Červenec 2010

Interests about Amanda Seyfried

31. července 2010 v 19:04 | Niky ツ

Co jste možná nevěděli o Amandě Seyfried....

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
* Výrobci filmu Mean Girls (Protivný sprostý holky) uvažovali, že Amanda dostane roli Reginy nebo Cady. Nakonec ale získala roli Karen.
* Amandino nejoblíbenější místo na světě je Řecko. Opět by se tam někdy ráda vrátila.
* Amanda musela hrávat na kytaru mezi natáčením Big Love.
* Stellan Skarsgard, který hrál jednoho ze tří potencionálních otců v Mamma Mia!, také hrál jejího milence ve filmu Boogie Woogie.
* Když bylo Amandě 17 let, tak byla ona a její přítel vyhozeni z operi All My Children.
* Amandina role ve filmu Nine Lives byla napsána speciálně pro ní.
* Když byla Amanda malá, tak se po shlédnutí filmu Twister rozhodla , že bude meteoroložkou.
* Amandin oblíbený film je Romeo a Julie od Baza Lhurmanna.
* Amanda sní o tom, že jednoho dne bude pracovat s Michaelem Cainem.
* Amanda ráda poslouchá lidovou hudbu.

"Dear John" premiere in Los Angeles - red carpet (part #2) - 01. 02. 2010

31. července 2010 v 17:26 | Niky ツ
Druhá část fotek z los angeleské premiéry Dear John. Na fotkách je Amanda s Channigem Tatumem a ostatními kolegy z filmu.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

P!nk and Colin Morrison on the X Games - 29. 07. 2010

31. července 2010 v 16:34 | Niky ツ
Colin: "Já a P!nk, miluju tuhle holku! Jsme už dlouho skutečně dobří přátelé!!!"
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz


Amanda on the set of Red Riding Hood - 29. 07. 2010

31. července 2010 v 11:53 | Niky ツ
Mám pro Vás fotky ze čtvrtka, kdy paparazzi načapali Amandu při natáčení filmu Červená Karkulka. V tom kostýmu vypadala fakt roztomile :) Jinak nevypadala moc nadšená z toho, že ji špehovali fotografové..
  • A teď jedna informace, která se netýká Amandy, ale blogu. Nejdou přednastavovat články, což já dělám denně, abyste měli nové články po celý den. Tím pádem jsem nic nepřednastavila a budu tady asi až večer.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

P!nk was surprised by her husband Carey in Kristiansand (Norway) - 25. 07. 2010

31. července 2010 v 11:52 | Niky ツ
Carey si pro P!nk při její poslední show v rámci Funhouse Summer Carnival Tour připravil překvapení. Uprostřed koncertu napochodoval na podium v kostýmu na chlup podobným kostýmu jeho ženušky :D P!nk z toho byla dost překvapená :)) No mrkněte se na video níže ↓
Moje pozn.: Carey v tom má sexy zadek! :D

Taylor Lautner would like to date a girl like Kristen Stewart

31. července 2010 v 10:39 | Niky ツ
quick takeTaylor Lautner může mít tisíce dívek, které by si ho ochotně vybraly, ale on říká, že by jeho vysněná dívka měla být více jako Kristen Stewart.
Taylor Lautner se proměnil v jednoho z nejžhavějších dospívajících chlapců po celé planetě, ale neočekávejte od něho, že se usadí s nějakou modelkou. I když se po něm dívky po celém světě doslova vrhají, Taylor říká, že má zájem spíše o obyčejnější dívky.
Pro Now magazín prozradil, že ho přitahují "prosté" dívky jako je Kristen Stewart. "Ona je prostě obyčejná dívka, která je někdy - já vím, pro mě - atraktivní.. Je to jen průměrná dívka, ona je nemotorná, ale myslím, že dobře vypadá, tak nevím..." Jak sladké! Taylor řekl již dříve, že chce najít dívku, se kterou by mohl mluvit a být k ní upřímný. Vypadá jako skutečný romantik.

Můj vlastní překlad, kopírujte se zdrojem!

"Dear John" premiere in Los Angeles - red carpet - 01. 02. 2010

30. července 2010 v 19:53 | Niky ツ
Fotek z premiéry filmu Dear John (Milý Johne) se objevilo téměř 500. Budu je přidávat po částech - jako první přidám fotky samotné Amandy z červeného koberce. Po ní přidám fotky s Channingem Tatumem a ostatními kolegy z filmu, nakonec fotky ze zákulisí a after party ;)
Tyhle fotky jsou úžasné, užijte si je <3
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Unknown photo #406

30. července 2010 v 17:59 | Niky ツ |  Avril-unknown photos
Na interner se dostala nová fotka Avril, Brodyho a jejich přátel z nějaké akce :)
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
  • Také Vás chci upozornit, že jsem aktualizovala promo fotky k parfému Forbidden Rose. Podívejte se TADY


Avril is 'very happy' with Brody

30. července 2010 v 12:40 | Niky ツ |  Avril-internet articles
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Audrina Patridge prohlásila, že její kolega z reality show 'The Hills' Brody Jenner je s přítelkyní Avril Lavigne velmi šťastný. Taktéž Avril prý prožívá s Brodym šťastné období.
Zpěvačka začala s Brodym randit v únoru krátce poté, co vyplnila žádost o rozvod s manželem rockerem Deryckem Whibleym. Podle blízké kamarádky Brodyho Audriny Patridge se milenci ve svém vztahu velmi usadili.
Audrina, která se s Brodym seznámila v 'The Hills', řekla: "Jsou spolu velmi šťastní, mají se spolu opravdu dobře. Jsou půvabný pár."
Audrina také řekla, že ona s kanadskou pop star vychází veli dobře, protože Avril je velmi "milá dívka".
Exklusivně pro BANG Showbiz řekla: "Poprvé jsem se s ní setkala před pár lety a pomyslela jsem si o ní, že je velmi hezká. V současné době je stále velmi krásná dívka a je opravdu velmi talentovaná. Je tak skvělá!"
Vztah Avril a Brodyho se ještě prohloubit v nedávných měsících. Nedávno se dvojice rozhodla ukázat svou oddanost tím, že si oba nechali vytetovat jméno toho druhého.
Avril má slovo 'Brody' vytetované vedle pod pravým ňadrem, Brody si dal 'Avril' vytetovat na vnitřní stranu ramena.
Nedávno se také na Internetu spekulovalo o tom, že plánují odhalit svůj románek v reality show, ale Brody tuto informaci popřel.
Poslední episoda 'The Hills' se začně vysílat na MTV UK 15. srpna.

Můj vlastní překlad, kopírujte se zdrojem!!
Fotky Audriny s Avril a Brodym najdete TADY

Kelly Clarkson: “I’m too scared to talk to Cowell”

30. července 2010 v 11:11 | Niky ツ
O Kelly Clarkson se teď neobjevují vůbec žádné novinky. Její "All I Ever Wanted tour" už dávno skončilo a Kelly je zřejmě stále zavřená ve studiu, kde pracuje na nové desce. Mám pro Vás alespoň jeden mnou přeložený článek. Je to snad jedinej článek o Kelly, kterej se za poslední půl rok na netu objevil :/
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Kelly Clarkson řekla, že by ignorovala Simona Cowella, pokud by jí pokusil zavolat.
28-letý hudebnice vystřelila ke slávě po výhře talentové show American Idol, ve které porotcoval již zmiňovaný Simon. Kelly trvá na tom, že k hudebnímu magnátu nemá žádné špatné sympatie, ale měla by obavy, proč by jí chtěl kontaktovat.
Během rozhovoru byla Kelly tázána, které osobě by zavolala nebo poslala zprávu, kdyby zjistila, že od ní má nepřijatý hovor - Simonu, Randy Jacksonovi nebo Paule Abdul? (toto je sestava porotců z první řady AI, kterou Kelly vyhrála).
Kelly řekla, že by Paule poslala zprávu a Randymu by zavolala zpět.
"Opravdu bych nechctěla odmítnout Simona.. No, možná bych jeho hovor zprvu odmítla a potom bych mu zavolala později, ale asi bych byla nervózní, o čem se mnou chtěl mluvit," připustila pro britskou televizní show Hot Desk.

Můj vlastní překlad, kopírujte se zdrojem!

InStyle (Germany) Interview with Kristen Stewart

30. července 2010 v 9:00 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
 Když Kristen Stewart přijde na rozhovor v hotelu Four Seasons v Beverly Hills, má oblečené jeansy, černé a bílé tričko a sluneční brýle Ray Ban ve vlasech. Pro natáčení Eclipse, který je v kinech od 15.července, nosila hnědé kontaktní čočky ale v reálném životě má zelené oči které na odpolední slunci ve 12. patře jejího apartmánu jiskří. Pokud ovšem pohlédnete Kristen Stewart do očí, je to vzácné, protože většinou má oči sklopené na podlahu nebo na ruce. Herečka, která hraje Bellu roztouženou láskou si moc neužívá zmatku okolo sebe. V našem rozhovoru říká proč.

Děsí Vás sláva?
"Stále jsem ještě nebyla obeznámená tím, že jsem v centru pozornosti. Ječící fanoušci mě znervózňují. Mohla bych to svést na pozornost. Od přírody jsem velmi, velmi plachá."

Jste sama zavřená v hotelu protože fanoušci obléhají budovu?
"Ne, není to tak šílené. Čtu o sobě hodně příběhů. Kdyby byli všechny pravdivé, měla bych hrozný život (smích)."

Kristen Stewart won't wear a wig in 'Breaking Dawn'

29. července 2010 v 19:24 | Niky ツ
Tohle je už trochu starší informace, ale nějak jsem to sem zatím nepřeložila, tak to napravuji.

www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
V show George Lopeze Kristen Stewart oznámila, že na natáčení filmu Breaking Dawn nebude mít paruku.
"Je všeobecně známo, že jsi v Eclipse měla paruku," zeptal se George Loper nevinně Kristen. Ona se smíchem odpověděla "Jo" a stejně tak i diváci začali křičet "Anoo".
Všichni víme, proč Kristen paruku nosila. Musela si ostříhat vlasy kvůli roli Joan Jett ve snímku The Runaways. Summit sice Kristen chtělo zabránit, aby si vlasy nestříhala, ale Kristen to stejně udělala.
"Budou mě za to nenávidět, ale nabídli mi hodně směšných.. mnoho směšných věcí, abych to nedělala," řekla Kristen.
"Nejen peníze..?" zeptal se překvapeně George. "Ou ne" Kristen odpověděla se smíchem.
Pokračovala: "Ale já tomu naprosto rozumím.. Prostě jsem si předtím myslela, že budeme mít lepší paruku a - ehm - je to OK.. Pracovali jsme na tom a doufejme, že to teď snad už bude OK."
Nakonec Kristen oznámila, že nebude mít paruku v posledním díle Twilight (tím rozumí obě části Breaking Dawn). "Budu mít svoje vlasní vlasy," řekla hvězda.

Jste rádi, že bude mít Kristen v Breaking Dawn vlastní vlasy? Chápete ji, že se kvůli roli v The Runaways ostříhala a nenechala si je dlouhé pro Eclipse?

Plakát Avril taktéž i v novém Bravo G!rl

29. července 2010 v 17:39 | Niky ツ |  Avril-scans
Takže nejen, že se objevil plakát Avril v Popcornu, ale informovali jste mě v komentářích, že se podobný plakát objevil i v novém Bravo G!rl. Je tam použitá také promo fotka k Forbidden Rose (naštěstí jiná! Jinak by to bylo ještě trapnější než to je teď..) Verda mi ho vyfotila, takže tady je:
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Titulku najdete v celém článku ↓
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------