Září 2010

Avril's interview with D-You magazine

30. září 2010 v 19:28 | Niky ツ |  Avril-translated interviews
Tady ten slibovaný překlad rozhovoru :)

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
D-You: "Měla by jsi se více usmívat.."
Avril: "Dobře, budu."
D-You: "My o tobě ale obvykle přemýšlíme trochu jiným způsobem.."
Avril: "Jsem velmi introvertní člověk, snažím se nechávat si svoje věci pro sebe. Cítím se dobře s kamarády nebo na podiu, kde moje stydlivost zmizí. Když se ale stýkám s lidmi, které neznám, tak jsem ještě stydlivější než kdy jindy."
D-You: "Jak se ti podařilo stát se hvězdou?
Avril: "Když máte v životě nějaký cíl, je velmi důležité pilně na něm makat a věřit si. Dělala jsem to tak s mou hudbou už od dětství. Dala jsem do toho všechno. Když máte sen, musíte věřit sám v sebe - to je velmi důležité."
D-You: "A co teď, když jsi považována za módní ikonu?
Avril: "Necítím se jako módní ikona, i když jsem vděčná fanouškům za jejich obětavost, podporu a lásku. Mám štěstí, protože můžu dělat něco, co si opravdu přeju od dob, když jsem byla malá holka. Jsem ráda, že mám šanci být kreativní, například co se týče mojí módní značy a mých parfémů. Každopádně mám také zakázané sny.."
D-You: Například..?
↓ VÍCE ↓

D-You magazine >> next scans

30. září 2010 v 19:05 | Niky ツ
Objevily se scany z magazínu D-You.


Překlad přidám za pár minutek.

"I’m.mortal" to begin filming October 25

30. září 2010 v 17:15 | Niky ツ
Nový film I'm.mortal, ve kterém si hlavní role zahrajou Amanda Seyfried a Justin Timberlake, se začně natáčet 25. října. Prozradil to sám Justin a to v tomto rohovoru pro MTV ↓ (přetočte na 2:31)


Oscar buzz for Kristen Stewart’s Welcome To The Riley’s

30. září 2010 v 15:20 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Podle nedávných hodnocení novináři nazývají výkon Kristen Stewart v novém filmu Welcome To The Rileys jako "elektrický".
Stewart, která tento film natočila mezi filmy Twilight a New Moon, si zde zahrála striptérku / prostitutku. Snímek bude mít premiéru v říjnu.
Průzkum MTV uvádí, že Stewart je ve filmu Welcome to the Riley's "naprosto nebojácná".
Film měl premiéru na Sundace Film Festival. Můžete se dohadovat o jejím portrétu 16-ti leté holky, která utekla k striptérství a prostituci. Ale nemůžete odejít od promítání a říkat, že se herečka nezdržuje nebojácně vystavit fyzicky i emocionálně a nečiní tak s podivem a věrohodností. Hvězda zde hraje problematickou mladou dívku, které se ujme James Gandolfini a Melissa Leo, kteří nedávnou svou vlastní dceru ztratili.

Jason Dohring becomes a dad

30. září 2010 v 13:00 | Niky ツ
Tohle sem vyloženě nepatří, ale prostě to sem musím dát :) Týká se to Jasona Dohringa, kterého jistě znají všichni, kdo viděli alespoň pár dílů seriálu Veronica Mars. Tam si zahrál po boku Kristen Bell (-no, takže to sem vlastně i patří :))

Velká gratulace patří Jasonovi Dohringovi a jeho manželce Lauren, kteří nedávno přivítali na svět svého malého syna Owena.
Na více jejich společných fotek se podívejte TADY

Pro mě osobně to byl šok, ptz se o život Jasona víc nezajímám, i když ho mám jako herce hodně ráda. Ale velmi mě to potěšilo, ty fotky s malým jsou úplně skvělé a já mu to štěstí strašně přeju :o)
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz


The Greatest Hits So Far

29. září 2010 v 19:27 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Nové album P!nk se bude prý jmenovat "The Greatest Hits So Far" a na světlo světa se dostane 12. listopadu. Nahrávka bude obsahovat 18 největších hitů + dva nové songy; jeden z nich bude nový singl. Produkoval ho Max Martin. Ten řekl, že singl bude vypuštěn v australském rádiu přesně za týden, tedy ve středu 6. října.
Na závěr pár zpráv z twitteru:
"Ve studiu to bylo úžasné!!! Jsem opravdu spokojená s novými písněmi. Zasraná legrace!!! Natáčení nového videa příští týden. Bude lepší, když přestanu jíst dortové košíčky!"
"Neeeee! Dortové košíčky vyhrávají!"
"Hej všichni!! Kolují zde zvěsti o názvu mého alba.. Nejsou pravdivé!! Již brzy vše odhalím. Mám ráda napětí."

Můj vlastní překlad; zdroj: offic. fan fórum.

Photoshoot for D-You magazine >> next photos

29. září 2010 v 18:32 | Niky ツ
Mám pro Vás 5 nových fotek Avril pro již mnohokrát zmiňovaný italský disney magazín D-You.
K photoshootu se dostanete kliknutím na obrázek níže.


Kristen Bell would finance ‘Veronica Mars’ pic

29. září 2010 v 14:30 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Kristen Bell to myslí vážně s tím, že by ráda na obrazovky dostala film Veronica Mars. Jediný problém? Warner Bros. Stále totiž vlastní práva.
"Je to business a smutná pravda je, že.. že se Warner Bros nevzdá práv a nenechá nás to udělat," řekla Bell pro Hollywood Reporter na premiéře filmu You Again. "Opravdu to musíme řešit s nima, protože to vlastní."
"V tuto chvíli by to Warner Bros mohlo udělat, ale stejně jako všechny ostatní studia mají průzkum, který jim řekl, že by se jim nevrátily zpátky investované peníze," dodala. "A to je to, o čem celou dobu mluvíme: tak to prostě není. Takže moje povinost (protože chci udělat tenhle film a nepřestala jsem to chtít ani v tu chvíli, co nám oznámily, že nám to nepovolí) je toto: a) natočit to ještě předtím, než mi bude 40; a b) dokázat Warner Bros, že máme dost diváků. Tři miliony lidí sledovali seriál Veronica Mars každý týden a předpokládám, že fanoušci rádi uvidí i film - to je teorie, na které můžu stavět."

I-D magazine (Autumn 2010)

29. září 2010 v 11:30 | Niky ツ
P!nk se objevila v narozeninovém jubilením 30. vydání magazínu I-D. Ve článku je použitá úžasná nová fotka, kterou má na starosti fotograf Nick Knight.

Kristen Bell on Chelsea Lately

29. září 2010 v 9:00 | Niky ツ
Vtipný rozhovor.. vtipná Kristen :D

Avril in Italian D-You Magazine - October 2010

29. září 2010 v 6:00 | Niky ツ |  Avril-scans
Zatím jen titulní strana, kterou už jste mohli vidět vlastně buď v tom promo videu nebo tady.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Evan's congratulations to Avril

28. září 2010 v 19:52 | Niky ツ |  Avril-news
Avril dostala k narozkám přes twitter jistě hromadu blahopřání. Kromě spousty fanoušků si na ní vzpoměl třeba Alex Da Kid nebo Evan Taubenfeld. Zrovna jeho přání mě velmi zaujalo ;)

Evan: "Všechno nejlepší k narozeninám, Avril. Jsi ta nejtalentovanější zpěvačka, kterou znám. Tohle bude bezpochyby tvůj rok - a to zaslouženě!"

Tak co, začínáte věřit, že se Avril na výslunní vrátí již co nevidět..?
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Avril Lavigne for D-You Italian magazine -> captures

28. září 2010 v 18:48 | Niky ツ |  Avril-other photos
Jak jsem slibovala u videa - mám pro Vás celkem povedené captures. Jsou na nich zachyceny detaily, kterých jste si možná ve videu nevšimli. Například si můžete pořádně prohlédnout titulní stranu D-You.
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------