Září 2010

Odette Yustman talks about working with Kristen Bell

23. září 2010 v 17:00 | Niky ツ
V jednom novém rozhovoru se herečka Odette Yustman (na obrázku vpravo) rozhovořila o Kristen Bell. Tyhle dvě si spolu totiž zahrály v nové komedii You Again :) Mimochodem tohle je další článek, kterej mi potvrzuje mojí teorii o tom, že Kristen patří k těm nejmilejším osobám v Hollywoodu :)

TeenHollywood: Ty a Kristen Bell hrajete nepřítelkyně v novém filmu You Again. Jak si s ní rozumíš mimo natáčení?
Odette: Z Kristen Bell se časem stane další obrovská záležitost. Ona je tak úžasná a vřelá; má skvělou osobnost a opravdu se mě ujala, což jsem velmi ocenila. Vše to bylo o herectví. Musela jsem na ní při natáčení být zlá (ve filmu hrajeme rivalky) a poté 'Klapka!' a já: 'Miluju tě'. Vzala mě pod svá křídla; při společném jídle mi dávala rady.. Je to báječná dívka."
.
.
TeenHollywood: Kdo byl na place vtipálek, který vždycky všechny rozveselil?
Odette: Kristen Bell. Všechno, co dělá, je vtipné a přinutí vás to smát se. Malý ďábel.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Amanda Seyfried with Kristen Bell

23. září 2010 v 14:00 | Niky ツ
Málokdo to ví, ale Amanda Seyfried si zahrála v seriálu Veronica Mars, v němž ztvárnila nejlepší kamarádku Veronicy - středoškolačku jménem Lily Kane. Ta bohužel hned na začátku seriálu zemřela a Veronica (Kristen Bell) poté vyšetřovala její vraždu. I když si Amanda v tom seriálu zahrála jen krátce a to především ve Veroničiných snech a vzpomínkách, podařilo se mi najít tuto úžasnou společnou fotku. Dávám jí sem, protože jsem si tak úžasné foto nemohla nechat pro sebe :) Dvě krásné, milé a talentované herečky na tak krásné fotce - to se jen tak nevidí :)
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz


P!nk: Greatest Hits & Greatest Hits: Deluxe Edition (includes DVD)

22. září 2010 v 18:36 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Přesně za dva měsíce (22. listopadu) vyjde album největších hitů P!nk (Greatest Hits).
Kromě samotného CD vyjde i deluxe edice, která bude obsahovat DVD. Již nyní si obojí můžete předobjednat na stránce hmv.com -> konkrétně TADY a TADY.
Greatest Hits pořídíte za 9 liber (v přepočtu cca 260Kč), CD + DVD Greatest Hits stojí 12 liber (v přepočtu 350Kč). Ceny v závorce jsou samozřejmě přibližné, ceny v Čechách se zřejmě budou lišit.

Avril - twitter #13

22. září 2010 v 17:32 | Niky ツ |  Avril-twitter
Avril napsala na twitter, že je právě v New Yorku, kde se účastní každoročního setkání Clintonovy globální iniciativy pro rok 2010 (Clinton Global Initiative's 2010 Annual Meeting).
Bill Clinton založil CGI, aby spojil podniky, charitativní partnery, různé organizace a světově známé lidi, aby řešil problémy globální chudoby, životního prostředí, zdravotní péče a vzdělání.

Image Hosted by ImageShack.usTwitter: "Really excited to be at the opening session of Bill Clinton."
Můj překlad: "Jsem opravdu nadšená, že mohu být na zahajovacím zasedání Billa Clintona."

Image Hosted by ImageShack.usTwitter: "Super cool to be here in NYC learning about the worlds biggest problems and hearing to people like Bill Clinton and Melinda Gates speak."
Můj překlad: "Je super cool být tady v New Yorku a učit se o největších světových problémech, jednat a hovořit s lidmi jako je Bill Clinton a Melinda Gates."

Image Hosted by ImageShack.usTwitter: "Great agriculture panel at #cgi2010, did you know that a billion people eat too much and a billion don't have enough to eat?"
Můj překlad: "Great agriculture panel na letošních Clinton Global Initiative. Věděli jste, že bilion lidí jí až příliš moc a naopak bilion lidí nemá co jíst?"

Kristen Stewart praised by Joan Jett

22. září 2010 v 16:00 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
.: na fotce zleva: Joan Jett, Kristen Stewart, Dakota Fanning a Cherrie Currie :.
Kristen Stewart udělala dojem na Joan Jett, když spolu pracovaly.
Kristen ztvárnila Joan ve filmu The Runaways, což je biografický snímek o dívčí rock 'n' rollové kapele ze 70. let. Rockerka připouští, že si původně nebyla jistá, zda má svůj život nechat dát do filmu, ale když nyní vidí, jak moc se Kristen do role vžila, uvědomuje si, že udělala tu správnou volbu.
"Myslím, že Kristen byla briliantní. Opravdu to chtěla čapnout a hodně na to studovala - v okamžiku, kdy jsem jí uslyšela zpívat písničku I Love Playing With Fire, jsem se cítila jistá, jako by hrály moje vokály," vysvětlila Joan. "A bylo opravdu skvělé spolupracovat s ní. Je velmi při zemi, takže s ní nebyly žádné hvězdné problémy."
Film ukazuje, jak těžce pracovala Joan se svou kamarádkou Cherie Currie (ve filmu jí ztvárnila Dakota Fanning) na jejich úspěchu. Také to detailně ukazuje jejich životní styl, který zahrnuje párty, braní drog a pití alkoholu.

P!nk about John Mayer and his girls

22. září 2010 v 12:30 | Niky ツ
Dostal se mi do ruky zhruba rok starý výtisk časopisu Joy. Je tam krátká (ale výstižná) citace P!nk. Vyjádřila se ke zpěvákovi a producentovi Johnu Mayerovi, o kterém se mimochodem už dlouho v Hollywoodu říká, že je sukničkář.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
A koho tím P!nk měla na mysli? Těžko říct (jistá jsem si jen Jessicou Simpson), ale tady máte přibližný (veřejně známý) seznam Mayerových bývalek: Jennifer Love Hewitt (rok 2002), Heidi Klum (jejich románek nebyl potvrzen, šuškalo se o tom v roce 2003), Jessica Simpson (rok 2006), Minka Kelly (rok 2007) s Jennifer Aniston (rok 2008).


Kristen Bell is relieved to be done with dating

21. září 2010 v 17:39 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Někteří mají z 30. narozenin strach. Kristen Bell však zjistila, že tyhle narozeniny byly jakékoliv jen jen ne skličující.
"Miluju třicítku víc než jsem kdy milovala cokoliv. Připadá mi, jako bych se narodina na třicáté narozeniny," řekla herečka, která svůj velký den oslavila 18. července.
"Konečně je to čas, kdy se plně akceptuji a miluju sama sebe, což si uvědomuju víc a víc každý den."
Bell říká, že dlouhou dobu procházela fází, kdy se snažila být perfektní. ALE: "Pomyslela jsem si 'Má to smysl?' ...Nebudu na sebe drsná tak, jako jsem bývala... Myslím, že teď jsem prostě šťastná."
Jak sama říká, je tomu tak i díky vztahu s jejím snoubencem Daxem Shepardem.
"Nikdy jsem nemilovala randění. Myslím, že to je velmi nepohodlné a člověk je pak dost zranitelný," říká Bell, kterou uvidíte například v nové komedii You Again nebo v připravovaném hororu Scream 4.
"Cítím se mnohem pohodlněji ve vztahu a jsem velmi šťastná."

Kristen Stewart: “Acting is all I have”

21. září 2010 v 15:10 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Kristen Stewart říká, že by bylo "velmi flustrující", kdyby neprorazila jako herečka.
20ti-letá hvězda, kterou ke hvězdám vystřelily filmy Twilight, říká, že ví, jak by jednala.
"Měla bych asi hodně potlačované energie," říká. "Bylo by to velmi flustrující. Nejsem dobrá v ničem jiném než ve hraní.  Mám špatné (nešikovné) ruce. Nemůžu dělat některé věci."
"Asi bych byla příliš analitická dívka, která by psala."

Kristen Bell - personal photos #4

21. září 2010 v 13:00 | Niky ツ
Dvě nové osobní fotky Kristen Bell z twitteru.

"Potápění v mracích na Aljašce!!!"

Village at The Lift at Park City - 21. 01. 2006

21. září 2010 v 10:00 | Niky ツ
Asi jste si už všimli, že z tohohle dne (21. ledna 2006) jsem přidala u Kristen Bell už několik článků. Do rubriky "fotky z akcí" u ní budu z tohoto dne přidávat ještě nekolik setů fotek. Kris se totiž toho dne zúčastnila akce v Park City a každou chvíli byla někde jinde ;) A všude bylo plno fotografů. Nedivte se proto těm stejným datumům.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Kristen Stewart: 'Family sought Twilight fame'

20. září 2010 v 18:00 | Niky ツ
Kristin Stewart odhalila, že její rodina zoufale chtěla, aby přijímala více hlavních rolí.
20ti-letá herečka, která prokázala preferenci pro nezávislé filmy ještě před přijetím role Belly Swan v Twilight, připustila, že její milovaní příbuzní neradi viděli, že je její talent byl omezen na filmové festivaly a malé diváky.
"Moje maminka byla velmi nadšená, když jsem dostala tak velkou roli v Twilight," řekla pro Virgin Media. "Vlastně byla celá rodina nadšená. Ještě před Twilight si mysleli něco ve smyslu 'Proč děláš všechny tyhle filmy pro Sundace, když je nikdo neuvidí?' "
Stewart nedávno komentovala úzkou vazbu, kterou sdílí se svou rodinou a prohlásila, že její matka je jejím největším modelem v herectví.

Můj vlastní překlad, kopírujte se zdrojem!

Dominic Cooper predicts unhappy love life

20. září 2010 v 15:30 | Niky ツ
Tak jak je to mezi Amandou a Dominicem..?!

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Dominic Cooper si myslí, že bude mít až do konce života zlomené srdce.
Britský herec měl dříve velmi vážný vztah s jeho kolegyní z Mamma Mia!, americkou herečkou Amandou Seyfried, ale pár se odloučil v květnu poté, co zápasil s problémy jejich vztahu na dálku.
Vypadá to tedy, že je Dominic nyní single a říká, že v lásce pociťuje spíše smůlu.
"Oh, celou dobu," odpověděla hvězda, když se ho zeptalo britské vydání magazínu Marie Claire na to, kdy měl naposledy zlomené srdce. "Jsem muž se zlomeným srdcem. Myslím, že to tak bude vždycky."
Dominic nechtěl mluvit o jeho románku s Amandou a připustil, že mu jejich rozdělení (split) vzal dech.
"Nevím. Nebudu odpovídat na tuto otázku, nevím, co na to říct," odpověděl, když byl tázán na to, jestli je mu líto trávení času s herečkou.

Kristen Bell in Chatelaine magazine (October 2010)

20. září 2010 v 14:00 | Niky ツ
Kristen Bell se stala tváří říjnového vydání magazínu Chatelaine.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------