli a snažit se dál...

wwww.AbbeyDawn.com

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Všem, kteří se na tom podíleli, patří jedno velké DÍK.

Jinak ještě jedna informace týkající se AD. Pokud někdo z Vás plánuje strávit Silvestra v oblečení právě této značky, tak neváhejte a zašlete svou fotku na AbbeyDawn.com - 20 šťastných výherců poté získá podepsané tričko s motivem What The Hell a vyhraje nákup zboží v online obchodě v hodnotě 150 dolarů. Fotky zasílejte na contest@abbeydawn.com
Tak přeji hodně štěstí všem zúčastněným :)
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------