Listopad 2010


Avril and Brody leaving El Compadre restaurant - 27. 11. 2010

30. listopadu 2010 v 18:01 | Niky ツ |  Avril-paparazzi videos
Avril a Brody opouštejí mexickou restauraci El Compadre [fotky]. K autu se vydali se přes ulici Guitar Center, kde na ně čekali paparazzi z Hollywood.Tv. Jen chci podotknout - všimněte si, jak Brody otevřel Avril dveře od auta :)) To dělá pokaždý.. A vzpomeňte si, co řekla nedávno Avril v rozhovoru, který jsem sem překládala - že má ráda gentlemany, kteří jí otevřou dveře :)

P!nk's Career Retrospective

30. listopadu 2010 v 15:30 | Niky ツ
Hodně zajímavý rozhovor s P!nk. Mluví zde o Greatest Hits... So Far!!!, o tom, že se jí poslední dobou dostává více chvály a uznání i v Americe a také o její nehodě, která se jí stala tento rok při turné v Německu.

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.czKromě toho, že P!nk s manželem očekává prvního potomka, je zde ještě jeden důvod k oslavě - 10 let v hudebním průmyslu.
31-letá zpěvačka nedávno vydala album největších hitů nazvané Greatest Hits ... So Far!!!.
To vše se děje rok poté, co dostala asi největší chválu ve svojí kariéře - po jejím akrobatickém vystoupení na Grammy Awards.
"Vystoupení na Grammy pro mě bylo něco jako a-ha moment. Byla to jedna z těch nocí, na kterou budete vzpomínat a budete o ní mluvit před svými vnoučaty. Bylo to jako 'Jo, měla jsem tenhle večer, kdy si všichni při potlesku stoupli a já se cítila úžasně," řekla v nedávném rozhovoru.
Po téměř dvou let na turné se P!nk uchýlila zpátky domů do Los Angeles, kde bydlí s manželem Carey Hartem. Dala jasně najevo, že až se z ní stane matka, nezmění svoje akrobatické kousky na jevišti.
"Až dítě bude umět říci slovo 'máma', vydám se na turné," řekla krátce poté, co oficiálně potvrdila svoje těhotenství. "Plánujem být taková cestující cikánská rodina s věncema na hlavách," zažertovala.

The Associated Press: Jaký je to pocit vydat album největších hitů v tuto chvíli?
P!nk: Určitě mám smíšené pocity (smích). Víte co? Jsem teď šťastnější než jsem byla když se o tom poprvé hovořilo. Odkládala jsem to celá léta, i když to zní docela legračně. Myslím, že se na to necítím být dost stará.

↓VÍCE↓

Amanda on the set of "Now" - 24. 11. 2010

30. listopadu 2010 v 10:00 | Niky ツ
Pár fotek ze středečního natáčení filmu Now..
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Avril and Brody out in Los Angeles - 27. 11. 2010

29. listopadu 2010 v 19:25 | Niky ツ |  Avril-paparazzi 2010
Avril Lavigne a její přítel Brody Jenner byli spatřeni při návratu zpátky do jejich auta poté, co si dali společně romantickou večeři v Los Angeles v neděli v noci (28. listopadu). Když kanadská zpěvačka uviděla fotografa, rychle se schovala za svého přítele Brodyho. Brody byl na hledáčky fotografů připraven (je tomu tak od doby, co randil s Kardashians).
Poslední dobou se proslýchá, že se Brody chystá požádat Avril o ruku a to na Silvestra. Dvojice spolu randí teprve od února a dokonce Avrilin rozvod byl úplně dokončen teprve nedávno.
A pokud jde o to, kdy můžeme očekávat novou hudbu od Avril? "Můj první singl z nové desky vyjde v lednu; jmenuje se What the Hell," řekla. "A samotné album vyjde v březnu, jsem opravdu nadšená."

Jinak si všimněte nového - zeleného!! - proužku v Avriliných vlasech... Mám pocit, že ta holka už fakt neví coby :-D
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz


Hudební svět pod lupou - Oseary Guy

29. listopadu 2010 v 15:30 | Niky ツ |  Avril-scans
V obchodě Levné Knihy se mi dostala do ruky knížka Hudební svět pod lupou - 'Přes 150 nejtalentovanějších osobností světa hudby odhaluje tajemství svého úspěchu'. A tak jsem to prolistovala a narazila tam na Avril. Jsou jí tam věnované dvě stránky s rozhovorem, tak jsem vám to vyfotila :) Knížku seženete buď na netu, kde byste za ní zaplatili kolem 300Kč nebo v již zmiňovaných Levných Knihách, kde se dá sehnat za 79Kč.
Mimochodem jestli někomu vrtá hlavou, zda tam náhodou nebyla i P!nk, tak vás zklamu - o P!nk tam není ani zmíňka, což nechápu. Ta má totiž dle mého názoru talentu podstatně víc než většina hvězd, co v té knížce je.. Ale jak jsem tady nedávno v jednom článku překládala - P!nk je jedna z nejpodceňovanějších umělců této doby...

Scream 4 (2011) - 1st official still

29. listopadu 2010 v 11:00 | Niky ツ
Objevila se první oficiální still fotografie Kristen Bell ze čtvrtého pokračování úspěšného hororu Scream (Vřískot).
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

UPDATE: Avril's photoshoot for Elle Canada (2009)

28. listopadu 2010 v 18:26 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
V roce 2009 nafotila Avril pro srpnové vydání kanadského magazínu Elle Canada photoshoot, z něhož se ale tenkrát bohužel objevily jen fotky s poměrně dost velkým tagem. Nyní se z tohoto shootu objevilo 29 fotek - některé jsou 'nové' (dosud nespatřené); zbytek jsme již vidět mohli, ale stejně jsem je do článku doplnila a to proto, že jsou v jiné kvalitě a s jiným tagem - konkrétněji s menším tagem. Jedná se o průhledné logo Icon International, které je výrazněji menší než předešlý tag. Takže některé fotky nyní lze použít na určitou grafiku - nejvhodněji asi na avatary (viz avatar u článku). No, dost povídání, teď ten odkaz na fotky:

Photoshoot for ELLE Canada (2009)

(přidáno 29 fotek)


Kristen at LAX - 23. 11. 2010

28. listopadu 2010 v 14:00 | Niky ツ
Několik spěšně vyfocených fotek Kristen Bell z úterý z LAX letiště.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Avril with fans at AMAs - 21. 11. 2010

28. listopadu 2010 v 10:04 | Niky ツ |  Avril-other photos
O tom, že Avril miluje fanoušky není pochyb. Dokazuje jim to kdykoliv může - tak například v zákulisí American Music Awards, kde se s několika šťastlivci s úsměvem na rtech vyfotila. (VIDEO)

Jinak vás chci uporoznit, že jsem do článku s nejnovějšíma paparazzi fotkama Avril (Avril and Brody leaving Bristol Farms in Los Angeles - 24. 11. 2010) přidala 10 nových fotek, tak případně mrkněte :)
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Avril's new album is called GOODBYE LULLABY! (interview from AMAs - 21.11.2010)

27. listopadu 2010 v 19:11 | Niky ツ |  Avril-interviews videos
Přetočte si toto video na čas 0:55 - tam je krátký rozhovor s Avril z červeného koberce na American Music Awards a Avril tam prozradí název nového alba. To bude mít název....

Goodbye Lullaby

Tedy, nejspíš Goodbye Lullaby. Někteří lidé tvrdí, že Avril neřekla Goodbye, ale že řekla "The Bye Lullaby" nebo "The Bad Lullaby". Já osobně tam slyším prostě Goodbye Lullaby a většina lidí si to myslí taktéž. Co vy..? Doufejme, že Avril tyto spekulace brzy utne..

Kdyby to tedy Goodbye Lullaby (Sbohem ukolébavko) bylo, co na ten název říkáte - líbí se Vám? :-)


Behind The Scenes of Burlesque (2010)

27. listopadu 2010 v 14:00 | Niky ツ
Objevily se dvě fotky Kristen Bell ze zákulisí natáčení filmu Burlesque.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------