Říjen 2010

Amanda going to Kate Hudson's Halloween Party - 30. 10. 2010

31. října 2010 v 18:27 | Niky ツ
Jak jistě všichni víte, dneska je Halloween. A já mám pro Vás zatím úplně 'čerstvé' fotky Amandy Seyfried. Ta dnešní noc tráví na halloweenské párty, kterou uspořádala Kate Hudson. Vypadá to, že se Manda převlékla za Finna a já si troufám tvrdit, že by byl Finn pyšný :D
Užijte si tyhle parádní fotky :)) ↓

Btw.: fotek se možná objeví víc během zítřka, sledujte tento článek.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Kristen Bell reads The Bible

31. října 2010 v 15:00 | Niky ツ
Ten, kdo sleduje seriál Gossip Girl v originálním anglickém znění, jistě ví, že mu propůjčila hlas Kristen Bell. Není to však jediný projekt, jehož součástí se stal Kristenin sympatický hlas.

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
S podporou imprimatur Vatináku celebrity propůjčily svůj hlas autido produkci Nového Zákona, který bude vydán tento týden.
Audio série, které představují osobnosti jako je Neil McDonough, Julia Ormand a Kristen Bell, byly produkovány Raymondem Arroyom, bestsellerového autora New York Times a novináře EWTN.
V prodeji od 1. listopadu bude na 18ti CD dvacetidvou hodinová série nazvaná Truth & Life - Audio Bible Nového Zákona, s příspěvky více než sedmdesáti herců a hereček.
"Oni to pouze nečtou," vysvětluje Arroyo, "tito herci předvádějí a účastní se těchto příběhů stejným způsobem, kterým byly původně sdělovány - od osoby k osobě jako součást ústní tradice."
"Příběhy ožívají, pohánějí nás přímo do historie způsobem, že by se to mohlo stát," dodal.
Arroyo poznamenal, že čtení či poslech Bible je často matoucí a nudný zážitek. "Ale když je provedena takhle, jste vhozeny do středu dění. Bible je najednou nejen pochopitelná, ale strhující a přesvědčivá."

Můj vlatní překlad, kopírujte se zdrojem!

New Avril's single may not be released until 2011!

31. října 2010 v 10:40 | Niky ツ |  Avril-news
Určitě jste si všimli, že toho poslední dobou moc nepřidávám o Avril. Není to však tím, že bych nechtěla, bohužel je to tím, že se teď kolem Avril absolutně nic neděje. Už dlouho jsem pro Vás neměla nové fotky ani informace.. A bohužel to vypadá, že toto období bude přetrvávat i nadále. Všichni se schodneme na tom, že v pořadí čtvrté album je jejím neočekávanějším albem vůbec. Tolik posunutých termínů a tolik tajemna kolem žádného jiného alba nebylo.

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Jeden zdroj, který si říká Ms. Grey, napsal ve svém nedávném internetovém blogu novinku ohledně nového songu Avril. Dosud nepojmenovaná skladba bude údajně pilotní singl z taktéž dosud nepojmenované čtvrté studiové desky Avril Lavigne. Song produkoval britský producent Alex Da Kid.
Zde je úryvek z článku:
"Pilotní singl, který přítel popisuje jako 'pozitivní, ale hluboký' napsal Alex Da Kid a Skylar Grey. Podle mého blízkého přítele by měl být do světa vypuštěn někdy příští měsíc. Nicméně to není vůbec jisté, protože Avril poslední dobou opomíná zkoušky... a to evidentně tlačí vydavatelství na odložení prvního songu až na příští rok."

Věřte tomu nebo ne, záleží na vás. Může to být pravda, nebo jen výmysl. Jak jsem již napsala, tohle album je určitě "nejtajuplnější" album a už se kolem něj objevilo milion spekulací, z nichž byla pravda ale jen nepatrná hrstka. Každopádně než začnete přemýšlet nad tím, jestli tomu uvěříte nebo nikoliv, vzpomeňte si na video z focení pro Maxim - tam Avril přece hrdě oznámila, že nový song bude k dispozici již "velmi brzy". Ale to už to několikrát bylo a nic z toho, že...
Já osobně neuvěřím už ničemu, co nebude oznámeno oficiálně. Každopádně Avril by si měla dát naspěch, protože ztrácí čím dál tím víc příznivců. Není divu..

Kopírujte jen se zdrojem!

Kristen Bell having coffee in Studio City - 27. 10. 2010

30. října 2010 v 20:00 | Niky ツ
Ve středu 27. října si snoubenecký pár Kristen Bell a Dax Shepard zašel společně s kamarádem na kafe :)
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Amanda out and about in Los Angeles - 28. 10. 2010

30. října 2010 v 16:00 | Niky ツ
Den po první klapce k filmu I'm.mortal si Amanda zašla s přátely a s Finnem na oběd v LA.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Amana at Griffith Park in Los Angeles - 24. 10. 2010

30. října 2010 v 13:00 | Niky ツ
Pár dní před natáčením I'm.mortal strávila Amanda s maminkou Anne, kamarádem Micahem Alberti a s Finnem odpoledne v parku. Na těhle fotkách můžeme poprvé vidět Amandu, jak plete - sama přeci v několika rozhovorech řekla, že pletení je její koníček :o) Teď konečně máme k dispizici fotky, na nichž můžeme vidět, jak to Mandě s pletací jehlicí sluší :D
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

P!nk in Czech 'InStyle' & 'MF DNES' magazine

30. října 2010 v 10:56 | Niky ツ
Od včerejška se moje sbírka s P!nk rozrostla hned o dva výstřižky :) Nejdříve jsem si odpoledne koupila InStyle, kde je P!nk věnována stránka Jak šel čas. Trochu ironií je, že odobnou koláž mám už delší dobu připravenou v rozepsaných, akorát že já jsem tam použila mnohem víc fotek.. No každopádně ten scan stojí ze shlédnutí, protože se tam k jednotlivým fotkám vyjadřují odborníci a je zajímavé si to přečíst :) InStyle koupíte buď za 50Kč malý rozměr nebo za 70Kč velký rozměr.
Druhý scan je z víkendového magazínu DNES, kde je o P!nk stránka Angličtina s písničkou. Kromě textu a českého překladu písně Raise Your Glass jsou tam i citace P!nk - konkrétně co řekla o hitech So What, Sober a I Don't Believe You. Tento magazín je však samostatně neprodejný, takže ho asi neseženete.
Kopírujte se zdrojem!

RYG video premiere - 01. 11. 2010

30. října 2010 v 9:49 | Niky ツ
Tak snad už konečně víme, kdy bude premiéra klipu RYG. Zpráva z twitteru:
"Nový videoklip P!nk k písni 'Raise Your Glass' bude mít premiéru 1. listopadu 2010 na www.PinksPage.com"
____________________________________________________ 
Spojím dvě věci do jednoho článku a dám sem i druhou novinku.
Na již zmiňovaném PinksPage se objevilo úplně úžasně promakané lyrics video ↓

Amanda is new face of Clé de Peau Beauté

29. října 2010 v 18:30 | Niky ツ
Amanda se stane tváří značky Clé de Peau Beauté.

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Clé de Peau Beauté je jedna z nejluxusnějších značek v tomto oboru, takže jsme nadšeni výběrem Amandy Seyfried a její bezchybné pleti, aby zastupovala jejich kosmetiku a péči o pleť.
Blonďatou krásku uvidíte příští rok v jarní kampani. Fotografoval ji David Sims a připravila ji Lucia Pieroni.
"Amandina zářivost a sofistikovaný styl jsou dokonalým ztělesněním Clé de Peau Beauté. Jsme nadšeni, že bude reprezentovat naši značku," řekl Yoshiaki Okabe, generální ředitel Clé de Peau Beauté.
Seyfried, která je slavná díky roli v HBO seriálu Big Love a celovečerních filmech Mamma Mia!,
Dear John a Letters to Juliet, je taktéž spokojena se spoluprácí.
"Dlouho jsem obdivovala Clé de Peau Beauté. Pro mě jako pro novou tvář a mluvčího této značky bylo velmi důležité, aby byla spolupráce autentická," řekla. "Vážím si filosofie Clé de Peau Beauté, která spočívá v tom, že pro každou ženu definuje její vlastní jedinečný smysl pro styl. Je to velmi sofistikovaný přístup ke kráse, kterého si vážím a cítím, že to úzce odráží mé vlastní ideály v kráse."
Těšme se na krásu Amandy v této kampani ;)

Kristen Stewart - LA Times interview

29. října 2010 v 13:00 | Niky ツ
I když se mi do toho překladu nechtělo, nakonec jsem ho přeložila. Dneska už pro Vás stejně žádné jiné novinky nemám, tak aspoň máte co číst :) Mimochodem do photoshootu, která pro LA Times Kristen nafotila, jsem přidala 3 nové fotky - podívat se můžete tady. Teď už ten rozhovor ↓

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Pro jednou se Kristen Stewart zdála v pohodě.
20-ti letá Twilight hvězda si užívala vzácný okamžik anonymity v jedné z jejích oblíbených restaurací, kde si vybrala skrýš před pohledy ostatních za baldachýnem kapradin.
Několik včel kroužilo nad vegetariánským hamburgerem na jejím talíři, zatímco se rozpovídala o hraní dospívající striptérky, kterou ztvárnila v novém filmu Welcome to the Rileys.
Nepohrávala si nervózně rukama se svými vlasy, nevrtěla nohou ani nekoktala, když se snažila vyjádřit sama sebe - všechny tyto pro ni charakteristické nervózní triky, které u ní na veřejnosti často vídáme, tentokrát vynechala.
Pak se její tvář najednou zakabonila. Neznámý člověk nesměle zamířil k našemu stolu.
"Mohl bych se s vámi vyfotit pro mou přítelkyni v Thajsku?" zeptal se muž, který vypadal na třicítku. "Je to krásná holka. Nedávno jsem se s ní koukal na vaše filmy. Není to super?"
Stewart chvíli mlčí, pak si pomalu stoupne a řekne. "Jo," povzdechne si. "Jo, určitě." A zapózovala na fotce s panem neznámým.
↓VÍCE↓

"Fuckin' Perfect" & "Heartbreak Down" - to listen here!

29. října 2010 v 8:10 | Niky ツ
Na německém Amazon se objevily půlminutové ukázky nových songů Fuckin' PerfectHeartbreak Down. Obě dvě písně se - jak jistě víte - objeví na novém albu P!nk Greatest Hits... So Far!!!, které se dostane do prodeje již příští měsíc.
A kromě nových songů si můžete poslechnout i všem určitě známý song Whataya Want From Me ve studiové kvalitě (dosud jsme ho v podání P!nk slyšeli jen na koncertech). ENJOY

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Fuckin' Perfect ↓
Heartbreak Down ↓
Whataya Want From Me

Thanks to Topper & Tombtch

Amy Adams talks about working with Kristen

28. října 2010 v 18:00 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.czAmy Adams před nějakým časem strávila 4 dny v New Orlands natáčením filmu On the Road s Kristen Stewart..
"Dostala jsem spoustu žádostí o její autogram, ale nepožádala jsem jí o žádný," řekla Adams nedávno na obědě ve Variety's Power v Beverly Hills.
Proč?
36-ti letá Adams, které je v dnešní době matkou a byla několikrát nominována na Academy Awards, řekla: "Myslím, že se dostávám do bodu v mém životě, kdy podezřívám teenagery a jsem tak trochu vystrašená."
Ano, Adams ví, že je Kristen 20 let. "Není v pubertě, ale je tomu dost blízko a já byla velmi vystrašená," řekla Adams.
Adams je fanoušek knižní upírské série Stephenie Meyerové. "Řekla jsem Kristen, že jsem si přečetla ty knížky a ona byla neuvěřitelně laskavá a milá" vzpomíná Adams.

Amanda on the set of I'm.Mortal in Los Angeles - 27. 10. 2010

28. října 2010 v 14:33 | Niky ツ
Včera v Los Angeles odstartovalo natáčení filmu I'm.mortal a já mám pro Vás celkem velkou nálož fotek - paparazzi si tuto příležitost samozřejmě nenechali ujít. Na fotkách můžeme vidět kromě Amandy (v paruce) i Justina Timberlakea. Podle toho, že má na několika fotkách ruku přes její ústa soudím, že se natáčela scéna únosu. Kdo náhodou neví, o čem film je, tak info najdete tady a tady.

Co se týče vzhledu Amandy, tak já osobně jsem z něj unešená. Nikdy by mě nenapadlo, že by jí tenhle styl účesu mohl slušet, ale jí sluší snad všechno. Na první pohled jsem byla trochu zděšená, ale jak jsem ty fotky ukládala a zmenšovala, tak se mi to začalo líbit čím dál tím víc! Opravdu jsem celkově z jejího vzhledu nadšená - je to změna a mě se to líbí. Navíc měla nádherné šaty :) No, dost už řečí, teď ta spousta fotek ↓
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Kristen Stewart - photoshoot #81

28. října 2010 v 12:10 | Niky ツ
V rámci propagace filmu Welcome to the Rileys nafotila Kristen Stewart photoshoot pro LA Times. Zatím se objevila jen jedna fotka a poměrně dlouhý rozhovor. Do překladu se mi nechce, ale možná sem přeložím jen ty zajímavější části.. No, ještě uvidím. Nic neslibuju.

[UPDATE#1: 29.10. přidány 3 nové fotky II UPDATE #2: 13. 11. přidány další 3 nové fotky]
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Andy Fickman earning the trust of stars in Hollywood

28. října 2010 v 9:00 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Film You Again poskytl příležitost režisérovi Fickmanovi, aby opět spolupracoval s Kristen Bell, kterou s radostí přezdíval K-Bell, když se stali blízcí přátelé.
Když Fickman dostával v Los Angeles za režírování Reefer Madness skvělé recenze, byla to Bell, kdo hrál Mary Lane; on jí dal tu samou roli při adaptaci Reefer Madness: The Stage Musical pro Showtime.
"K-Bell byla prostě studentka na univerzitě v New Yorku, když jsem jí vybral pro 'Reefer Madness,' " vzpomíná Fickman. "Plus jsme oba žili v New Yorku během tragédie 11. září a stali jsme se blízcí přátelé, když jsme prožívali bolesti a noční můry z toho. Poté, co jsem přijal 'You Again,' bylo to Disney, kdo mi řekl 'Co byste řekl na Kristen Bell v této roli?'."
"Ona je tak veselá a pohotová, jako by jí bylo 10 let. Ví, co chci, aniž bych jí to musel říci. Plus ona to pro nás udělala jednoduché, protože má v tomto městě (Los Angeles) hodně fanoušků."

Můj vlastní překlad, kopírujte se zdrojem!
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------