Červen 2010

Koncert Green Day v Praze (29. 06. 2010)

30. června 2010 v 19:53 | Niky ツ |  My messages
Bývá už téměř pravidlem, že pokaždé, když jdu na nějaký koncert, tak sem o tom napíšu článek, kam píšu moje zážitky, dojmy atd..
V případě GD tomu nemůže být jinak :)
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

'Won't Let You Go' - Avril's new single?

30. června 2010 v 17:27 | Niky ツ |  Avril-news
Před pár hodinami na internet unikl dosud neznámý song nazpívaný Avril. Nese název Won't Let You Go (Nenechám tě jít). Zda-li se jezdá o song z nové desky není známé, ale doporučuji vám, ať si ho poslechnete rychle, protože spoustu videí s tímto songem bylo u YT odstraněno kvůli autorským právům.
Kopírujte se zdrojem!

Fancy Magazine (July 2010)

30. června 2010 v 16:56 | Niky ツ |  Avril-scans
V německém magazínu Fancy se objevil článek o Forbidden Rose ;)

imagebam.com imagebam.com

Burlesque Party in Cancun - 26. 06. 2010

30. června 2010 v 14:45 | Niky ツ
V sobotu se v Cancunu konala párty k novému hudebnímu filmu Burlesque.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Kristen arriving airport - 27. 06. 2010

30. června 2010 v 13:00 | Niky ツ
V neděli byla Kristen spatřena na letišti, odkud odlétala do New Yorku.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Kristen Bell is still daddy's little girl

30. června 2010 v 10:00 | Niky ツ
Pokud jste si náhodou mysleli, že jste nedávno zahlédli Kristen Bell v okolí města Alamo, nemýlili jste se. Ve skutečnosti se tam totiž tahle okouzlující herečka zastavuje mnohem častěji - vždy, když jí to její filmový plán dovolí.
Nedávno se sem totiž přestěhoval její tatínek. Jmenuje se Tom Bell a je to ředitel jednoho zpravodajství. Ten se rozpovídal o Kristen: o její kariéře, hravém smyslu pro humor a snoubenci Daxovi Shepardovi.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Zajímavostí na začátek je to, že Tom Bell neříká jeho dceři Kristen, ale Annie. I když se narodila jako Kristen, už odmalička to jméno neměla ráda. Až do střední školy raději používala její druhé jméno - Annie.
Co se týče její jarní návštěvy otce v SA - táta jí vzal na procházku podél řeky, poté si spolu dali snídani v Christan's a pak jí ukázal jeho nový dům ve Fair Oaks. Nakonci spolu zamířili do Austin's way, kde její snoubenec Dax Shepard představoval nový film.
Trio se podle Daxova návrhu zastavilo v Salt Lick v Drigwoodu, oblíbené barbecue restauraci. Kristen, oddaná vegetariánka, zde prý našla jen velmi malý výběr jídla. Pro ilustraci vyfotila svůj talíř (napůl rozjedený zelený salát, kousek chleba a kousek másla) a poslala ho na svůj twitter. To inspirovalo spoustu veselí: "Milule jsem se díval, že už to bylo zobrazeno 20 000x," řekl.
Byl obzvláště potěšen tím, jak mu ukázala její zásnubní prsten za 100 tisíc dolarů v online vysílání. "Nejdřív mi ukázala, jak vypadá na prstě na ruce, pak prstě na palci a nakonec na tlapce jejího psa," směje se Tom.
Co se bude dít dál kolem herečky, která předtím, než se vydala do New Yorku a Los Angeles, vyrostlav Michiganu? Do kin brzy udeří dva filmy - You Again, komedie s Betty White a Burlesque, hudební film s Cher a Christinou Aguilerou.

Můj vlastní překlad, kopírujte jen se zdrojem!!

Kristen Stewart a Taylor Lautner navštívili Itálii, žádaní jsou všude

30. června 2010 v 8:00 | Niky ツ
Dvě hlavní hvězdy z Twilight Sagy objížději Evropu. Fanoušci na ně mohou narazit v Itálii, Švédsku, Španělsku i Německu.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Kristen Stewart navštívila Evropu! 17. června proběhla tisková konference ohledně nového snímku Twilight Sagy: Zatmění. V italském Římě ji ale nedoprovodil jak filmový, tak životní partner Robert Pattinson, nýbrž její druhý nápadník z filmu Taylor Lautner. Po tiskovce se mladé hvězdy odebrali do hotelu Russie, kde se nafotilo několik uměleckých fotografií. Po náročném pózování ještě mladá dvojice stihla navštívit Auditorium Conciliazione, kde na ně čekaly davy fanoušků. Taylor byl velice přívětivý, a tak stihl podepsat nespočet autogramů, plakátů a vyfotografovat se s fanoušky.
Další evropské zastávky je ještě čekají ve Stockholmu a Madridu. Finální cestu završí město Berlín.
A co ostatní herci?
Robert Pattinson se nemůže zúčastnit tohoto turné, protože je zaneprázdněn natáčením svého nového filmu Water for Elephants v Los Angeles.
Film Zatmění má světovou premiéru 30. června. Davy fanoušků šílí, nemohou se dočkat, až na plátně opět uvidí své idoly. V hlavních rolích uvidíme i Ashley Greene, Billyho Burke, Annu Kendrick nebo Dakotu Fanning. Režisérem snímku je David Slade.

zdroj: topzine.cz

'Welcome To The Rileys' screening at LAFF - 25. 06. 2010

29. června 2010 v 19:00 | Niky ツ
V pátek Kristen představila na Los Angeleském filmovém festivalu světu další film - a to dramatický snímek 'Welcome To The Rileys'.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz


Kristen Bell likes being the voice of Gossip Girl

29. června 2010 v 15:15 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Kristen Bell je ráda, že může propůjčit svůj hlas seriálu Gossip Girl (Super Drbna).
Herečka říká, že miluje vyprávění tohoto světového hitu a nemá v úmyslu vyjít ze svého úkrytu před kameru, i když by si to fanoušci přáli.
"Ptá se mě na to spoustu fanoušků a říkají mi, že bych se v seriálu měla objevit i jinak, než jen vyprávěním," říká Kristen. "Ale já nevím. Možná by to zkazilo kouzlo."
"Někdy hrozím producenti tím, že jim říkám, že půjdu na casting a dostanu roli. Ale ve skutečnosti jsem opravdu velmi pyšná na to, že tomuhle seriálu mohu propůjčit svůj hlas. Nejsem na place každý den, ale když tam jsem, všichni jsou tam na mně velmi vřelí a přátelští, takže je to úžasná práce."
Bell, která je zasnoubená s komikem Daxem Shepardem, nedávno přiznala, že je nervózní, když je zamilovaná.
"Myslím, že si každý může řídit svůj vlastní osud," řekla minulý měsíc.
"Pokud do něčeho vkládáte pozitivní energii, myslím, že se vám to vrátí vícekrát.
"Myslím, že když jste zamilovaní, tak vám vaše břicho řekne, co dělat - opravdu to nemusíte ovládat. Jsem typ Control Freak, takže jsem z toho nervózní."

Můj vlasní překlad, kopírujte se zdrojem!

'Eclipse' movie premiere in LA - after party - 24. 06. 2010

29. června 2010 v 13:30 | Niky ツ
Fotky z after párty k přemiéře Eclipse.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz

Green Day

29. června 2010 v 12:00 | Niky ツ |  My messages
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Hezké dopoledne všem!
Jen Vám chci oznámit (no dobře, a taky se trochu pochlubit :D), že dneska jedu na pražský koncert Green Day :) Už dlouho se na ně strašně moc těším.. Na dnešní den jsem myslela asi milionkrát! A konečně je to tu :) GD fakt miluju a ještě k tomu mají skvělou předkapelu - Billy Talent.. No bude to pecka ♥
Vám to vlastně oznamuji proto, že celý den nebudu na blogu. Takže platí co, co vždycky - nebudu odpovídat na komenty atd.
Novinky jsem tak nějak přidala ráno + jsem je přednastavila na odpoledne a na večer..
Tohle je taky přednastavenej článek; touhle dobou jsem už v Praze ;) Chci stát totiž někde vepředu u podia, takže tam budu už docela dlouho předem.
Jinak přijedu domů až hodně pozdě (vlatně až zítra ráno v brzkých hodinách) a pak jedu normálně ve středu pro vysvědčení :D To budu fakt 'hodně vyspalá' :D Ale tak co :) GD mi za to stojí..
Takže shrnu to - objevím se tady zřejmě až ve středu k večeru, do té doby jsou články přednastavené.
Přeju Vám hezký zbytek dne a zítra krásné vysvědčení :)

Preview of Entertainment Weekly's interview with Kristen, Rob and Taylor

29. června 2010 v 10:30 | Niky ツ
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
Reportéři Entertainment Weekly si sedli s Kristen Stewart, Robertem Pattinsonem a Taylorem Lautnerem pro rozhovor, který bude tento týden v časopise. Diskutují zde o světě Twilight, který dobyl i vesmír. V dnešní ukázce otevřeně mluví o médiích a dotěrnosti, kterou nedávno Stewart přirovnala ke znásilnění - poznámka: už se za to omluvila.

Entertainment Weekly: Cítíte se v těchto dnech líp po tom centru pozornosti?
STEWART: Cítím se víc pohodlně, víc sama sebou, a cítím se míň odhalená. Cítím že po mě nikdo už nic nemusí chtít. Předtím, cítila jsem se jako by mi měl puknout hrudních a lidi by se do něj dostali, prohrabali by se tam a našli si co chtěli a to mě často děsilo.

Entertainment Weekly: V poslední době jsi byla hodně kritizovaná za negativní přirovnání paparazzi fotek ke znásilnění. Hodně rychle se to nafouklo a vy jste se pak velmi rychle omluvila.
STEWART: Asi jsem to cítila tak nějak podobně. Je to téma, které pro mě hodně znamená. Dělala jsem jeden film který se toho týká, [Speak, 2004], a pak ještě jeden, kde má moje postava hroznou historii se znásilněními [Welcome to the Rileys, 2010]. S hodně lidmi jsem o tom mluvila. Použila jsem špatné slovo. Měla jsem říct, "zneuctěná". Ale jsem mladá a emotivní. Je to přesně tak jak to chodí. Asi jsem to neměla říkat, ale měla jsem takový pocit, že lidi byli tak vzdrušení že jsem to řekla zrovna já. Bylo to jako, "Rozkošný. Jdeme na ni!" A pak to lidi využili pod záminkou, že je to morálně bezúhonné, je to nechutné - a přivádí mě to do rozpaků, proto že jsem toho součástí."

Avril's new interview with ET Canada (28. 06. 2010)

29. června 2010 v 7:38 | Niky ツ |  Avril-interviews videos
Konečně se mi podařilo najít video ze včerejšího vysílání ET Canada, kterému Avril poskytla rozhovor týkající se hlavně Forbidden Rose. (Kvalita je celkem mizerná, ale aspoň něco.)

Kopírujte se zdrojem!

Avril and Brody dancing in Compadre restaurant in LA - 16. 06. 2010

29. června 2010 v 7:35 | Niky ツ |  Avril-paparazzi 2010
18. června jsem přidala paparazzi fotky Avril a Brodyho, jak prchali před fotografy z restaurace El Compadre (tady). Dnes se objevily dvě bohužel nekvalitní a potagované fotky, které byly pořízeny uvnitř. Avril na nich společně s Brodym a přáteli tančí.
www.a-lavigne.blog.cz // www.blend.er.cz
--------------- [©2008 - 2015] [Home] [Search] [Archive] [Contact-EMAIL] ---------------